Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://9gag.com/gag/amXYrz2

 

partea cu adevarat amuzanta e cum pica motociclistu la 5 m dupa ce a trecut prin ala & prin separatoare ca prin branza, cand incearca sa revina pe banda lui (probabil in stare de soc , s-a terminat adrenalina& inertia, dezechilibrat in separatoare...still funny )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-57179-0-13196100-1378372953_thumb.jpg

 

 

 

 



Veşmintele de aur nasc confuzii! CNN l-a prezentat drept noul rege al ţiganilor pe Patriarhul Daniel
Renumitul veşmânt arhieresc al Patriarhului Daniel, cu fir de aur şi pietre scumpe, i-a indus recent în eroare pe jurnaliştii străini! Într-un material care prezenta situaţia grupurilor etnice din România, un reporter CNN l-a prezentat pe Preafericitul drept proaspăt încoronatul rege al ţiganilor.

“Ne pare rău pentru confuzia iscată”, declară Robert Sourish, jurnalist american. “Chiar am verificat, cum se cuvine, sunându-i pe corespondenţii din România. I-am întrebat cum arată regele ţiganilor şi toţi ne-au zis că e îmbrăcat în aur şi îi plac construcţiile grandioase. De unde să ştim că imaginile care ne fuseseră furnizate nu erau cu Daniel Cioabă, ci cu Daniel Ciobotea? Totul se potrivea, n-aveam de unde să ştim că e o coincidenţă de nume şi de opulenţă sfidătoare.”

“Mă simt profund jignit”, a exclamat Patriarhul. “Dacă jurnaliştii CNN nu pot distinge între tinicheaua aurită pe care o poartă regele romilor şi aurul curat cu care am eu atâta grijă să mă îmbrac întru cinstirea Domnului şi venirea ploii, cine ştie ce alte gafe au mai făcut de-a lungul vremii. Când e gata Catedrala, au s-o prezinte drept palat ţigănesc din Buzescu de Teleorman doar fiindcă e la fel de mare, urâtă şi plină de turnuleţe?”



http://www.timesnewroman.ro/monden/10179-vesmintele-de-aur-nasc-confuzii-cnn-l-a-prezentat-drept-noul-rege-al-tiganilor-pe-patriarhul-daniel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh,de-ar fi el sau cineva cunoscut lui, n-ar mai fi funny clar. Sau cine stie, chiar o fi si atunci.

Am patit eu ceva asemanator si subscriu ca nu e funny (pe moment). Depaseam linistit un biciclist cand s-a gandit sa faca maxim stanga, mi-a stricat plimbarea de duminica. :crack:

Norocul meu ca am fost pe faza si nu am intrat in el ci l-am ocolit si l-am agatat doar cu mana dreapta :ChopperEmo: , dar a fost de ajuns cat sa dea cu tzeasta de asfalt si sa trebuiasca sa chem ambulanta.

Editat de crazydanutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din când în când una din pisicile cu care locuiesc scoate câte ceva "de nu ştiu unde".

De data asta a fost foarte tare :D

 

Faţă-verso:

 

post-47122-0-12956400-1378373741_thumb.jpg

post-47122-0-37430300-1378373775_thumb.jpg

 

p.s. probabil sunt ale fostului nu pot să cred că există aşa ceva :))) chiriaş

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din când în când una din pisicile cu care locuiesc scoate câte ceva "de nu ştiu unde".

De data asta a fost foarte tare :D

 

Faţă-verso:

p.s. probabil sunt ale fostului nu pot să cred că există aşa ceva :))) chiriaş

pare baiat de comitet, de casa, bun de prieten si sot - nu ca nenorocitii astia de pe-aici.

ai pastrat cumva datele lui de contact? poate faci vreo forumizda fericita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din când în când una din pisicile cu care locuiesc scoate câte ceva "de nu ştiu unde".

De data asta a fost foarte tare :D

 

Faţă-verso:

 

attachicon.gifDSC_0001.JPG

attachicon.gifDSC_0003.JPG

 

p.s. probabil sunt ale fostului nu pot să cred că există aşa ceva :))) chiriaş

 

buna asta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Stii ca prezervativele au serie si numar?




Nu!




Pai vezi, inseamna ca n-ai derulat niciodata unul pana la capat...


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...