Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E cumva cel pe care-l vindea monster madness? Pune 2-3 poze cu el, ziua.

S-o stapanesti sanatos si s-aveti grija unul de celalalt! Bine-ai venit in randurile noastre!

:(

 

 

 

 

Sa speram ca nu e atat de sifonat pilotul. Ma doare sufletul cand vad cate un Blade pe jos... :cheers:

 

E vb de Alin sau Stancu5 aici :D Nasol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o problema: am nevoie de-un set de cuzineti de palier cod verde de sc33 din 98-99.

Are cineva asa ceva pe stoc, imi poate aduce ,sau vreun site pe care sa pot plati cu cardul si sa-mi si trimita in romania.

\Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o problema: am nevoie de-un set de cuzineti de palier cod verde de sc33 din 98-99.

Are cineva asa ceva pe stoc, imi poate aduce ,sau vreun site pe care sa pot plati cu cardul si sa-mi si trimita in romania.

\Mersi mult.

 

Suna-ma. Aduc piese originale direct din State, preturi subtziri. 0763 681 602.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos drift :cheers:

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva intrebari pentru posesorii de 929:

 

- cat are rezerva de benzina

- cat consuma 929-le vostru(al meu ma rupe la cosnum >10% mers normal in afara,in oras nu mai zic...). Ce as putea sa fac sa-i miscorez consumul,trebuie reglat ceva la ea?

 

a meu o luat 7 % cu mers intre 100-140 km/h adica cu turatii de 3000-5000 rpm ... daca trag de el ia 10...sau peste probabil :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va consuma cam mult hondele astea

cea pe carburator in regim de mers tare treapta 2-3-4 pe curbe si peste 7000rpm nu sarea de 8%, nici macar in pista :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cumva cel pe care-l vindea monster madness? Pune 2-3 poze cu el, ziua.

S-o stapanesti sanatos si s-aveti grija unul de celalalt! Bine-ai venit in randurile noastre!

:(

 

 

 

 

Sa speram ca nu e atat de sifonat pilotul. Ma doare sufletul cand vad cate un Blade pe jos... :cheers:

 

Mersi pt urari, este cumparata de la un baiat din Craiova....am luat-o putin zgariata pe dreapta daca iti spune ceva chestia asta...

 

 

poza doar pe asta o mai am...

post-37993-1250428483_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pt urari, este cumparata de la un baiat din Craiova....am luat-o putin zgariata pe dreapta daca iti spune ceva chestia asta...

 

 

poza doar pe asta o mai am...

 

salut si bine ai venit :cheers: perfecta alegere :(

 

zi-mi si mie te rog (poate stii) de unde sunt cumparate oglinzile, imi plac la maxim.

 

mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si bine ai venit :cheers: perfecta alegere :(

 

zi-mi si mie te rog (poate stii) de unde sunt cumparate oglinzile, imi plac la maxim.

 

mersi.

 

 

nu stiu de unde sunt dar le-as schimba cu unele originale, vreau sa o am cat mai stock din punct de vedere estetic.Daca le ai pe cele originale facem schimb :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si bine ai venit :cheers: perfecta alegere :(

 

zi-mi si mie te rog (poate stii) de unde sunt cumparate oglinzile, imi plac la maxim.

 

mersi.

 

are oglinzi identice cu ale mele ...la 929....asa am cumparat o......dar am vazut asemanatoare pe louis.de...

tot pe dos le are si el montate:))....normal ele vin cu varful oglinzii in jos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de unde sunt dar le-as schimba cu unele originale, vreau sa o am cat mai stock din punct de vedere estetic.Daca le ai pe cele originale facem schimb :lol:

 

problema este ca io merg pe 929 si nu stiu daca ti se potrivesc sau daca sunt aceleasi, dar daca iti doresti putem face schimbul.

maine dimineata plec din tara si ma intorc la sf saptamnii viitoare...tinem legatura daca te hotarasti :laugh:

te salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia intrati aici

http://www2.autovit.ro/vs2cautaauto.php?ca...6&offset=15

si selectati honda din anu 2000 ...cea de 2500 de euro....

honda cbr 929...streetfighter predator...

chiar zici ca e ala din film

super tare facuta....

si pretul apre interesant...da cre ca e sichinuita rau saraca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat cu moto putin de pamant si ma gandeam sa o vopsesc neagra complet. Cu sau fara stickere. Cum i-ar sta? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat cu moto putin de pamant si ma gandeam sa o vopsesc neagra complet. Cu sau fara stickere. Cum i-ar sta? :(

anost.

 

daca negrul este mat arata si mai bine :lol:

ce e moda asta cu negru mat mai fratilor? am vazut masini revopsite cu negru mat de la porsche cayene pana la dacia nova.. :lol:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...