Sari la conținut

7. Gran Premio d’Italia Brembo - Mugello


Postări Recomandate

Pai poate o sa-l aduca pe Santi la Ducati.. tu ce crezi ca au negociat 48 de ore? :D 

Acum 2 ore, Speedy.K a spus:

Ba, macar n-o sa-l mai auzim atat pe Belbody explicandu-ne ce ne rezerva viitorul. Sau macar speram...

Cand afli ca ai fost pe langa tot timpul parca daca arunci o duma de final te face sa te simti mai bine. 

Stai linitit ca o sa continui cu pronosticurile daca se iveste ocazia, mai ales de-alea in care toti forumijdii zic ca "nu se poate domle, nu vrea Jiji"

 

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 742
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea spune ca e cea mai buna echipa din istoria competitiei. 

Aceleasi premise de cea mai buna echipa din istorie erau si cand s-a dus JL99 la Repsol Honda, dar nu s-a terminat prea bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cel mai clar mod va iesi circ mare de la anu', ar trebui sa faca precum Netflix, filmari la boxele Ducati Lenovo....

Au luat-o urat de tot cei de la Ducati, nu e prost cine cere, e fraier cine da....sper sa merite banii!!! 

Acum sigur un forumist o sa sara sa imi explice cat de bun si galonat si alea-alea....multumesc frumos, nu e nevoie.

Ducati le-a fost frica sa nu fie batuti de o echipa de client, eu nu vad alta explicatie, anul asta JM ar fi fost in carti, si la anul MM daca ar fi accepta Pramac sau chiar daca ar fi ramas la Gresini, eu chiar sunt convins ca i-ar fi sucit casca lui Peco, si nu doar o data...insa deh... obrazul subtire cu cheltuiala se tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, au tremurat tot. De parca la clienți nu ei livrează mobrele. Cum au făcut de anul trecut lui Zarco nu i-au mai dar Up-gradeuri? Ei bine, tot asa pot face și de a um încolo. Sau alt exemplu, anul asta la cele 2 echipe cu gp23 le-a dat de-alea "fiabile" mai basic asa și nu le-a dat de-alea de se strica la fiecare cursa cum aveau pe final de campionat Pepco și Martin. Nu vad cum i-ar putea obliga pe ducati cineva sa le dea mobre cum vor ei. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, B.B. a spus:

Pai poate o sa-l aduca pe Santi la Ducati.. tu ce crezi ca au negociat 48 de ore? :D 

Cand afli ca ai fost pe langa tot timpul parca daca arunci o duma de final te face sa te simti mai bine. 

Stai linitit ca o sa continui cu pronosticurile daca se iveste ocazia, mai ales de-alea in care toti forumijdii zic ca "nu se poate domle, nu vrea Jiji"

 

Dude, inceteaza ca deja esti penibil. N-ai prevazut tu nimic.

Joi seara pana sa joace MM93 la cacealma ca el nu se duce la Pramac, contractul era al lui JM89. Vineri dimineata deja se activase un nene de la o marca auto cu un logo format din 4 inele, nene care se pare ca e mare fan MM93 nu neaparat datorita talentului pe pista, ci datorita succesului dpdv marketing pe care se pare ca il aduce imaginea lui. Pe romaneste spus, banii vorbesc si domnul in cauza a facut atatea valuri in grupul VAG incat s-a declansat toata saga asta.

Si daca doresti dovezi, dream on. Tu poti sa te minti ca ai fost mega inteligent si ai pus argumentele cap la cap si ai ajuns la singura concluzie logica, dar adevarul e ca ai fost la un pas sa fii luat la bascalie de un forum intreg. You dodged a bullet de data asta, dar la cate tampenii debitezi e doar o chestie de timp pana o sa dai cu mucii in fasole. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, wolfybv said:

Dude, inceteaza ca deja esti penibil. N-ai prevazut tu nimic.

Joi seara pana sa joace MM93 la cacealma ca el nu se duce la Pramac, contractul era al lui JM89. Vineri dimineata deja se activase un nene de la o marca auto cu un logo format din 4 inele, nene care se pare ca e mare fan MM93 nu neaparat datorita talentului pe pista, ci datorita succesului dpdv marketing pe care se pare ca il aduce imaginea lui. Pe romaneste spus, banii vorbesc si domnul in cauza a facut atatea valuri in grupul VAG incat s-a declansat toata saga asta.

