Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce Creezi Radar pe DN1 14 septembrie 2008..... :cheers: Sa DUS draq vara mea... :ok: !!!! Si tocmai ce imi venise noile carburatoare Si vroiam sa pun si eu motorul pe Cadru...

 

Pai daca nu aveti si voi grija de placutele de inmatriculare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi marius de unde ai vazut tu casca schubert si cine ti-a zis ca e cea mai buna? :cheers:

M-am apucat sa construiesc o casa, nu am nici timp, si seara sunt prea obosit sa mai stau pe mess, habar n-am ce o sa fac anul asta, am doua cauciucuri noi (de la mac), placute (de la mac), carene de curse (in drum de la mac) si al dracului de putin timp anul asta.

Am fost si in Amsterdam si mai plec peste doua saptamani, din pacate calea cea dreapta e din ce in ce mai greu de gasit, daca intelegi ce vreau sa zic, cred ca-mi pun si eu nr preferential THC ..... :ok:

de ce n-ai iarasi permis?

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce Creezi Radar pe DN1 14 septembrie 2008..... :cheers: Sa DUS draq vara mea... :ok: !!!! Si tocmai ce imi venise noile carburatoare Si vroiam sa pun si eu motorul pe Cadru...

 

In ce zona? Ca pana in Ploiesti stiam ca nu merg...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg...tocmai i-a venit lu' Silviu o amenda pt 82 km/h...de anu trecut :cheers:

 

Hai ba, ca eu am rupt DN-ul ala cu masina firmei si nu mi-a venit nimic. Cum naiba? In cazul asta, de unde-mi iau suport rabatabil de numar? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg nu MErg...Eu am lo-ato la balotesti...Ideea este ca aveam 156 m-a mancat pe mine in c... sa ma iau cu rs-ul lu unu......

Si treaba cu numarul..... anu trecut am avut talonul suspendat pentru Balama + motoras Sigurantza sa sara singur inapoi...si ce crezi pana nu l-am facut fix nu am lo-at talonu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg nu MErg...Eu am lo-ato la balotesti...Ideea este ca aveam 156 m-a mancat pe mine in c... sa ma iau cu rs-ul lu unu......

Si treaba cu numarul..... anu trecut am avut talonul suspendat pentru Balama + motoras Sigurantza sa sara singur inapoi...si ce crezi pana nu l-am facut fix nu am lo-at talonu....

Acum traducerea, va rog, ca n-am inteles o iota din ce-ai povestit tu acilea ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba, ca eu am rupt DN-ul ala cu masina firmei si nu mi-a venit nimic. Cum naiba? In cazul asta, de unde-mi iau suport rabatabil de numar? :cheers:

TI'am zis ca trebuie sa vi sa vezi motoreta mea.

O sa vezi la mine cum arata si cum se face,ff simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma coafeaza ideea cu suport rabatabil la buton, balamale si-alte alea...

 

eu am nr prins pe 2 tije de aluminiu si cand ies din oras trag pe dreapta, il bag dedesubt si spor la treaba. daca te opreste garda...asta e, se pare ca cineva a facut o gluma proasta-n parcare. mai era o perioada cand dadeam cu spray de lant pe nr si-aruncam 2-3 maini de praf/pamant. din nou, te opreste garda...asta e, la noi in capitala se uda des si degeaba soselele jegoase si uite-asa se murdareste nr. la spalarea motoretei se pune o punguta peste nr, se innoada dedesupt si ea iese luna...nr nu.

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma coafeaza ideea cu suport rabatabil la buton, balamale si-alte alea...

 

eu am nr prins pe 2 tije de aluminiu si cand ies din oras trag pe dreapta, il bag dedesubt si spor la treaba. daca te opreste garda...asta e, se pare ca cineva a facut o gluma proasta-n parcare. mai era o perioada cand dadeam cu spray de lant pe nr si-aruncam 2-3 maini de praf/pamant. din nou, te opreste garda...asta e, la noi in capitala se uda des si degeaba soselele jegoase si uite-asa se murdareste nr. la spalarea motoretei se pune o punguta peste nr, se innoada dedesupt si ea iese luna...nr nu.

 

 

bafta

 

Ultima oara cand mi-am luat amenda pt "numar ascuns' am fost sfatuit prieteneste de nenea motopolitistu sa-mi tin numaru' murdar...cica ma costa mai ieftin :ok:

 

Merg nu MErg...Eu am lo-ato la balotesti...Ideea este ca aveam 156 m-a mancat pe mine in c... sa ma iau cu rs-ul lu unu......

Si treaba cu numarul..... anu trecut am avut talonul suspendat pentru Balama + motoras Sigurantza sa sara singur inapoi...si ce crezi pana nu l-am facut fix nu am lo-at talonu....

