Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

O intamplare fun chiar astazi cand cand am coborat din autobuz sa ma duc la garaj sa-mi iau mobra .

Aveam rucsacu in spate cu toate acaretele in el si casca in mana, fara saculet ca nu stiu pe unde l-am lasat sau pierdut, merg 2-3 metri la care un flacau in statie ma intreaba ,,Casca e de vanzare ?”

ii raspund mirat ca abia am cumparat-o ca am un ficus acasa si vreau sa-i creez toate conditiile, deci expresia lu ala PRICELESS !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

1379910_10151765204212266_1273633719_n.j



Cautam un om sa aiba grija de un lot de vaci care nu fumeaza si nici nu bea.

Varza acra de vanzare la doamna Popescu in fund.

Nu primim buteliile clientilor care explodeaza.

Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.

Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii.

Castron pe placul oricarei gospodine cu fund rotund pentru batere eficienta.

De vanzare: birou de epoca pentru o doamna cu picioare subtiri si sertare largi.

Prajitor de paine: Un cadou apreciat de intreaga familie. Arde painea automat.

Masini uzate: De ce sa te duci in alta parte ca sa fii pacalit? Vino aici.

Vand pat pentru copil cu picioare de fier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cautam un om sa aiba grija de un lot de vaci care nu fumeaza si nici nu bea.

 

Varza acra de vanzare la doamna Popescu in fund.

 

Nu primim buteliile clientilor care explodeaza.

 

Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.

 

Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii.

 

Castron pe placul oricarei gospodine cu fund rotund pentru batere eficienta.

 

De vanzare: birou de epoca pentru o doamna cu picioare subtiri si sertare largi.

 

Prajitor de paine: Un cadou apreciat de intreaga familie. Arde painea automat.

 

Masini uzate: De ce sa te duci in alta parte ca sa fii pacalit? Vino aici.

 

Vand pat pentru copil cu picioare de fier.

 

Mai era pe aici pe la bursa - vand geaca din piele de dama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://totb.ro/birocratia-bate-filmul-povesti-de-la-ghiseele-patriei/

 

"

Eram tânăr, rocker și cu sexul incert…

de Raul Cazan

Ne amuzam copios la cursurile de dreptul familiei atunci când studiam despre stabilirea (juridică) a sexului; erau niște norme civile ritoase care ni se păreau eminamente absurde. Incertitudinea sexului meu avea, însă, să se manifeste nu din perspectiva teoriilor politice identitare postmoderne privind genul și construcția sa culturală, ci în sânul administrației publice postcomuniste. ..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radem, glumim, da' si pe mine m-a alergat calu' :crack:

Eu aveam un caine la intrare in Tg Neamt, care de fiecare data cand treceam ma fugarea. dar nu ezita niciodata si avea o placere doar la mine. imi parea comic pt ca ma putea distinge de la distanta, incat sa ma intampine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) oare cum o fi ?! =))

Decent de naspa. Mai nasol a fost cand am fost la un gratar la padure si ca tot omul, m-am departat un pic sa trag un pipi. Si ma intalnesc pe drum cu...vaca. Faceam pas la stanga, se uita la mine, faceam la dreapta, se uita la mine. Si deodata baga viteza spre mine, plm am luat-o la fuga in zig-zag printre copaci si am pierdut-o. E posibil sa fi fost o coincidenta, dar eram imbracam cu un tricou rosu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decent de naspa. Mai nasol a fost cand am fost la un gratar la padure si ca tot omul, m-am departat un pic sa trag un pipi. Si ma intalnesc pe drum cu...vaca. Faceam pas la stanga, se uita la mine, faceam la dreapta, se uita la mine. Si deodata baga viteza spre mine, plm am luat-o la fuga in zig-zag printre copaci si am pierdut-o. E posibil sa fi fost o coincidenta, dar eram imbracam cu un tricou rosu...

Poate ca vacă era un viţel :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Femeile nu sunt ca barbatii...ele sunt mai speciale. Nu sunt atrase de aspectul fizic sau de bogatia unui barbat ci de personalitatea lui :crack:

 

Deci un coca inchiriaza o masina scumpa, vaneaza ca bou o tipa pana reuseste una sa-i pice in plasa, si apoi ii da cu flit ca sa arate ce jmecher e el? Si tipa a avut de pierdut? :crack:

 

 

Decent de naspa. Mai nasol a fost cand am fost la un gratar la padure si ca tot omul, m-am departat un pic sa trag un pipi. Si ma intalnesc pe drum cu...vaca. Faceam pas la stanga, se uita la mine, faceam la dreapta, se uita la mine. Si deodata baga viteza spre mine, plm am luat-o la fuga in zig-zag printre copaci si am pierdut-o. E posibil sa fi fost o coincidenta, dar eram imbracam cu un tricou rosu...

 

E recomandat sa nu mananci ciuperci din padure daca nu le cunosti, data viitoare limiteaza-te la mici cu ceafa de porc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...