Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Bucuresti-Siriu ( poza cu semnul interzis) -Cheia ( poza cu camionul pe care scrie Murgu)- Bucuresti.

Atentie pe Cheia la camioane si cretinii de șoferi care depășesc in curbe fara vizibilitate .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La câți cretini cu mobre ss sau cu veleități ss erau sa ne doboare in depășiri fara logica, prefer 1000 flower.

Eu personal la tot drumul asta (+ 400 km) am văzut 3 incidente iar la toate 3 au fost super motoriști care cu mușchiul încordat la maxim  erau sa ne adauge la statistica confundând circuitul cu soseaua. Așa că .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, Muretto Grundieg a spus:

Chucki, credeam că o să te inspiri de la traseul nostru de 22-23 August..1518 km.

Traseu.jpg

Să trăiți! In cat timp l-ați făcut? Problema e că în ultimul timp a fost greu cu timpul.... Nu mai pot sa rup decât maxim 1 zi pe săptămână. Și atunci mă împart în treburile casei și plimbare. Puteai totuși să arunci un telefon. N-am uitat că tre sa trec cu licoarea pentru doamna.

Și poza cu cauciucul :))).

IMG_20200830_202057.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😅da. Un pic. De pe loc,  pe un drum forestier cu pietriș, pe urcare...am nimerit neutral și nu am realizat pe moment iar în pantă a fost mai greu să o țin. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, RazvanX a spus:

poate ma alatur si eu la tura viitoare daca mai aveti loc de incepatori

Sigur! Ne organizăm și facem. 

Acum 7 ore, john17 a spus:

E PMD... 

Ce înseamnă măh PMD? Că nu merge la o căutare pe google.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, ZaiR a spus:

Ivan, te gandesti la o pedala?

Fii mai explicit, te rog! Io-s bagabont cam in fiece weekend, cu doo sau patru roate...asa ca da-mi un reper! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...