Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Cum scapi de martorii lui Iehova.


<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcora.muntean.5%2Fposts%2F1461543277198768&width=500" width="500" height="258" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>


Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mno,hai neamule la Piaggio!Ai de ales: cu volan sau cu corman:

 

https://www.olx.ro/oferta/piaggio-pe-trei-roti-ID7Z8bj.html#999b1f8a43

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste 30.000 de francezi au semnat o petiție prin care îl roagă pe Barack Obama să candideze la următoarele alegeri prezidențiale din Franța. Tot ce mai rămîne acum e ca USR-ul să-l invite în partid, iar Gigi Becali să-i ofere postul de antrenor la Steaua.

 

Per-Erik Muskos, consilier local în orașul suedez Övertorneå, promovează ideea pauzei de prînz de o oră, în care suedezii să meargă acasă și să facă sex. Deci, dacă te străduiești suficient, se poate să dai și ordonanțe bune.

 

Președintele Islandei a declarat în timpul unui eveniment că, dacă ar avea puterea să dea legi, ar interzice pizza cu ananas. Tocmai de-aia e bine ca președinții să n-aibă voie să dea legi, altfel unii dintre ei ar putea interzice vorbitul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fenomenul corupției vine din negura timpurilor. Prima atestare documentară a unei șpăgi pe teritoriul țării noastre datează din Antichitate, când un cunoscut lider local i-a dat o sacoșă de bani lui Herodot ca să scrie despre daci că sunt cei mai viteji și mai drepți dintre traci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot e maine 1 martie si doamnele trebuie sa se simta speciale... un cadou inedit

 

http://www.emag.ro/suport-genunchi-1300003/pd/D9RTJ2BBM/

 

commenturile fac toti banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ziua femeilor, să arătăm că le iubim şi le apreciem:

 

 

Un domn vine la amanta de 8 Martie cu un buchet mare de flori.
Amanta ii spune:
Si ce sa inteleg din asta, ca zilele urmatoare trebuie sa stau in pat cu picioarele desfacute…
Domnul ii raspunde calm:
– De ce draga? Nu ai o vaza de flori?

 

 

De ce e 8 martie ziua femeii????

Pentru ca 8 e singura cifra cu doua gauri!!!

 

 

"Salut, am nevoie de ajutorul vostru. Am un Saint-Bernard alb, de doi anişori, dar nu pot să-l mai ţin, deoarece prietena mea e alergicã la păr de câine. Deci, care aveţi suflet bun şi vreţi să mă ajutaţi, o cheamă Andreea şi are 23 de ani."

 

 

 

- Auzi, tu ai vreun scriitor preferat?

- Da, este iubitul meu
- Ce scrie?
- Cecuri!

 

 

 

Vine soţia acasă şi zice soţului:

- N-o să-ţi vină să crezi ce norocoasă sunt! Treceam ieri dimineaţă pe lângă coşurile de gunoi şi când văd deasupra o pereche de pantofi superbi, mărimea mea! Uite-i!
- Da?! Mamă, ce noroc!
Peste vreo trei zile soţia iar povesteşte:
- Deci aşa noroc nu se poate! Ieri intru în gangul de la magazin şi când mă uit pe un cuier, ce să vezi, o blană de nurcă nou-nouţă!
- Doamne, ce noroc pe tine! Mie nu-mi merge deloc, ieri când să mă culc, am găsit sub pernă o pereche de chiloţi bărbăteşti – zic ce noroc, când colo nu erau mărimea mea!

 

 

Orice femeie are ceva sexy: gura, sanii, picioarele, fundul, mainile, o prietena . . .

 

 

Intre doi amici:

-Ba, tu ce faci ca sa inebunesti femeile?
-Nimic, eu le gasesc gata nebune!

 

 

Imigranţii sirieni, adevăruri tulburătoare: Cei mai mulţi au plecat ca să scape de gura nevestei!

 

 

 

Femeile sunt niste fiinte uimitoare. Intotdeauna privesc inainte si niciodata inapoi.

Nici macar atunci cand parcheaza.

 

 

 

Dupa ce a muscat din mar lui Adam i-a fost rusine si s-a acoperit cu o frunza de smochin. Si Evei i-a fost rusine si s-a acoperit tot cu o frunza de smochin...apoi s-a dus dupa o tufa si a probat o frunza de artar, una de stejar si vreo trei specii de palmier...

 

 

 

Mesterul Manole este primul roman adept al feminismului. El a luat femeia de la bucatarie si i-a gasit un loc in constructii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...