Si daca doresti dovezi, dream on. Tu poti sa te minti ca ai fost mega inteligent si ai pus argumentele cap la cap si ai ajuns la singura concluzie logica, dar adevarul e ca ai fost la un pas sa fii luat la bascalie de un forum intreg. You dodged a bullet de data asta, dar la cate tampenii debitezi e doar o chestie de timp pana o sa dai cu mucii in fasole. 

Dupa nr de postari, esti nou p-aici, insa ai rezumat destul de succint, bravo! Insa exista o explicatie!!! El este un super-fan, si i-a venit apa la moara, intocmai cum prevazuse....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de ff mult timp pe aici, dar multi ani am citit forumul fara  sa am user, apoi la un moment dat mi-am facut user pt a vedea unele atasamente din postari.

Nu prea ma bag in discutii pt ca nu prea am timp, dar in perioada asta s-a  intamplat sa am ceva zile libere datorita bridge days-urilor multiple si MotoGP e una din pasiunile mele, asa ca m-am bagat strict in discutiile legate de MotoGP.

Colegul a fost funny la inceput, dar acum i s-a umflat capul cam tare. In mod normal nu dadeam detaliile legate de cum s-a activat acel tip de la Audi, dar sa citesc pe n pagini cum se infoaie colegul ca a fost el mai destept decat toti cand de fapt pur si simplu s-a nimerit ca in cele din urma sa fie cum a zis el, asta a fost un pic cam mult chiar si pt rabdarea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, B.B. a spus:

Pai poate o sa-l aduca pe Santi la Ducati.. tu ce crezi ca au negociat 48 de ore? :D 

Cand afli ca ai fost pe langa tot timpul parca daca arunci o duma de final te face sa te simti mai bine. 

Stai linitit ca o sa continui cu pronosticurile daca se iveste ocazia, mai ales de-alea in care toti forumijdii zic ca "nu se poate domle, nu vrea Jiji"

 


Daca ai fi fost atent pana acum ai fi remarcat ca eu nu m-am bagat deloc in discutia asta cu transferurile. Decat cel mult cu o gluma.

Dar hai sa-ti spun acum de ce cred eu ca a ajuns MM la Ducati Corse: ca sa nu-l ia altcineva si, doamne-fereste, sa ii bata. Atat. Nu ca sa castige cu el, ci ca sa castige cu Peco. Ca echipele bogate de fotbal care iau cate-o vedeta ca sa nu-l ia concurenta si apoi il tin rezerva de lux

Eu asa cred, viitorul ne-o va demonstra.

Acum 1 oră, danypop a spus:

Da, au tremurat tot. De parca la clienți nu ei livrează mobrele. Cum au făcut de anul trecut lui Zarco nu i-au mai dar Up-gradeuri? Ei bine, tot asa pot face și de a um încolo. Sau alt exemplu, anul asta la cele 2 echipe cu gp23 le-a dat de-alea "fiabile" mai basic asa și nu le-a dat de-alea de se strica la fiecare cursa cum aveau pe final de campionat Pepco și Martin. Nu vad cum i-ar putea obliga pe ducati cineva sa le dea mobre cum vor ei. 


Problema cu Marquez e ca asta avea sanse sa-i bata cu orice mobra i-ar da ei la client. Asta nu e Vin, Martin, Peco, Enea, Lorenzo sau oricare altul. E singurul din tot plutonul care a fost tot timpul in alta liga. In liga Rossi, Stoner si Marquez, dupa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Speedy.K a spus:

Problema cu Marquez e ca asta avea sanse sa-i bata cu orice mobra i-ar da ei la client. Asta nu e Vin, Martin, Peco, Enea, Lorenzo sau oricare altul. E singurul din tot plutonul care a fost tot timpul in alta liga. In liga Rossi, Stoner si Marquez, dupa mine.

Ar putea sa-i dea o Honda de client. Oh, wait. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, wolfybv a spus:

Dude, inceteaza ca deja esti penibil. N-ai prevazut tu nimic.

