Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu as zice ca e un supertrapp, n-are legatura cu toba de Yamaha warrior, caci despre ea cred ca vorbeai

 

Motocicleta e foarte misto, s-o stapanesti sanatos.

Scuze, Ai dreptate! :kiss: MY BAD! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda,shaua si mai ales toba...is din alt film.

e chestie de gust insa,fiecare cu ale lui.

 

morpheus,cum naiba e aia: :vopseaua "dupa" motor.../...."dupa" gustul meu....???? :what:

 

M-am exprimat aiurea, ma refeream la ansamblu, adica aripi, rezervor, cadru, vopsite negru mat, dupa gustul meu. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa culoare, dar asha cum au mai zis si altii fa niste modificari. aripa aia spate arata f bine insa cu niste tobe si o sha care sa o puna in valoare, adeca lungi si drepte in primul caz, solo si cu alt macat pe ea in al doilea caz. :what:

 

Salutare fratilor, sunt nou venit si pe forum si in randul posesorilor de vulcan.Ani de zile m-am amagit cu o nepra veche care acum se uita cu invidie la fratele ei samurai.

Dar mai bine va las sa va dati cu parerea.Pozele sunt facute de cel de la care am luat-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoru' e asa cum l-am luat.Nu am avut timp inca sa-i aduc nici o modificare.Tobele intr-adevar arata naspa dar....suna bine.Ma rog..........binisor.Saua.....e alta poveste.As vrea sa o schimb dar.e din piele de sarpe.La inceput am crezut ca e musama dar apoi m-am convins ca e veritabila.Am vrut sa iau tobele "vantului" dar le-a vandut repede asa ca.....mai astept .....poate...........Si vopseaua va fi schimbata la Zoly.In rest.......mai dati-mi sugestii :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoru' e asa cum l-am luat.Nu am avut timp inca sa-i aduc nici o modificare.Tobele intr-adevar arata naspa dar....suna bine.Ma rog..........binisor.Saua.....e alta poveste.As vrea sa o schimb dar.e din piele de sarpe.La inceput am crezut ca e musama dar apoi m-am convins ca e veritabila.Am vrut sa iau tobele "vantului" dar le-a vandut repede asa ca.....mai astept .....poate...........Si vopseaua va fi schimbata la Zoly.In rest.......mai dati-mi sugestii :what:

 

Vopseaua e prea bine, nu vad de ce s-o schimbi, serios.

In rest functie de gusturi :kiss:

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tobe cauta pe ebay.de sau ebay.com

adeca Germania si State. gasesti acolo ce vrei pt moto tau. cuvinte cheie: Vn800, Vn 800 sau Vulcan 800. cauta si vei vedea.

 

Motoru' e asa cum l-am luat.Nu am avut timp inca sa-i aduc nici o modificare.Tobele intr-adevar arata naspa dar....suna bine.Ma rog..........binisor.Saua.....e alta poveste.As vrea sa o schimb dar.e din piele de sarpe.La inceput am crezut ca e musama dar apoi m-am convins ca e veritabila.Am vrut sa iau tobele "vantului" dar le-a vandut repede asa ca.....mai astept .....poate...........Si vopseaua va fi schimbata la Zoly.In rest.......mai dati-mi sugestii :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ritmul asta tobele alea fac turul tarii! :what:

 

:kiss: au plecat repede tobele vantului ... si sa vezi ce bine stau stranse !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shaua,chiar daca e ciudata...macar e exotica....merita pastrata.

toba,neaparat schimbata cu dragpipes sau altceva 2/2.

parerea mea.

 

B.

Stiu, :kiss: nici mie nu-mi plac tobele,dar.......mi-a luat-o Ozz inainte :D pazeste-te ozz vin sa ti le fur :kiss: :eek: :ok: :kiss: si in ce priveste vopseaua...arata super fain mata dar nu prea da bine cu luciul cromului.asa ca va suferii modificari cat de curand :what:

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 22:14 -------------

:rock: au plecat repede tobele vantului ... si sa vezi ce bine stau stranse !!

;) serios????????? le-ai si vandut deja?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari domnu` samurai! pe langa ce-au spus ceilalti, as mai adauga ca footpegurile, sau cum le-o zice, ar merita sa fie schimbate. eu cred ca nu te ajuta, nici estetic, nici in ceea ce priveste confortul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

A venit si timpul meu... A sosit vulcanu' meu (1500 classic). Maaaamaaa. O sa pun si poze, dar inca nu am avut timp, ptr ca am stat pe ea tot timpul :what: Acuma stiu de ce se iubeste meseria asta.

 

Ps. Am nevoie de anvelopa spate. Daca stiti un site sau magazin... orice sfat e binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

A venit si timpul meu... A sosit vulcanu' meu (1500 classic). Maaaamaaa. O sa pun si poze, dar inca nu am avut timp, ptr ca am stat pe ea tot timpul :what: Acuma stiu de ce se iubeste meseria asta.

 

Ps. Am nevoie de anvelopa spate. Daca stiti un site sau magazin... orice sfat e binevenit

 

 

poti sa iei legatura cu bogdan.c - aduce cauciucuri

uite un link unde-l poti gasi: /index.php?...=68446&st=0

 

bujie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

A venit si timpul meu... A sosit vulcanu' meu (1500 classic). Maaaamaaa. O sa pun si poze, dar inca nu am avut timp, ptr ca am stat pe ea tot timpul :what: Acuma stiu de ce se iubeste meseria asta.

 

Ps. Am nevoie de anvelopa spate. Daca stiti un site sau magazin... orice sfat e binevenit

pt anvelope : www.mynetmoto.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult :what:

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Feb 2008 13:54 -------------</small><br/>Nah... au venit pozele:

FAIN FAIN! :kiss: Ne intalnim noi mai incolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...