Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Donez o bucata cauciuc 120/70/18 Dunlop Numaistiucum, profil sport, mai are carne pe el destula, dar atentie, este vechi.Dupa DOT cred ca are vreo 5 ani.

Daca are cineva nevoie de el va rog un PM.

As prefera in Bucuresti ca sa nu ma complic cu posta/cargus.

 

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez o bucata cauciuc 120/70/18 Dunlop Numaistiucum, profil sport, mai are carne pe el destula, dar atentie, este vechi.Dupa DOT cred ca are vreo 5 ani.

Daca are cineva nevoie de el va rog un PM.

As prefera in Bucuresti ca sa nu ma complic cu posta/cargus.

 

Toate bune!

e cumva de strada? m-ar interesa pe mine...

daca da, hai joi la biker's aka ursu, bagam si o cantare(e karaoke dupa 22.00), o berica :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

va salut!

vreau sa reconditionez un mz rt 3 de 125cmc, de prin anii '60! de moment sunt in cautarea motocicletei, insa daca inainte primesc ceva piese drept incurajare cred ca imi vor venii bine!

 

imi cer scuze daca nu este considerata o motocicleta "comunista"!(sunt incepator si nu am o clasificare clara facuta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut!

vreau sa reconditionez un mz rt 3 de 125cmc, de prin anii '60! de moment sunt in cautarea motocicletei, insa daca inainte primesc ceva piese drept incurajare cred ca imi vor venii bine!

 

imi cer scuze daca nu este considerata o motocicleta "comunista"!(sunt incepator si nu am o clasificare clara facuta)

deci cauti material de reconditionat....as putea sa ma interesez la cineva de un mz rt 125/3....il avea acum un an la vanzare cu 6 milioane...o sa il intreb zilele astea....baga si tu la profil orasul in care locuiesti....bafta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am gasit ceva, anume: un mz rt/3 din 61, omu zice ca e super, ca are numere noi si imi face revizia la el inclusiv, cere 10 mil pe el, dar inca nu am ajuns sa il vad! pana il vad insa sunt dispus sa analizez orice oferta!

de mentionat este ca as prefera sa fie inmatriculat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, as vrea sa donez urmatoarele piese:

- Un piston de MZ ES 250 nou la cota a 2-a am impresia, pun si poze

- Un carburator de IJ folosit dar complet, K65 este codul

- 1 bucatajanta de aluminiu pe 16' a fost de la MZ-ul meu,e posibil sa am si cauciucul si camera pentru ea

post-43528-1227440923_thumb.jpg

post-43528-1227440930_thumb.jpg

post-43528-1227440937_thumb.jpg

post-43528-1227440945_thumb.jpg

post-43528-1227440954_thumb.jpg

post-43528-1227440966_thumb.jpg

post-43528-1227440975_thumb.jpg

post-43528-1227440981_thumb.jpg

post-43528-1227440987_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, as vrea sa donez urmatoarele piese:

- Un piston de MZ ES 250 nou la cota a 2-a am impresia, pun si poze

- Un carburator de IJ folosit dar complet, K65 este codul

- 1 bucatajanta de aluminiu pe 16' a fost de la MZ-ul meu,e posibil sa am si cauciucul si camera pentru ea

 

 

Eu ma abonez la pistonul de MZ, pling de ceva vreme dupa asa ceva!

Toate bune! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok sa rezolvat :D

mai e doar janta sa vedem cate spite are... :laugh:

are 36 :P

 

 

O iau eu pt Bachus21. Catalin, o sa vin in Giulesti saptamina viitoare intr-o seara, vorbim la telefon

 

 

Pistonul de mai sus nu imi este bun, deci ramine mai departe pe lista de donatii, doar ca acum e la mine, cine are nevoie de el, ma cauta pe mine

Toate bune! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O iau eu pt Bachus21. Catalin, o sa vin in Giulesti saptamina viitoare intr-o seara, vorbim la telefon

 

 

Pistonul de mai sus nu imi este bun, deci ramine mai departe pe lista de donatii, doar ca acum e la mine, cine are nevoie de el, ma cauta pe mine

Toate bune! :lol:

Ok, toate bune ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreu si io un vitezometru de voshod daca are cineva,platesc nu vreau degeaba id :lazar_viorels,multumesc anticipat

 

un dinam pentru o jawa 250...ceva macar statorul..cu platini... ...poate vreun pretz...careva....

 

 

Parca in titlu scrie donatiii!!!??? sau nu mai vad eu bine? ca au inceput toti sa cerseasca!! nu sa doneze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un cadru de JAWA (350 cred)complet, fara acte.

 

Va salut pe toti ca nou posesor de comunista - URAL . Vad ca nu e topic de cerseli dar un manual tehnic ( pe comp ) de URAL Gear-up din 92 are cineva?

 

 

mail: motorangel@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreu si io un vitezometru de voshod daca are cineva,platesc nu vreau degeaba id :lazar_viorels,multumesc anticipat

Azi am fost la un prieten care a dat unul jos si i-am zis sa il caute.Daca il gaseste ti-l trimit.

 

Donez un cadru de JAWA (350 cred)complet, fara acte.

 

Va salut pe toti ca nou posesor de comunista - URAL . Vad ca nu e topic de cerseli dar un manual tehnic ( pe comp ) de URAL Gear-up din 92 are cineva?

 

 

mail: motorangel@gmail.com

Incearca aici

http://www.tanga-moteurs.ro/service/data/U...ners_manual.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...