Joi seara pana sa joace MM93 la cacealma ca el nu se duce la Pramac, contractul era al lui JM89. Vineri dimineata deja se activase un nene de la o marca auto cu un logo format din 4 inele, nene care se pare ca e mare fan MM93 nu neaparat datorita talentului pe pista, ci datorita succesului dpdv marketing pe care se pare ca il aduce imaginea lui. Pe romaneste spus, banii vorbesc si domnul in cauza a facut atatea valuri in grupul VAG incat s-a declansat toata saga asta.

Si daca doresti dovezi, dream on. Tu poti sa te minti ca ai fost mega inteligent si ai pus argumentele cap la cap si ai ajuns la singura concluzie logica, dar adevarul e ca ai fost la un pas sa fii luat la bascalie de un forum intreg. You dodged a bullet de data asta, dar la cate tampenii debitezi e doar o chestie de timp pana o sa dai cu mucii in fasole. 

Dude, am prevăzut si ca se va activa cineva de la Audi, stai liniștit. Am scris si de asta la un moment dat..dar cum nu ai timp nu ai citit. Bine ca ai avut acum cateva minute sa ma tragi de urechi ca de fapt daca ar fi fost intr-un fel n-ar fi fost la fel cum este.

"Un forum intreg".. tu cred ca nu stii cu cine vorbești. Erau vremuri acum 20ani cand acest forum reprezenta ceva.. acum suntem 20 oameni maxim care discutăm aici despre curse si care ne urăm si ne iubim in acelasi timp, cativa ne stim si personal.

Uite ai aparut si tu sa-mi zici ca mi-a trecut pe la urechi.

Da. Am prevăzut ce se va întâmpla..s-a întâmplat cum am crezut eu si ma bucur pt asta. Nu-ti place, treci peste. 

1 oră în urmă, Speedy.K a spus:


Daca ai fi fost atent pana acum ai fi remarcat ca eu nu m-am bagat deloc in discutia asta cu transferurile. Decat cel mult cu o gluma.

Dar hai sa-ti spun acum de ce cred eu ca a ajuns MM la Ducati Corse: ca sa nu-l ia altcineva si, doamne-fereste, sa ii bata. Atat. Nu ca sa castige cu el, ci ca sa castige cu Peco. Ca echipele bogate de fotbal care iau cate-o vedeta ca sa nu-l ia concurenta si apoi il tin rezerva de lux

Eu asa cred, viitorul ne-o va demonstra.


Problema cu Marquez e ca asta avea sanse sa-i bata cu orice mobra i-ar da ei la client. Asta nu e Vin, Martin, Peco, Enea, Lorenzo sau oricare altul. E singurul din tot plutonul care a fost tot timpul in alta liga. In liga Rossi, Stoner si Marquez, dupa mine.

Asta am zis si eu la un moment dat. Ca e posibil sa-l ia ca sa nu se ducă in alta parte. Foarte logic.

Ce va fi.. vom vedea. Gata. Nu mai dau previziuni pt ca nu mai stiu nimic momentan. Mai e pana in 2025.

Acum 2 ore, wolfybv a spus:

Sunt de ff mult timp pe aici, dar multi ani am citit forumul fara  sa am user, apoi la un moment dat mi-am facut user pt a vedea unele atasamente din postari.

Nu prea ma bag in discutii pt ca nu prea am timp, dar in perioada asta s-a  intamplat sa am ceva zile libere datorita bridge days-urilor multiple si MotoGP e una din pasiunile mele, asa ca m-am bagat strict in discutiile legate de MotoGP.

Colegul a fost funny la inceput, dar acum i s-a umflat capul cam tare. In mod normal nu dadeam detaliile legate de cum s-a activat acel tip de la Audi, dar sa citesc pe n pagini cum se infoaie colegul ca a fost el mai destept decat toti cand de fapt pur si simplu s-a nimerit ca in cele din urma sa fie cum a zis el, asta a fost un pic cam mult chiar si pt rabdarea mea...

Stai ca asta nu citisem.

Daca eu pun maine la loto 14 18 34 26 15 si a doua zi ies 14 18 34 26 15 am voie sa ma bucur sa o sa vii tu sa-mi dai una peste ochi ca am făcut capul mare? Am prevăzut ca vor iesi acele numere sau nu? Cum? Problema mea, dar le-am ghicit, nu? Ce mai contează cum?

