Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

SCHIMB 2 camere de 19 noi cu 2 camere 18 respectiv 21 (de cross).Si mai schimb 2 carburatoare bunicele de Nipru (K 62 parca) cu un Jikov de CZ 250 de cross.

In alta ordine de idei, cine mai are piese de CZ 250 cross sa dea un PM. Multumesc anticipat. :kiss:

Editat de sconx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!! Pai donez un cauciuc Barum 18/3.25.. e destul de sters dar merge pentru cine nu are :lol: . Daca e cineva interesat pun si poze.Numa'bine!

opaaa...asta-i bun pt jawa mea...mi-ar cam trebui pt la rar, ca la ce am io pe ea, ma iau aia la bataie cand m-oi duce :P

 

cauciucul se afla in busteni?tare mult as veni pe acolo sa fac un traseu montan :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opaaa...asta-i bun pt jawa mea...mi-ar cam trebui pt la rar, ca la ce am io pe ea, ma iau aia la bataie cand m-oi duce :lol:

 

cauciucul se afla in busteni?tare mult as veni pe acolo sa fac un traseu montan :kiss:

 

 

Hai ca vin cu tine.Cand mergem?Mi-e dor de Omu, hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca vin cu tine.Cand mergem?Mi-e dor de Omu, hai!

cum fac rost de bani sa fac o drumetie(ca acu n-am deloc) te anunt....

hai sa lasam topicul curat momentan :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum fac rost de bani sa fac o drumetie(ca acu n-am deloc) te anunt....

hai sa lasam topicul curat momentan :lol:

nu cred ca e bun pt rar....dar mai mere...maine ii fac o poza si il pun pe forum....te astept la munte la o bere

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru SIMSON 425 i din 1961!

/index.php?...st&p=727847

 

Azi am vandut blocul motor, capac chiuloasa, roata spate completa cu transmisie, roata fata.

 

A ramas un cadru sport, rezervor, furca fata, ghidon si diverse suruburi, mansoane, suporti, pedale, aripa fata si spate de AWO, un stop de IMS...etc.

 

SE OFERA MOCA!

 

Se ridica din Brasov.

 

0723644857 - Ionut

Editat de Vidoqc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru SIMSON 425 i din 1961!

/index.php?...st&p=727847

 

Azi am vandut blocul motor, capac chiuloasa, roata spate completa cu transmisie, roata fata.

 

A ramas un cadru sport, rezervor, furca fata, ghidon si diverse suruburi, mansoane, suporti, pedale, aripa fata si spate de AWO, un stop de IMS...etc.

 

SE OFERA MOCA!

 

Se ridica din Brasov.

 

0723644857 - Ionut

cutia de viteze mai este?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni :) amshi eu nevoie cam de urmatoarele : 1 segment de mobra relativ bun 1 bec de 6 volti pt stopul de la frana shi cel mikut daca se poate un cauciuc + camera + roata de mobra un esapament daca no fi ruginit ca al meu si niste coarne de hoinar a si sa nu uit am mare nevoie de comanda de mobra cea de acceleratie cu frana fatza ... :unsure: daca are cineva vreo piesa din lista asta poate intra pe id meu de mess belvis_cizianul sau sa'mi raspunda aici . Multumesc nb tuturor :)

 

burdufe de telescoape dp fatza de mobra are cineva ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sconx

am eu din intamplare un carburator Jikov de CZ Cross 250.

Facem schimbul?

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"QUOTE (oldbiker_johan @ Jul 2 2008, 09:11 AM)

Salut "nevoiasilor".Ceam mai gasit la fiare vechi in garaj:rez.Dnepra,MZ 2.50,MZ 1.25,Tula. Motoare:MZ 2.50,DKV 1.25 Voshod dezmembrat. CZ 1.75, amortizoare fata Mobra S,Hoinar,Voshod, roti Minsc si Voshod,cadru Voshod, aparatoare completa lant Jawa/Cz 1.75, ap. lant Minsc.Aveti nevoie de ceva dati un PM.Tel 0722255057"

 

salut! mann am si eu nevoie de ansamblu fatza ma refer la telescoape si roata de fatza. de voshod 3M..ideea este ca am avut accident si am incercat eu sa indrept telescoapele dar nu mai pot sa le scot la drept perfect si imi vobleaza,iar janta are ceva bataie care imi amplifica voblajul...spune-mi cat vrei pe ele nush mai vorbim...nu e graba mare chestia e ca nu am finante acum mai am 2 examene la bac,tre sa-mi fac asigurare ca imi expira si vine si festivalul de la paulesti si...sunt interesat de astea,m-ar mai interesa tija de la ambreiaj,pinion de roata plus lant,un ghidon original...ar fii cate ceva,am mai luat de la tine reductorul de kilometraj si sunt multumit de el;)...mai vorbim numai bine!!!...

 

Voshod 3M

 

cadru

bloc motor

piston

segmenti (nu stiu cota)

rezervor

telescop fata

aparatoare fata

cutie scule

tobe

discuri ambreiaj

Anunt Bikeshop

m-ar interesa telescoapele de fatza daca le ai pe amandoua si discurile de ambreiaj...

 

am si eu nevoie de cric central de voshod 3M...are cineva?!?...

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari vreo toba d hoinar si carburator d hoinar aveti kreva p aksa???si ceva roti(jenti) d hoinar sau d minsk???ms anticipat id mess:hells_boy_cristi@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca as putea fi shi eu ajutat acum ca am mare nevoie de niste piese de mobra shi anume cuiul care preseaza ambreajul un segment cat de cat uzual, saiba cea tesita care vine asezata sub piulita care strange furca de viteze daca stie cineva la ce ma refer shi de arcul de sub furca de viteze cel subtire cu 2 capete ... va rog oameni buni platesc orikat :cheers: am mare nevoie credetima astept raspunsurile voastre nb ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are careva burdufurile de la suspensiile fata de la hoinar?

 

 

daca vrei burduf la suspensiile de fatza incearca cu unele de dacie!!!! eu asa am si arata super bine!!!!!!!!!!!!!!

bft

 

am o carena fata pt ij.care are nevoie ? PM

 

 

eu as vrea o carena pt voshod!!! poate se potriveste! carena ta in ce stare este???

 

am o carena fata pt ij.care are nevoie ? PM

 

am uitat ... poti sa postezi o poza-doua ??? as vrea sa vad si eu carena!!!!

post-29307-1219127630_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez geaca piele chopper sh

marime cred S-M

fara protectii

subtirica, "de vara"

 

pun si poze in curand.

se poate vedea si proba in zona garii de nord buc.

 

0722 - 612 - 582

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...