Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Casca AGV k3, marime L, cazuta de pe sa in timp ce alimentam. Chin Guard si Nose Guard adaugat ulterior. Visiera clara si visiera fumurie.

 

Manusi marime L, lungi, protectii.

 

Disponibile doar in Bucuresti.

Cei interesati, dati PM cu nr de telefon

 

Casca AGV k3, marime L, cazuta de pe sa in timp ce alimentam. Chin Guard si Nose Guard adaugat ulterior. Visiera clara si visiera fumurie.

Casca s-a dat.

 

Au mai ramas manusile, daca intereseaza pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Au mai ramas manusile, daca intereseaza pe cineva.

Dacă rămîne cum mi-ai scris în PM, ne vedem în week-end pentru mănuși. Mulțumesc!

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o geaca textil si o pereche de pantaloni textil.

 

Geaca este Uvex, textila, cu protectii, masura XL, cu un mic defect la maneca dreapta(a se vedea in poze)

geaca.jpg

img1804z.jpg

 

 

Pantaloni textil Cycle Spirit, cu protectii, marimea S, in stare buna.

img1801l.jpg

 

Ma puteti contacta prin PM.

 

Echipamentul a fost donat. Nu mai este valabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna seara!un fost prieten si coleg de servici de pe vremea lu executatu a suferit un atac cerebral acum 8 luni si lupta sa redevina ceea ce era inainte...omul pe care se sprijinea intreaga familie...se misca destul de greu,e constient,lucid...nu are sotie,doar o mama batrana si bolnava si fireste cativa nepoti care-l iubesc nespus...ma gandeam ca daca nu va trebuie un calculator vechi si un monitor,poate i-ar mai inveseli zilele...nu are cunostinte despre calculatoare,deci,din putina mea stiinta as putea eu sa-l initiez...are o pensie de boala de cateva sute de lei,din care incearca sa acopere medicamentele lui si ce se mai poate din nevoile casei...e pasionat de electronica,repara electrocasnice vechi,asculta muzica la un pick-up...traieste extrem de modest...locuieste langa dragasani,olt....sambata merg sa-i duc un frigider...nu are...are cam 60kg si 1,70 m...nu cred ca i-ar prisosi chiar si o haina pe care nu o mai imbracati de multa vreme...daca credeti ca il putem ajuta,platesc eu posta pentru eventualele donatii...multumesc...0744565274,marian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Disponibil in Bucuresti, 2 Gume...Metzler Sportech M3 - 120 fata si 200 spate cu uzura medie.(Guma de 200, merge sa inlocuiasca o guma de 190 la o Busa, eventual alte motoare cu standard de 190 pe bascula de spate)

 

Cine le vrea sa puna un mesaj.

 

Cele Bune.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am de dat un pantalon ce-mi venea cand aveam ~72kg (1.73) si niste cizme touring mar 41.

Pantalonul e in stare buna, in ghete se mai infiltreaza apa.

 

Oricum, le dau gratis - stau in Drumul Taberei, Bucuresti.

 

Cristian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Disponibil in Bucuresti, 2 Gume...Metzler Sportech M3 - 120 fata si 200 spate cu uzura medie.(Guma de 200, merge sa inlocuiasca o guma de 190 la o Busa, eventual alte motoare cu standard de 190 pe bascula de spate)

 

Cine le vrea sa puna un mesaj.

 

Cele Bune.

capitane, cand as ajunge la capitala as da o bere cu cea mai mare placere, daca m-ai ajuta gu gumele pe mine.

 

eu am avut asa un mare noroc sa iau un crater din asfalt de am reusit sa tai cauciucurile si sa indoi jantele. momentan am de la un prieten 2gume cu care trebuia sa ma duc la inmatriculat, dar nu am ajuns si asta le vrea inapoi. si tare nu mi-as lasa jucaria sa stea pe chituci sau pe jante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LUSTrA CU 3 BRATE old school gen cu tot cu abajururi.. nu asgur transport !! :grinbandit: poza este orientativa !!

post-19463-0-50473100-1306002801_thumb.jpg

Editat de ZODIAC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez televizor Telecolor în stare de funcționare, are bandă largă (adică prinde aproape toate posturile transmise pe cablu). Aș prefera să-l dau în București, unde aș putea asigura și transport. Dacă-l dorește cineva din afara Bucureștiului, este rugat să-și asigure transport. Menționez că nu merge perfect, are aproape 30 de ani (sau peste, nu știu exact) și nu are telecomandă!

Mă puteți suna la 0723.301.497, Ovidiu

Acesta este obiectul: post-7334-0-49812100-1307188699_thumb.jpg

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

O sa incerc sa vad ce am prin sifonier si nu mai ma incap, ca nu mai am chiar 60 de kg :D

Cand ii faci rost de calc sa ma anunti, poate ii trimit un Ram, o placa de sunet sau ce se mai gaseste prin sertare.

 

 

 

Are careva un cooler mai vechi, de la vreun K6 sau Pentium I sau II? Mi l-as pune pe releul de la mobra :D

Fac schimb pe-o bere bauta prin Bucuresti. Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez televizor Telecolor în stare de funcționare, are bandă largă (adică prinde aproape toate posturile transmise pe cablu). Aș prefera să-l dau în București, unde aș putea asigura și transport. Dacă-l dorește cineva din afara Bucureștiului, este rugat să-și asigure transport. Menționez că nu merge perfect, are aproape 30 de ani (sau peste, nu știu exact) și nu are telecomandă!

Mă puteți suna la 0723.301.497, Ovidiu

Acesta este obiectul: post-7334-0-49812100-1307188699_thumb.jpg

 

 

Toate bune! :cheers:

 

Anybody?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez o pereche de manusi de piele Vanucci, marime XXL (cam 23-24cm circumferinta palmei). Nu mai sunt chiar noi, dar pt cineva cu mainile goale si portofelul subtire cred ca mai merg pana la sfarsit de sezon :)

 

Primul venit, primul servit, aici sau pe PM. Le puteti ridica din zona Mall Vitan (doar bucuresti pt ca nu am cand sa ajung la posta and shit).

post-40715-0-28707100-1309546314_thumb.jpg

post-40715-0-86876400-1309546318_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa ii multumesc si aici lui knox pentru unul din cauciucuri care a ajuns la mine....cauciucul e aproape nou iar knox e de nota 10...merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost cel mai matinal care s-a anuntat, asa ca sunt rezervate pt tine :)

Lasa-mi un tel pe PM si stabilim cum ne vedem

 

Manusile au ajuns la Nervu. Sa le stapanesti sanatos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost cel mai matinal care s-a anuntat, asa ca sunt rezervate pt tine :)

Lasa-mi un tel pe PM si stabilim cum ne vedem

 

Manusile au ajuns la Nervu. Sa le stapanesti sanatos :)

 

Multam mult, sunt super ... azi noapte am dormit cu ele :))

Raman dator cu berile alea fara alcool ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...