Si cu MM la Ducati am fost consecvent, nu? Am fost..

Acum ca intr-adevar s-a intamplat ..bai tu stii cat de penibil suna ce spui tu?

E ca si cum eu mi-am luat Ducati Panigale nou si tu vii si spui...aa da, dar e roșie, e italiana, dar de fapt nu e așa faina, ca de fapt nici nu o merit..desi am luat-o din banii mei...  :D

WTF dude, lasă-ma sa ma bucur de moment, mergi in alta parte daca nu ai treabă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Method a spus:

 

P.S. Declaratia lui Marquez de dupa semnarea contractului :

 

Zic eu ca de aici se poate trage foarte clar concluzia ca omul nu ar fi plecat de pe un Ducati chiar daca nu ar fi ajuns la echipa mare.

 

Sunt declaratii de presa, tipice pentru incheierea unui contract si nimic mai mult. Desigur, este bucuros ca a ajuns la cea mai buna echipa a momentului si este sincer in multumirile catre Nadia si Gressini, dar in rest, este vorba de o declaratie de curtoazie. Cum ai fi vrut sa spuna? "V-am facut micutilor! Am ajuns unde am vrut si v-am "scapat" si de Jorjel". Cum ar suna o asemenea declaratie? Daca ar fi plecat la KTM, ar fi avut discursul adaptat acelei situatii... Iti mai amintesti circul facut de Q, inainte de incheierea noului contract cu Yamaha? Arunca cu rahat in motoreta aia (de care btw, a fost responsabil doi ani), din toate partile. Dupa ce a semnat si i s-au umplut conturile cu 12 milioane pe sezon, isi manifesta fericirea de a ramane in continuare cu programul Yamaha, in care are multa incredere, bla, bla, bla... Atat valoreaza declaratiile astea. 

Revenind la MM, cu siguranta, daca nu ar fi primit locul de la uzina, ar fi plecat. In momentul in care a declinat orice mutare la Pramac, omul mai avea un as in maneca. De aici siguranta declaratiei lui. Sunt convins ca mai statea cineva cu un contract intr-un sertar, care ar fi fost semnat in secunda doi, daca Ducati nu ii ofereau ce dorea. Asa cum s-a intamplat cu Jorgel si Aprilia. Ar fi stupid sa credem ca MM nu ar fi avut o alternativa. Si stiau si ducatistii asta, tocmai de aceea s-au oparit, mai ales dupa ce Martin a semnat cu Aprilia. Riscau sa il piarda si pe cabron. Realizezi in ce situatie de bull shit ar fi ajuns???  :D 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, wolfybv a spus:

Dude, inceteaza ca deja esti penibil. N-ai prevazut tu nimic.

Joi seara pana sa joace MM93 la cacealma ca el nu se duce la Pramac, contractul era al lui JM89.

:agree:

Acum 16 minute, B.B. a spus:

Dude, am prevăzut si ca se va activa cineva de la Audi, stai liniștit.

:lol:

Cum le-ai prevazut tu pe toate chiar inainte sa stie de ele chiar si cei angrenati.

Cred ca ai prevazut ca si JM era pe cale sa semneze.De fapt stai,ca acum o saptamana nu mai erai chiar asa de sigur...

 

Sunt curios cum ai fi putut sa "prevezi" asta din moment ce nici JM si managerul lui nu au prevazut-o.Eu propun sa iti schimbi numele in Mama Omida :D

Dar don't let us stop you,go on...

Acum 2 minute, xt600 a spus:

Revenind la MM, cu siguranta, daca nu ar fi primit locul de la uzina, ar fi plecat. In momentul in care a declinat orice mutare la Pramac, omul mai avea un as in maneca. De aici siguranta declaratiei lui.

Nu cred.Marcelino a zis ca are 3 posibilitati/scenarii - eu le vad in felul urmator :

- plan A era cel actual - Ducati Factory.

- Plan B era Gresini pe un Ducati spec A

- plan C era Aprilia (mutarea la KTM eu o exclud din start pt ca sunt convins ca la acea ora KTM factory deja era ca si semnat cu Acosta,iar Binder are contract pana in 2026,iar KTM nu e inca la nivelul aprilia).

