Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2111

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahahaha ce panarama de om.....

ii leagana in gura ....

Pai nu stii bancul ? Hai sa iti spun :

Paznicul unei baltii de pescuit se plimba pe malul apei . Printre salcii , vede un pescar , chircit de frig , tremurand :

- neata , merge , merge ?

- ?!

-ai prins ceva ?

- !?

- stai de mult ?

- !?

- auzi prietene , daca nu ai chef de vorba sau nu vrei sa vorbesti cu mine, spune si te las dracu in pace . . .

Pescar enervat , scuipa in palma si se intoarce catre paznic :

- ce vrei bai , sa-mi inghete ramele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o zi obisnuita de zbor, pasagerii unui avion si-au ocupat locurile si acum asteapta sa decoleze avionul. Dupa cateva minute de asteptare, atat pilotul si copilotul incep sa se strecoare printre scaune, indreptandu-se spre cabina lor.
Dar, dupa cum merg cei doi, se pare ca sunt orbi. Pilotul are niste ochelari mari, ajutandu-se de un baston. Copilotul, la fel, doar ca este ajutat de un caine special pentru orbi.
Vazand situatia, pasagerii incep sa se uite socati la ei, dar se gandesc ca e o gluma.
In sfarsit, se incep procedurile de decolare si toti se linistesc, numai ca, dintr-o data, avionul accelereaza brusc.
Panica se asterne peste pasageri. Unii incep sa se roage, vazand ca avionul se apropie prea repede de capatul pistei. Intr-un final, pasagerii incep sa tipe.
Din fericire, exact in momentul ala, avionul se ridica de pe pista.
Se asterne linistea.
La care copilotul:
— Odata si odata, idiotii astia o sa tipe prea tarziu si o sa murim cu totii!

 

 

 

- Ce desparte doi alcoolici de patru tarfe?

- Usa de la cockpit…

 

 

 

Avionul era in mijlocul oceanului. Stewardesa anunta cu o voce calma:

- Intrucat pilotul nostru a facut infarct, aterizarea de azi se amana definitiv. Clientii nemultumiti isi pot primi banii inapoi de la sediul companiei noastre, dar numai daca se vor prezenta personal dupa ei la casierie.

 

 

 

- Bulă, de ce plîngi? întreabă mama lui Bulă.
- Pentru că vecinul nu se joacă decît cu tine!

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moş Crăciun intră pe horn într-o casă şi nimereşte în dormitorul unei tinere superbe, care dormea goală în pat. Nehotărît, începe să se plimbe de colo-colo prin încăpere, zicînd:
- Dacă o fac, nu voi mai fi primit în cer, dar, dacă nu o fac, nu o să mai pot ieşi pe coş.

 

 

 

 

Nevasta unui ardelean vrea să dea divorţ. Ajunşi în faţa judecătorului, ea spune:
- De 10 ani sîntem căsătoriţi şi încă nu am făcut dragoste!
Judecătorul, mirat, îl întreabă pe ardelean:
- Bă, tu ori nu vrei, ori nu poţi, ori nu ştii?
Ardeleanul răspunde:
- De putut, pot; de vrut, vreau, şi de ştiut, ştiu; dar nu văd de ce atîta grabă...


» Post actualizat in 19 Sep 2014 11:31

– Tata, sa stii ca mama conduce mult mai bine ca tine!
- Pffff….esti sigur? Eu n-as spune asa ceva!
- Pai…chiar tu ai zis ca n-ai putea sa faci nici 10 metri cu frana de mana trasa, iar ea a reusit sa faca 12 km!

 

 

 

– Ciao gagiko, nu vreai sa shti kum arat in realitate?
- Nu, mi-e de ajuns să văd cum scrii!

 

 

 

Soţul se întoarce de la vânătoare:
- Ei, cum a fost vânătoarea, dragul meu?
- Binisor, de-acum n-o să mai cumpărăm carne o lună.
- Cuuum, ai împuşcat atât de multe animale?
- Nu, am băut tot salariul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

– Domnule, mirositi a alcool!
- Stiu ma, sunt beat!
- Daca sunteti beat, de ce nu o lasati pe sotia dumneavoastra sa conduca?
- Ti-am spus ca sunt beat, nu nebun!

