Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare. Da' sa vezi ce faza patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera. Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Antonio Banderas. Ma duc acolo, bat la usa, deschide Antonio. Antonio, barbat bine: inalt, frumos, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta. Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie! Cu tzatzele vai mama ei, curu lasat, cearcane ....... ba, mi-o fost o rusine de omul ala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tanara se adreseaza vanzatoarei de la un magazin de cosmetice:

- As dori ca iubitul meu sa imi acorde mai multa atentie. Aveti cumva un parfum care miroase ca o motocicleta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este curios faptul ca de obicei, la olimpiade, in competitiile sportive de alergari majoritatea medaliilor sunt castigate de negri, iar cele de tir sunt adjudecate de albi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este curios faptul ca de obicei, la olimpiade, in competitiile sportive de alergari majoritatea medaliilor sunt castigate de negri, iar cele de tir sunt adjudecate de albi....

 

Ar fi ceva sa se faca o proba mixta nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Epoca post-basesciana

 

 

Într-una din zilele însorite ale lui Iulie 2015 un bătrân se apropie de intrarea în Palatul Cotroceni. Se apropie de ofițerul de garda Âşi îi spune:

- As vrea să intru sa vorbesc cu preÂşedintele Băsescu.

Ofițerul îl priveÂşte blând pe bătrân Âşi îi spune:

- Domnule, Băsescu nu mai este preÂşedinte Âşi deci nu mai are reÂşedința aici.

Bătrânul îi spune că e în regulă Âşi se îndepărtează încet de intrarea în Palat. A doua zi acelaÂşi bătrân se îndreaptă către intrarea în Palatul Cotroceni Âşi se adresează aceluiaÂşi ofițer de gardă :

- As vrea să intru sa vorbesc cu preÂşedintele Băsescu.

- Domnule, aÂşa cum v-am spus Âşi ieri, Băsescu nu mai este preÂşedinte Âşi deci nu mai are reÂşedința aici.

Bătrânul îi mulțumeÂşte Âşi pleacă încet spre locuința sa. A treia zi bătrânul se duce din nou la intrarea în palatul Cotroceni Âşi se adresează aceluiaÂşi ofițer:

- As vrea sa intru sa vorbesc cu preÂşedintele Băsescu.

Iritat, ofițerul se încruntă uÂşor la bătrân Âşi îi spune:

- Domnule este a treia zi consecutivă când veniți aici Âşi cereți sa vorbiți cu Băsescu. V-am spus deja că Băsescu nu mai este preÂşedinte Âşi deci nu mai are reÂşedința aici. Nu înțelegeți?

- Ba înțeleg foarte bine, însă nu mă mai satur să aud asta.

Ofițerul ia poziția de drepți, îl salută respectuos ca pe un general Âşi îi spune bătrânului:

- Atunci ne vedem mâine, domnule!

Editat de Ioana Suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..de pe alt forum :)

 

 

Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare.

Da' sa vezi ce faza patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera.

Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste... tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Anto...nio Banderas.

Ma duc acolo, bat la usa , deschide Antonio.

Antonio, barbat bine: inalt, frumos, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta.

Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie!

Cu tatzele vai mama ei, curu lasat, cearcane ....... ba, mi-a fost o rusine de omul ala ...

:crack:

Editat de flaviu57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...