 

Era pe undeva normal sa nu vrea sa plece la Pramac pt ca asta ar fi insemnat o "tradare" a Nadiei/AM/Gresini care l-au "salvat" in 2023 - una e sa pleci de la satelit la factory,dar sa pleci de la satelit la satelit...

Eu sunt insa ferm convins ca Marquez nu ar fi schimbat moto Ducati nici chiar cu o Aprilia factory decat in ultima instanta - de aia zic ca a facut un bluff.

Atentie - eu nu l-am auzit spunand ca pleaca de la Gresini daca nu ii dau post la factory - a zis doar ca nu merge la Pramac,atat.A zis ca are discutii SI cu alte echipe,doh,si ca are un deadline...

 

E un singur caz in care cred ca MM ar fi plecat din 'familia' Ducati si anume daca nu ii dadeau moto actuala nici la Gresini.Si mi s-ar fi parut corect.

Puteau sa ii dea un moto spec A la Gresini?Asta nu stiu,pt ca tine de foarte multe lucruri.Insa cred ca asta era optiunea minima pe care ar fi acceptat-o.

E clar ca au vrut sa il tina cu orice pret - si omul a inteles si a capitalizat pe asta si bravo lui.Pacat insa de JM cu care s-au purtat execrabil.

 

Despre "siguranta declaratiei lui" nu stiu ce sa zic - reia conferinta de presa de joi - in timp ce JM efectiv nu s-a putut abtine sa nu zambeasca toata conferinta,MM mi s-a parut extrem de crispat si intens.Era intradevar sigur pe ce a declarat vis-a-vis de Pramac,dar nu cred ca avea vreun alt as in maneca,decat faptul ca probabil fusese abordat de Aprilia,lucru pe care Rivola nici nu l-a ascuns.

Crisparea aceea si in paralel veselia lui JM ma fac sa cred ca omul nu discutase/nu fusese abordat de Ducati pt un post la factory pana la acea ora,daca ar fi fost nu mai era el asa crispat.

Nu a fost nimic discutat in prealabil - totul s-a decis in acest weekend,iar switch'ul a fost declansat de declaratia lui MM din conferinta de joi - datele chiar se leaga - Gigi a zis ca au semnat duminica seara,iar Rivola a zis ca a perfectat contractul cu JM de duminica de la 12jum noaptea pana luni la 5jum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Method a spus:

:agree:

:lol:

Cum le-ai prevazut tu pe toate chiar inainte sa stie de ele chiar si cei angrenati.

Cred ca ai prevazut ca si JM era pe cale sa semneze.De fapt stai,ca acum o saptamana nu mai erai chiar asa de sigur...

 

Sunt curios cum ai fi putut sa "prevezi" asta din moment ce nici JM si managerul lui nu au prevazut-o.Eu propun sa iti schimbi numele in Mama Omida :D

Dar don't let us stop you,go on...

Nu cred.Marcelino a zis ca are 3 posibilitati/scenarii - eu le vad in felul urmator :

- plan A era cel actual - Ducati Factory.

- Plan B era Gresini pe un Ducati spec A

- plan C era Aprilia (mutarea la KTM eu o exclud din start pt ca sunt convins ca la acea ora KTM factory deja era ca si semnat cu Acosta,iar Binder are contract pana in 2026,iar KTM nu e inca la nivelul aprilia).

 

Era pe undeva normal sa nu vrea sa plece la Pramac pt ca asta ar fi insemnat o "tradare" a Nadiei/AM/Gresini care l-au "salvat" in 2023 - una e sa pleci de la satelit la factory,dar sa pleci de la satelit la satelit...

Eu sunt insa ferm convins ca Marquez nu ar fi schimbat moto Ducati nici chiar cu o Aprilia factory decat in ultima instanta - de aia zic ca a facut un bluff.

Atentie - eu nu l-am auzit spunand ca pleaca de la Gresini daca nu ii dau post la factory - a zis doar ca nu merge la Pramac,atat.A zis ca are discutii SI cu alte echipe,doh,si ca are un deadline...

 

E un singur caz in care cred ca MM ar fi plecat din 'familia' Ducati si anume daca nu ii dadeau moto actuala nici la Gresini.Si mi s-ar fi parut corect.