 

 

 

5 nemti intr-un Audi Quattro ajung la granita cu Italia.
Vamesul italian ii opreste si le spune:
- Este ilegal sa fiti 5 persoane intr-un Quattro!
- Cum adica e ilegal? a intrebat soferul german.
- Quattro inseamna PATRU! raspunse vamesul italian.
- Quattro este doar numele automobilului. raspunse neamtul uimit. Uita-te la hartii: Masina este prevazuta sa duca 5 persoane!
- Nu poti sa ma pacalesti tu pe mine! raspunse ofiterul vamal italian. Quattro inseamna 4. Ai 5 persoane in masina si astfel incalcati legea!
Neamtul raspunde nervos:
- (cuvant jignitor)! Vreau sa vorbesc acum cu supervizorul tau! Vreau sa vorbesc cu cineva mai inteligent!
- Imi pare rau! raspunse vamesul. Nu poate veni . E ocupat cu doi indivizi intr-un Fiat Uno.

 

 

Calul invita magarul la un pahar. La cal acasa, pe perete un tablou al calului cu o coroana mare verde in jurul gatului.
- Bai calule,ce e cu acest tablou?
- Bai, magare eu am fost un mare campion la viata mea… sarituri, trap…
A doua zi calul intoarce vizita. Magarul cumpara un tablou cu o zebra si il agata pe perete.
- Bai magare, cine e in tablou?
- Ehehe, eu cand jucam la Juventus Torino!

 

 

 

Un baietel se trezea in fiecare noapte din cauza sunetelor ciudate care veneau din dormitorul parintilor sai. Intr-un final, isi intreaba mama:
- In fiecare noapte aud niste sunete din dormitorul vostru si, cand m-am dus sa vad ce se intampla, tu te balansai deasupra lui taticu.
Mama, socata de spusele baietelului, gaseste la repezeala o explicatie:
- Ei... ii apasam pe stomac pentru ca este gras si trebuie sa slabeasca.
- Nu o sa mearga, ii raspunde copilul. .
- De ce?
- Pentru ca in fiecare zi vine vecina si-l umfla din nou!

 

 

 

- Ce cocktail îmi recomandaţi?
- Specialitatea casei: cocktail-ul ”Maxim trei”.
- Cum e ăsta?
- Luăm un pahar de vin, două, maxim trei şi le punem într-un vas. După asta adăugăm o halbă, două, maxim trei de bere, tot acolo mai punem o votcă, două, maxim trei iar la sfârşit, mai adăugăm un pahar de coniac, două, maxim trei, după care tot conţinutul acesta îl punem un pic la foc. După asta se serveşte un cocktail, două, maxim trei, apoi ne ridicăm şi facem un pas, doi,… maxim trei.
Un poliţist ajunge la locul unui accident unde o maşină a ieşit de pe autostradă, a omorât mai multe animale şi a dărâmat un hambar. Îl ia deoparte pe Georgică, care abia se mai ţinea pe picioare şi se sprijinea de nevastă-sa şi îl întreabă:
- Fii sincer, cât ai băut?
- Am băut zece beri şi patru sticle de vin. Sunt beat, ce mai… zice Georgică.
- Ştiu că eşti beat! zice poliţistul nervos, dar ăsta nu e un motiv ca să o laşi pe nevastă-ta să conducă!
Odată, eram cu nevastă-mea în pat şi mă întrebam şi eu, aşa:
- O fi avut, n-o fi avut?
Până la urmă am zis să întreb cu voce tare, nu numai în gând, dar mai pe ocolite şi i-am zis:
- Auzi, cum se face că nu ştiu niciodată când ai orgasm?
- Păi n-are rost să te tot sun la serviciu şi să te deranjez pentru atâta lucru…
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Refrenul mai bine era: "mori co..ie", baga viteza in p..la pana la prima groapa sau curba nu conteaza cu ce esti cu 2 sau 4 roti. Si uite asa un pustan cordit cu refrenul in urechi moare...

 

Adevar, grăiești, Petrule...

Câtă vreme ”cordiții” vor pune botul la asemenea idioții, degeaba vrem noi să moară mai puțini....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

La poarta raiului doua persoane ce stateau la rand au intrat in vorba.
- Auzi, tu de ce ai murit?
- Pai eu am murit de frig, am ramas blocat in frigider. Dar tu, de ce ai murit?
- Eu am murit de ciuda.
- Cum ai murit de ciuda?
- Pai am venit de la munca, si am auzit zgomote din dormitor, cand sa intru era nevasta-mea goala. Am inceput sa caut in toata casa si nu am gasit nimic, asa ca de ciuda m-am aruncat de la balcon.
- Nu ai cautat bine, daca te uitai si in frigider scapam amandoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...