 

Eu si Laur(Ducatirider) am dat o liniuta pe trafic greu...el s-a oprit intra3-a la 190 iar eu i-am dat si a 4-a. Numerele la vedere...murdare,cateodata mai merg si la bulan. El are Dino pe a lui eu n-am si totusi m-am tinut binisor de el,am mers aproape paralel tot drumu'...cica dupa 250 se simte mai bine diferenta ;)

 

Hai ba, ca eu am rupt DN-ul ala cu masina firmei si nu mi-a venit nimic. Cum naiba? In cazul asta, de unde-mi iau suport rabatabil de numar? :cheers:

 

Vezi ca i-a venit acum...tocmai de la intoarcerea de la Brasov,de la Rontz

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi marius de unde ai vazut tu casca schubert si cine ti-a zis ca e cea mai buna? :cheers:

M-am apucat sa construiesc o casa, nu am nici timp, si seara sunt prea obosit sa mai stau pe mess, habar n-am ce o sa fac anul asta, am doua cauciucuri noi (de la mac), placute (de la mac), carene de curse (in drum de la mac) si al dracului de putin timp anul asta.

Am fost si in Amsterdam si mai plec peste doua saptamani, din pacate calea cea dreapta e din ce in ce mai greu de gasit, daca intelegi ce vreau sa zic, cred ca-mi pun si eu nr preferential THC ..... :ok:

de ce n-ai iarasi permis?

 

 

m-am axat pe schubert dupa ce-am discutat cu tine...desi initial eram hotarat sa investsc in nume d'astea gen shoei sau alte alea....dar dupa ce-am vaz ca nu esti singurul cu parere asa buna..m-am hotarat...si bine-am facut.

lasa man ca termini de construit si casa, pui si carenele de curse si data viitoare vin prin zona cu motoreta, sa vada si a mea drumu' ala spre odorhei...

 

 

permisu....am pierdut un proces mai vechi si din cauza c-am intarziat cu predatu' mi-au mai bagat o luna-n plus....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote că mă bag și eu în seamă pe unde nu-mi fierbe oala, ca să zic așa, dar se vorbește de a mea amendă luată în Octombrie în Balotești. Momentan mi-a venit doar hârtia de confirmare, în baza căreia se va face amenda respectivă, încă nu mi-a venit nimic de plată, aștept. Cert este că la Balotești radarul merge. Soluția... ca să ieși mai ieftin clar număr murdar. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sti care e faza cu numarul murdar ca la cat de disperati suntem noi cu spalatul motorului sa arate luna.. Cand vezi numarul ala murdar ti se rupe inima si tot il speli...

O sa ma duc maine eu... dar la viteza aia in localitate nui nici o sperantza se pare ca o sa stau pe bara...Zici ca a fost blestemat anul ala daca a vrut permisul ala sa stea la mine in buzunar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și eu probabil că aș fi rămas acum fără permis, dacă era radar pe Ploiești - Câmpina, când m-a mâncat în dos să mă iau după Gixxx'... :ok:

Mă bucur că m-a luat doar cu 82! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote că mă bag și eu în seamă pe unde nu-mi fierbe oala, ca să zic așa, dar se vorbește de a mea amendă luată în Octombrie în Balotești. Momentan mi-a venit doar hârtia de confirmare, în baza căreia se va face amenda respectivă, încă nu mi-a venit nimic de plată, aștept. Cert este că la Balotești radarul merge. Soluția... ca să ieși mai ieftin clar număr murdar. :ok:

vin si amenzile astea ca dracu.mi-a venit in februarie amenda din sptembrie .macar dak il aveam suspendat asta iarna nu ma ofticam, dar asha .... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și eu probabil că aș fi rămas acum fără permis, dacă era radar pe Ploiești - Câmpina, când m-a mâncat în dos să mă iau după Gixxx'... :ok:

Mă bucur că m-a luat doar cu 82! :cheers:

 

;) Primeam invitatie scrisa chiar de la comandant... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum puteti ridica recomandatele de la posta/postas...niciodata nu fac asta....cu toate ca daca nu o ridic, amenda o sa o gasesc la impozite si va trei sa o platesc cand o sa vand un bun, dar macar scap de puncte sau suspendare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum puteti ridica recomandatele de la posta/postas...niciodata nu fac asta....cu toate ca daca nu o ridic, amenda o sa o gasesc la impozite si va trei sa o platesc cand o sa vand un bun, dar macar scap de puncte sau suspendare

 

D-aia nu comand nimic pe numele meu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Sunt Pieton Pe 3 Luni.... Sa Vad Daca Fac Cerere poate intr-o luna jumate il am....

Hondafan ia zi ma ajuti cu stikarele pentru un sc33 97....

Editat de Dilidache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Sunt Pieton Pe 3 Luni.... Sa Vad Daca Fac Cerere poate intr-o luna jumate il am....

Hondafan ia zi ma ajuti cu stikarele pentru un sc33 97....

 

sigur... zi-mi ce ai nevoie si te ajut.

 

 

ala de mai sus e botu meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai poti face stikarele originale ? Daca Nu Ceva DE Genul...Sau Daca nu ti le fac eu Doar sa le scoti tu....si imi zici cat ma costa.... ca urmeaza sa le vopsesc si eu carenajul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Sunt Pieton Pe 3 Luni....

Neplacut... Imi pare rau pt tine. :cheers:

 

 

ala de mai sus e botu meu.

Incepe sa capete forma. Astept varianta finala. :ok:

 

 

Am iesit si eu ieri putin. Prima suta de km din acest an. ;)

post-28093-1236201736_thumb.jpg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...