Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2115

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu iti fa griji, lui crazy shit ii plac animalele, vacile in special

intrun timp nu te-am mai vazut. am crezut ca ai murit, pt ca n-ai mai macanit nimic. vad ca te-a prins cineca in poza de mai sus, cand ti-ai proptit vorbitorul in.........

 

 

P.S. vezi-ti de treaba ta si nu mai purta de grija altora. ca..........cainele moare de....stii tu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrun timp nu te-am mai vazut. am crezut ca ai murit, pt ca n-ai mai macanit nimic. vad ca te-a prins cineca in poza de mai sus, cand ti-ai proptit vorbitorul in.........

 

 

P.S. vezi-ti de treaba ta si nu mai purta de grija altora. ca..........cainele moare de..

..MATA, nu stiu

Editat de Alex_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..MATA, nu stiu

sper sa nu fie vorba de mama, ca nu are nicio treaba ea. te las sa suferi in continuare. nu am nimic sa-ti amelioreze durerea de creier. nu incerca sa te mai obosesti sa-mi scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mananca?

 

Crazy, Alex-Gsxr stie sa desparta folosind cratima,spre deosebire de tine......asa ca nu visa la ma-ta de fiecare data cand vezi mata........:)

uite mesaj privat de la el. incearca si tu sa te mai abtii de la a te baga in seama cu mine. ca despart ca nu despart prin cratima, e problema mea. de multe ori nu sunt atent la scris.

sper sa nu te aliezi cu el la atacuri din astea.

uite PM de la el.

 

da e vorma de doamna mata, tarane

 

 

deci fara sa il deranjez ataca omul. a mai facuto in trecut dar a disparut pt o perioada. se pare ca iar a inceput, si mai urat din partea lui cand iti da un PM.

intre timp cineva o sa isi exercite functia ce o are. :angry:

post-59565-0-94027900-1337193999_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad doar ca a fost politicos cand a vorbit de ma-ta si a numit-o doamna, nu vad de ce te enervezi............esti ridicol sa te enervezi din asa ceva....

uite omu e stresat rau tare. imi mai da un mesaj:

 

ma scuzi tarane, ma grabeam sa iti scriu si am gresit, uite remediez

da e vorba de doamna mata, tarane

 

 

intradevar apreciez respectul lui fata de mama, dar as fi apreciat si mai mult daca nu o pomenea. nu o cunoaste atat pe ea cat nici pe mine. astfel de jigniri sunt inadmisibile si dau dovada unei lipse totale de educatie. fiind tipic pustilor ajunsi la pubertate cand hormonii incep sa isi faca de cap impingandui la gesturi extreme, din care sau prin care ei se cred viteji.

 

L.E.

 

se pare ca a inceput sa fie si civilizat desi vrea sa ma jigneasca. imi ureaza o seara faina.

nu vreau sa te deranjez, vreau sa te jignesc, tarane, pm-ul e pm

o seara faina!

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Omu' karatash, dupa cum se vede, le-a dat un fel de "perversa de la Odessa"... Unul nici nu-l baga in seama, la cate kilograme avea, vb la telefon...

Ar fi interesant finalul "uitat" de cameraman.

Da' ceva imi spune ca n-a plecat victorios de acolo ca in Intrarea dragonului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt lupetele in tre ultrasi ... dar sunt foarte fair-play ... in spatii controlate , nu publice, fara arme.

 

Nu ca huliganii britanici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar mi se pare deplasat rau tare sa te intalnesti cucineva/altcineva si sa te bati fara a fi intrun spatiu special amenajat luptelor, si fara a fi intro competitie. gen dai mass pe mes: ba care iesi diseara pe maidan sa ne batem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...