Puteau sa ii dea un moto spec A la Gresini?Asta nu stiu,pt ca tine de foarte multe lucruri.Insa cred ca asta era optiunea minima pe care ar fi acceptat-o.

E clar ca au vrut sa il tina cu orice pret - si omul a inteles si a capitalizat pe asta si bravo lui.Pacat insa de JM cu care s-au purtat execrabil.

 

Despre "siguranta declaratiei lui" nu stiu ce sa zic - reia conferinta de presa de joi - in timp ce JM efectiv nu s-a putut abtine sa nu zambeasca toata conferinta,MM mi s-a parut extrem de crispat si intens.Era intradevar sigur pe ce a declarat vis-a-vis de Pramac,dar nu cred ca avea vreun alt as in maneca,decat faptul ca probabil fusese abordat de Aprilia,lucru pe care Rivola nici nu l-a ascuns.

Crisparea aceea si in paralel veselia lui JM ma fac sa cred ca omul nu discutase/nu fusese abordat de Ducati pt un post la factory pana la acea ora,daca ar fi fost nu mai era el asa crispat.

Nu a fost nimic discutat in prealabil - totul s-a decis in acest weekend,iar switch'ul a fost declansat de declaratia lui MM din conferinta de joi - datele chiar se leaga - Gigi a zis ca au semnat duminica seara,iar Rivola a zis ca a perfectat contractul cu JM de duminica de la 12jum noaptea pana luni la 5jum.

Hombre, cauta in postari mai vechi si ai sa vezi, ori esti prost ori te faci ori esti nesimțit de-a binelea.

Când asta iarna au semnat fratii Marquez contract de sponsorizare cu Audi si le-au aia masini la fiecare..nu am zis ca asta e semn ca undeva acolo sus cineva il iubește si poate interveni să aterizeze la Ducati?

Tot eu am zis și ție in mod special că decizia finala nu e NICIDECUM la Gigi si nici la Domenocali si daca se umflă cineva de mai sus il pune pe Marquez unde vrea?

Pur si simplu ma lasi per-plex, ori ai amnezie, ori esti nesimțit si minti cu nerușinare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 56 minute, B.B. a spus:

Si cu MM la Ducati am fost consecvent, nu? Am fost..

Mai mult tu decat el!!!✌️Suntem la jumatatea anului si ala nu a castigat vreo cursa.

Decizia de a il lua pe MMizerie sta in marketing pentru ca oricum castiga campionatul cu unul dintre ei..🚀

 

 

Acum 56 minute, B.B. a spus:

 

WTF dude, lasă-ma sa ma bucur de moment, mergi in alta parte daca nu ai treabă.

 

 

Zi-mi ca esti pe la vreun baieram cu MMizerie si noi te deranjem..:friends:

Editat de nike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, B.B. a spus:

1. Daca eu pun maine la loto 14 18 34 26 15 si a doua zi ies 14 18 34 26 15 am voie sa ma bucur sa o sa vii tu sa-mi dai una peste ochi ca am făcut capul mare? Am prevăzut ca vor iesi acele numere sau nu? Cum? Problema mea, dar le-am ghicit, nu? Ce mai contează cum?

2. Si cu MM la Ducati am fost consecvent, nu? Am fost..

3. E ca si cum eu mi-am luat Ducati Panigale nou si tu vii si spui...aa da, dar e roșie, e italiana, dar de fapt nu e așa faina, ca de fapt nici nu o merit..desi am luat-o din banii mei...  :D

4. WTF dude, lasă-ma sa ma bucur de moment, mergi in alta parte daca nu ai treabă.

1. Problema nu e ca le-ai ghicit, problema apare cand zici ca le-ai stiut dinainte prin nu stiu ce analiza pe care ai putut s-o faci datorita inteligentei tale debordante. Daca ziceai "ba baieti, am dat-o la oha pt ca eu personal imi doream sa se intample asta", era alta discutie, una funny.

