Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu prea e de ras...

pa licenta probabil pe viata. boxeaza in spatele blocului ilegal daca e in stare. in competitii ciao...

poate si ceva probleme cu politia ... pentru sportivi asemenea chestii-s cu agravanta poate fi acuzat mult mai rau decat un "civil".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea e de ras...

pa licenta probabil pe viata. boxeaza in spatele blocului ilegal daca e in stare. in competitii ciao...

poate si ceva probleme cu politia ... pentru sportivi asemenea chestii-s cu agravanta poate fi acuzat mult mai rau decat un "civil".

chiar scria in descriere mai jos. el era retinut de politie si a fost banat pe viata din competiile de box, arbitrul la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In niciun caz sportiv, dar arbitrul o merita... ala n-avea nicio treaba, nu fusese pus la pamant, nici macar lovit prea tare, iar arbitrul intrerupe lupta si decide el ca e KO? Pe fata, asa? De acord sa i se retraga licenta luptatorului, ca orice s-ar intampla nu ai voie sa reactionezi asa. Dar in acelasi timp, si arbitrul merita sa isi piarda licenta pentru un asemenea blat.


» Post actualizat in 24 Oct 2014 11:40

nu prea e de ras...

pa licenta probabil pe viata. boxeaza in spatele blocului ilegal daca e in stare. in competitii ciao...

poate si ceva probleme cu politia ... pentru sportivi asemenea chestii-s cu agravanta poate fi acuzat mult mai rau decat un "civil".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea e de ras...

pa licenta probabil pe viata. boxeaza in spatele blocului ilegal daca e in stare. in competitii ciao...

poate si ceva probleme cu politia ... pentru sportivi asemenea chestii-s cu agravanta poate fi acuzat mult mai rau decat un "civil".

De acord, reactia nu a fost corecta dar nici decizia arbitrului, plus ca daca esti atent cand il trimite in coltul lui il si impinge putin...dar nu le plang eu de mila niciunuia

Totusi, e amuzant cum alearga concurentul lui cand il loveste pe arbitru si cum este tras batausul afara din ring

Editat de D.D.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu din fata calculatorului nu poti stii cat de groggy era ala...

pana una alta, arbitrul decide cand se opreste lupta...

ai mai vazut in ultima vreme meciuri ca pe vremuri cu ringul plin de sange?

eu nu de la Ali vs Frazier... alte vremuri.

in ziua de azi daca ala nu "percuteaza" cand se vorbeste cu el e KO tehnic si asta este...

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala n-avea nicio treaba, nu fusese pus la pamant, nici macar lovit prea tare,

din comentariile celor care au vazut tot meciul se pare ca era omul la 3-a numaratoare intr-o singura repriza. ala e ko tehnic.

iar la amatori nu e chiar ca la profesionisti sa scuipe aia sange.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din comentariile celor care au vazut tot meciul se pare ca era omul la 3-a numaratoare intr-o singura repriza. ala e ko tehnic.

iar la amatori nu e chiar ca la profesionisti sa scuipe aia sange.

 

Intr-adevar, nu stim la a cata numaratoare era, dar mi s-a parut ca nu trebuia numarat ultima oara. Aia isi imparteau pumni acolo, si s-a bagat arbitrul sa ii intrerupa si sa-l numere pe ala. Lasa-l frate sa il vezi ca e in dificultate, ca isi ia pumni fara sa mai fie in stare sa se apere, atunci da. Dar in clip mie nu mi se pare ca era cazul sa fie numarat acel luptator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un muncitor cade de pe o schelă. Singurul martor la accident este un copil. Un polițist vine și-l întreabă:
- Măi copile, de ce a căzut omul ăla de pe schelă?
- Pai l-a bătut Dumnezeu.
- De ce l-a bătut Dunmezeu?
- Pentru că a înjurat...
- Da` cum a înjurat?
- F*t*-ți Dumnezeii mă-tii de copil nu mai scutura schela!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l frate sa il vezi ca e in dificultate, ca isi ia pumni fara sa mai fie in stare sa se apere, atunci da. Dar in clip mie nu mi se pare ca era cazul sa fie numarat acel luptator.

la amatori nu e ca la profesionisti. asta una la mana, doi la mana de aia se numeste technical knock out....ca de fapt omul nu e pe jos, dar este clar ca este mult mai slab ca adversarul. e totusi un sport nu o bataie de huligani (asta pana ne-a demonstrat contrariul chiar protagonistul).

pe de alta parte, reactia "castigatorului"....fuge ca o domnisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe de alta parte, reactia "castigatorului"....fuge ca o domnisoara.

 

Si ce ai vrea sa faca ? Tu ce ai fi facut ?

Te-ai fi luat la pumni cu ala ca ciobanii ? Fara manusi, fara protectia dentara ? Pentru ce ?

Spunea cineva intr-un comentariu pe youtube, meciul s-a terminat, respectivul a castigat si a plecat acasa. Ce face ciobanoiul dupa aceea e treaba lui.

De ce sa ma iau la suturi cu ala, cu riscul sa-mi pierd dreptul de a mai participa vreodata la sporturi de genul ? Exista "security", aia la ce sunt platiti ? Tocmai pentru situatii de genul.

Este doar parerea mea. :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...