Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Fanii sunt penibili pentru ca sunt copii de generala, la propriu. Si vloggerii astia abia au iesit ei insisi din pubertate, ca au pe la 20 de ani. Ce content de calitate in domeniul moto sa scoata cand ei au 1-2 sezoane experienta la ghidon. Se maimutaresc si ei cum pot si se autointituleaza motovloggeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate. Vor să iasă din anonimat, poate să prindă și gagici, cu motorul merge mai ușor la agățat. Copchilaraia e in extaz, cam asta e publicul țintă.

Vloggerii adevărați se axează pe alt public țintă și au alte subiecte de discuție.

Toți posesorii de motor care au camera se cred vloggeri. Pentru unii motocicliști, camera e acolo "să fie ca să nu trebuiască". Sau să ai amintiri din plimbări. Părerea mea.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vor să iasă din anonimat, poate să prindă și gagici, cu motorul merge mai ușor la agățat.

 

Mergea acum multi ani, acum nu mai e asa usor. Adica mergea, chiar daca erai handicapat. In ziua de azi, femeia e mai emancipata, se mai uita si la ce ai in cap.

Esti oligofren, dai in evacuare la Kawasaki, precum ala din video-ul de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergea acum multi ani, acum nu mai e asa usor. Adica mergea, chiar daca erai handicapat. In ziua de azi, femeia e mai emancipata, se mai uita si la ce ai in cap.

Esti oligofren, dai in evacuare la Kawasaki, precum ala din video-ul de mai sus.

Stai chill, exista oligofreni in randurile ambelor sexe. Un handi cu motoreta are mai multe sanse decat unul care o invita la plimbare cu Mercedesul alb. Citaro :lol: Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare pentru toți. Chiar și pentru cei care postează filmulețe de genul pe YouTube. De ce poartă casca TOT timpul? Le e teama că îi agresează fanii de clasa a 7 a? Le e jena să-și arată fataul? Sau care e faza?

Bai fratilor, e un puștan din asta care a plecat sa-si caute fericirea în Anglia la spălat moși la poponeata, sau ce căcat o face el pe acolo. Evident e vlogger:))! Are accent puternic de moldovean, și are filmulețe in care explică cum sa schimbi vitezele, d-astea grele, știți voi. Are un Kawa mic, nu mai știu exact ce e. Mi-e lene sa caut acum pe YouTube. Nume de cod Ninjan. E..special:)).

P.S. Speedy- Beatrice nu e grasa, ești răutăcios. E doar mică și cu poponeata mare:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o regula: I see boobs, I press subscribe! Altfel nu.

 

Asa ca haideti cu filmuletele, sunt sigur ca exista material de comentat pana la craciun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare pentru toți. Chiar și pentru cei care postează filmulețe de genul pe YouTube. De ce poartă casca TOT timpul? Le e teama că îi agresează fanii de clasa a 7 a? Le e jena să-și arată fataul? Sau care e faza?

Bai fratilor, e un puștan din asta care a plecat sa-si caute fericirea în Anglia la spălat moși la poponeata, sau ce căcat o face el pe acolo. Evident e vlogger:))! Are accent puternic de moldovean, și are filmulețe in care explică cum sa schimbi vitezele, d-astea grele, știți voi. Are un Kawa mic, nu mai știu exact ce e. Mi-e lene sa caut acum pe YouTube. Nume de cod Ninjan. E..special:)).

 

"Castile e pentru oameni urati". Poate sunt papuasi. Aia aveau impresia ca le iei sufletul cand le faceai poza. Altfel nu vad niciun motiv sa mazgalesti nr de la motoreta in poze/clipuri.

 

-- cel cu ninja mic in uk (parca de 300 era) se intituleaza Ninjan.

 

Oricum, sa mergi pe strada si sa o lalai cu ce-ti debiteaza mintea, cand jumatate de creier oricum iti e ocupat cu traficul... e fix degeaba. Dar nah, e la moda sa pui pe net cand vorbesti despre nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Raisa - Aia cu bunica a fost filmare privata, n-a facut parte din emisiune :))). Prin beciul lui Zama am ajuns tarziu, cand se sparsese distractia, dar acum Zama e la o ora de mine, deci continuam traditia aici :))). Cat despre Papu, ai putea sa faci cate 8 ore de film in fiecare zi cu el si nu te-ai plictisi. Jumatate dintre ele ar avea motociclete implicate, deci exista material, numai sa fie cineva atat de curajos sa stea pe langa el si sa-l filmeze :)))).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ce faceti ba mafiotilor"? 😂😂

Uite cine știe!!! :))

» Post actualizat in 26 Mar 2018 09:04

Eu am o regula: I see boobs, I press subscribe! Altfel nu.

 

Asa ca haideti cu filmuletele, sunt sigur ca exista material de comentat pana la craciun.

Totuși nu am elucidat misterul. Tanti care se incalta cu casca pe cap are sau nu poponeata mare? Eu sunt foarte interesat de acest amănunt. Îl consider esențial pentru viitorul mersului pe doua toate in Ro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Castile e pentru oameni urati". Poate sunt papuasi. Aia aveau impresia ca le iei sufletul cand le faceai poza. Altfel nu vad niciun motiv sa mazgalesti nr de la motoreta in poze/clipuri.

 

-- cel cu ninja mic in uk (parca de 300 era) se intituleaza Ninjan.

 

Oricum, sa mergi pe strada si sa o lalai cu ce-ti debiteaza mintea, cand jumatate de creier oricum iti e ocupat cu traficul... e fix degeaba. Dar nah, e la moda sa pui pe net cand vorbesti despre nimic.

http://www.kyleschen.com/wp-content/uploads/2013/02/nothing-to-say.gif

Adica asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cine știe!!! :))

» Post actualizat in 26 Mar 2018 09:04

 

Totuși nu am elucidat misterul. Tanti care se incalta cu casca pe cap are sau nu poponeata mare? Eu sunt foarte interesat de acest amănunt. Îl consider esențial pentru viitorul mersului pe doua toate in Ro.

Merge ma... nu exista femei urate ci doar barbati care n-au baut suficient.

 

Sa nu uitam ca si Seinfeld a inceput tot ca un serial despre nimic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge ma... nu exista femei urate ci doar barbati care n-au baut suficient.

 

Sa nu uitam ca si Seinfeld a inceput tot ca un serial despre nimic :)

Pai s ce fac, te cred pe cuvant? Ma abonez la canal in speranta ca la un moment dat arata ce si cum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Cu ce te ocupi?

- Sînt scriitor, am un blog! Dar tu?

- Sînt pilot, am un scuter!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata!

 

Am vazut! Metal a zis bine, merge. In plus, intr-una din pozne are motoreta usurel inclinata :crack: . Oricum, comment-urile fac toti banii...

 

L-am gasit pe marele spalator de farfurii din Anglia:))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...