Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ia una veche de la mine, nu e fun dar e emotionanta pentru cei peste 20 si 4 ani!

 

http://www.youtube.com/watch?v=IymfhAtH268

 

 

 

Si ceva fun ca sa ma scuz:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9JrtoSBC5F8&feature=related

 

 

 

 

 

 

si inca una:

 

http://www.youtube.com/watch?v=eabQwoQALU4

 

Gata..

 

 

Editat de arw357
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Homosexualul si Sadicul se intalnesc si se gandesc ei sa o faca impreuna odata, in prima zi homosexualul isi face de cap cu sadicul si i-o da peste tot si in tot, a doua zi sadicul

ii strange scula la homo in menghina dupa care ii arata o lama de barberit.

Homo: Da ce vrei sa faci cu aia?

Sadicul: Eu nimic, ti-o dau tie ca eu merg sa dau foc la casa ca de restul te descurci tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil trebuia sa deschida falcile la menghina cu lama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o dată un evreu înțelept.. ÂŞi zicea el că totul se poate reduce la ce ai în cap. Îl chema Solomon.

 

După el, a venit un alt evreu înțelept. ÂŞi zicea el că totul se poate reduce la ce ai în inimă. Îl chema Isus.

 

După el, a venit un al treilea evreu înțelept. ÂŞi zicea el că totul se poate reduce la ce ai în stomac. Îl chema Marx.

 

După el, a venit un al patrulea evreu înțelept Âşi a zis că totul se poate reduce la ce ai între picioare. Îl chema Freud.

 

La sfârÂşit, a venit un alt evreu, mai înțelept decât toți (pe nume Einstein), Âşi a zis: "Totul e relativ"

 

 

***********************

 

 

Ion si Vasile.

- Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare. Da' sa vezi ce faza patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera. Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Antonio Banderas. Ma duc acolo, bat la usa, deschide Antonio. Antonio, barbat bine: inalt, frumos, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta. Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie! Cu tatzele vai mama ei, curu lasat, cearcane ....... ba, mi-a fost o rusine de omul ala ...

Editat de Ioana Suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil trebuia sa deschida falcile la menghina cu lama...

poate a facut ca evreii :))

 

L-ai cam umplut de sange, lordule :laugh:

mai simplu a fost perfect sadic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante

 

 

"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În căsnicie, dragostea e ca supa: primele linguri sînt fierbinți Âşi poți să te frigi, iar ultimele sînt reci Âşi mai eÂşti Âşi sătul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante:

 

...."Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante:

 

...."Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani".

da' cati ati primit fratilor scrisorici de astea? cine si de unde a preluat'o defapt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copiat cu nesimtire de pe http://www.timesnewr...ulele-peste-tot :

 

Imediat după ce pierdut funcția de preÂşedinte al PSD BucureÂşti, Vanghelie a venit cu unele completări la declarația sa de mai devreme, în care pretindea că a fost ejaculat pe nedrept din partid. „Mă simt victima unei abuz senzual. Eu am fost ejaculat fără menajamente, bărbăteÂşte, pe față, direct, fără niciun avertisment. AÂşa e în politică, nu există colegitate. Dar nu-i nimic, eu o să trec Âşi peste asta, vorba cântecului: 'dar nu-i nimic, eu o să trec Âşi peste asta'.”

DeÂşi colegii de partid i-au dat de înțeles că nu sunt mulțumiți de nivelul său intelectual, Marian Vanghelie nu crede că asta este adevărata problemă. „Nu vreau să mă flatulez singur, dar am absolvit o Âşcoală Âşi Âştiu când cineva nu mă vrea. AÂşa cum v-am decalotat Âşi mai devreme, nu sunt un om rău Âşi am capabilitatea de a ierta pe cei care le-am greÂşit Âşi eu la un anumit momentan. Credeți-mă că nici măcar n-am fost ejaculat atât de grav, dar nu se uită nimeni în gura mea. PSD-ul a ajuns ca o caracatiță care Âşi-a întins testiculele peste tot, ca o femeie cochetă Âşi misogină.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante

 

 

"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala".

am citit-o si eu asta si cica raspunsul a fost ceva de genu: imi cer scuze ca am uitat sa il trec si pe basescu si boc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mecanism automat de deschidere a usii de la garaj

 

...

Razi tu razi, dar stiu pe cineva care avea sub scaun un mic butonel de sonerie (din aia wireless, soneria era in casa). Si cand venea cu masina, il apasa, iesea sotia, deschidea portile...

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...