2. Aici trebuie sa recunosc ca ai tinut-o pe a ta pana-n panzele albe :D 

3. E un exemplu absolut tampit, nu are nicio legatura cu situatia actuala, dar whatever floats your boat.

4. Daca un necunoscut de pe forum iti strica ziua / seara, imi pare rau pt tine. Grow up.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, wolfybv a spus:

1. Problema nu e ca le-ai ghicit, problema apare cand zici ca le-ai stiut dinainte prin nu stiu ce analiza pe care ai putut s-o faci datorita inteligentei tale debordante. Daca ziceai "ba baieti, am dat-o la oha pt ca eu personal imi doream sa se intample asta", era alta discutie, una funny.

2. Aici trebuie sa recunosc ca ai tinut-o pe a ta pana-n panzele albe :D 

 

 

Le-a facut pe toate pana cand a ajuns la zeii supremi si Marcel a semnat cu Ducati. 🙈

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, wolfybv a spus:

1. Problema nu e ca le-ai ghicit, problema apare cand zici ca le-ai stiut dinainte prin nu stiu ce analiza pe care ai putut s-o faci datorita inteligentei tale debordante. Daca ziceai "ba baieti, am dat-o la oha pt ca eu personal imi doream sa se intample asta", era alta discutie, una funny.

2. Aici trebuie sa recunosc ca ai tinut-o pe a ta pana-n panzele albe :D 

3. E un exemplu absolut tampit, nu are nicio legatura cu situatia actuala, dar whatever floats your boat.

4. Daca un necunoscut de pe forum iti strica ziua / seara, imi pare rau pt tine. Grow up.

Nu Wolfy, nu am aruncat o dumă si s-a nimerit sa iasă, chiar am stat si m-am gândit la toate detaliile si mie logic asa îmi ieșea ca o sa se întâmple. Believe it or not.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, B.B. a spus:

Hombre, cauta in postari mai vechi si ai sa vezi, ori esti prost ori te faci ori esti nesimțit de-a binelea.

Când asta iarna au semnat fratii Marquez contract de sponsorizare cu Audi si le-au aia masini la fiecare..nu am zis ca asta e semn ca undeva acolo sus cineva il iubește si poate interveni să aterizeze la Ducati?

Tot eu am zis și ție in mod special că decizia finala nu e NICIDECUM la Gigi si nici la Domenocali si daca se umflă cineva de mai sus il pune pe Marquez unde vrea?

Pur si simplu ma lasi per-plex, ori ai amnezie, ori esti nesimțit si minti cu nerușinare...

Eu inteleg ca nu suntem de acord unul cu altul in mai multe privinte,dar hai sa nu recurgem la jigniri si injuraturi pt ca te pot injura/scuipa/spurca/orice altceva you pick it juma de ora dupa ceas.

 

Eu ti-am vorbit frumos - daca nu te poti abtine sa nu te scalambai pe aici si te deranjeaza cuvintele mele sau faptul ca te ironizez cand mi se pare neverosimil faptul ca ai visat tu acum 5 luni ce aveau sa faca JM sau MM acum o saptamana,te rog sa imi dai cu incredere ignore.

Stai linistit ca eu nu o sa te mai bag in seama pt ca vad ca iti sare capul de pe umeri cand te combate cineva,chiar si cand iti expui visele pe aici.

salut salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic nou, așa funcționează crashquez, pe pistă și în afara ei: "dă-te, băăăă, că vin io!"

Stai să vezi albeață și roșeață când l-o trage nen'su Gigi deoparte să-i spună "devi sostenere Pecco per vincere il campionato"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, B.B. a spus:

Hombre, cauta in postari mai vechi si ai sa vezi, ori esti prost ori te faci ori esti nesimțit de-a binelea.

Când asta iarna au semnat fratii Marquez contract de sponsorizare cu Audi si le-au aia masini la fiecare..nu am zis ca asta e semn ca undeva acolo sus cineva il iubește si poate interveni să aterizeze la Ducati?

Tot eu am zis și ție in mod special că decizia finala nu e NICIDECUM la Gigi si nici la Domenocali si daca se umflă cineva de mai sus il pune pe Marquez unde vrea?

Pur si simplu ma lasi per-plex, ori ai amnezie, ori esti nesimțit si minti cu nerușinare...

 

 

nu-mi mai aduc aminte postarea exacta dar stiu ca ai zis ceva de genul cand a aparut stirea cu sponsorizarea Audi

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...