Sari la conținut

7. Gran Premio d’Italia Brembo - Mugello


Postări Recomandate

Acum 13 ore, Method a spus:

 

Și nu,nu lucrez la stat.Am contracte cu statul,asta da,dar nu lucrez cu publicul ci cu instituțiile statului.

Ai vazut ca am nimerit ceva pe acolo?

Acum 13 ore, Method a spus:

Mi se pare debil de prost sa comentezi asa o poveste de de 3 lei.

Spuse cineva care a comentat vreo 4 postari lungi cat  o zi de post pe marginea acelui subicet.

 

Nu lucrezi tu cu statul dar interactionezi des cu ei si modul lor de a gandi cred ca este molipsitor. :crack:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 742
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 oră, B.B. a spus:

 

Nu lucrezi tu cu statul dar interactionezi des cu ei si modul lor de a gandi cred ca este molipsitor. :crack:

 

 

Nu o da si tu in scheme ieftine de gandire gen bugetar vs privat, stat vs privat, etc.. Esti un tip inteligent si cu ceva experienta de viata. 

Este multa tampenie in institutiile statului dar nici cu sectorul privat nu imi este rusine... golanie, inselaciune, mizerie umana si poti sa mai adaugi... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca asa e, nu, nu o dau, doar imi place sa il sacai pe bugetarul Method. :D :D 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, Method a spus:

Am contracte cu statul,asta da,dar nu lucrez cu publicul ci cu instituțiile statului.

 

Esti bugetar sau neam de bugetar ori ai manjit sistemul ca sa poti suge si tu ceva din seva poporului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, frigider a spus:

in mod normal as da niste warning-uri pt atac la persoana dar avand in vedere ca mai sunt 2 saptamani pana la urmatorul GP..continuati.

Daca ne mai dau si warning n-o sa mai intre nici pulea pe forumul asta.. nu crezi? Toata lumea e in social media.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MV e un ciudat cu un manager excelent.... Sa renunti la Aprilia ca ti-a venit concurent puternic si tu esti labil psihic sa preiei banderola de "il capitano" 

 

o pocnitoare de pilot, umflat de presa si fanboys, fara nici o baza logica

 

pacat ca inca ocupa un loc in motoGP ... si nici macar funny ca Miller nu-i... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar ca are un manager super bun. Macar a lasat un loc de factory liber pt un pilot care il merita mai mult (sper).

Sa te dai de atatia ani la nivelul asta si inca sa nu intelegi de ce ai fost rapid sau de ce se comporta motocicleta intr.un mod anume, sa nu fii in stare sa dai feedback inginerilor, asta deja tine de ceva capacitati cognitive lipsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, wolfybv a spus:

Cine intra aici intra din pasiunea pt motociclete, nu pt a se ciondani cu "tabara adversa".

Vorbește pentru tine :)

Acum 17 minute, Cavaleru a spus:

umflat de presa si fanboys

Nu cred ca l umfla nimeni.

*afara de managerul lui. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, xt600 a spus:

 

Pe de alta parte, ai dreptate, maharii de la KTM stiu exact ce cumpara si mai ales de ce cumpara. In strategia lor, omul de atac va fi Acosta, secondat de BB. Prin aducerea la Gas Gas a lui MV si EB, tocmai au achizitionat doi piloti de teste, cu program complet, pe motociclete full specs. Nu li se cere sa castige titlul, ci sa stranga date, cat mai multe date si, eventual, puncte in clasamentul pe echipe. Cel care presteaza mai bine, are sanse sa urce la echipa de uzina, daca BB nu mai livreaza rezultatele asteptate. 


se pare ca Vin e un pilot care da un feedback excelent la ce simte pe motoreta. Posibil si asta sa fie un motiv pentru care l-au luat.

daca ltm reuseste sa faca o mobra pe placul lui o sa fie intresant cateva curse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, damager a spus:

se pare ca Vin e un pilot care da un feedback excelent la ce simte pe motoreta.

inseamna ca omul lui de seteaza moto e de vina ca merge bine 2 curse pe sezon.

Acum 9 minute, damager a spus:

o sa fie intresant cateva 2 curse.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 14.06.2024 la 19:42, wolfybv a spus:

Da, chiar ca are un manager super bun. Macar a lasat un loc de factory liber pt un pilot care il merita mai mult (sper).

 

Si castigatorul e.... Marco Bezzecchi. Stiu, e stire veche de 2 zile, dar abia acum am ajuns sa intru pe aici si vad ca n-a scris nimeni despre asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, wolfybv a spus:

Si castigatorul e.... Marco Bezzecchi. Stiu, e stire veche de 2 zile, dar abia acum am ajuns sa intru pe aici si vad ca n-a scris nimeni despre asta.

Pana la anu după 3 4 5 etape nu știm dacă e câștigătoare manevra.

Gândește te ca pleacă de la cea mai buna moto, chiar și sh la moto noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...