Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va salut,

De curand mi-am luat un kawasaki ninja zx6r si imi trebuie o casca (marimea M) cu care sa se asorteze ceva oferte ?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut,

De curand mi-am luat un kawasaki ninja zx6r si imi trebuie o casca (marimea M) cu care sa se asorteze ceva oferte ?:D

 

Daca vrei noua vezi la ScorpioAZ. Eu am gasit la ei HJC Dragon, cu verde si negru. Nu este spectaculoasa casca dar e verde :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut,

De curand mi-am luat un kawasaki ninja zx6r si imi trebuie o casca (marimea M) cu care sa se asorteze ceva oferte ?:D

asta crezi ca se asorteaza?post-29454-0-90700700-1338371687_thumb.jpg

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei noua vezi la ScorpioAZ. Eu am gasit la ei HJC Dragon, cu verde si negru. Nu este spectaculoasa casca dar e verde :)

nu vreau, spectaculoasa vreau sa fie si cu verde pe ea :D

 

@Black_wolf de ce vrei sa o vinzi nu iti mai place modelu?:-?

Editat de cip94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Black_wolf de ce vrei sa o vinzi nu iti mai place modelu?:-?

nu am bani de sprey sa o fac verde ;)

pune mana si ia o casca "buna" pe care o faci la aerograf ce culoare vrea muschiu tau! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

postez si aici poate am mai mult noroc....

cumpar toba stock pt 636 din 2002.

oferte aici sau PM.

 

postez si aici poate am mai mult noroc....

cumpar toba stock pt 636 din 2002.

oferte aici sau PM.

am cumparat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vandut 636-le(2005-2006).Nu prea imi pare bine,dar sper sa imi iau altceva curand.Tind sa cred ca 750 k6-k7.

 

ti-ai mai cumparat ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!!va rog ma puteti ajuta si pe mine vreu sa schimb uleiu la furca si nu styu cat trebe ulei sa cumpar am modelu de moto kawasaki ninja zx6r 99 .....multumesc :unsure: :scratch:

1L (motul,etc) 10W

trebuie sa ti cumperi si semeringurile pt ulei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-ai mai cumparat ceva?

Pana la urma mi-am luat un zx-6r 2008 negru.E in proces de "restaurare".Am polisat la rezervor 3 ore.Acuma e sticla.O sa revin si cu poze cand am timp. :rolleyes:

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, revin cu o problema destul de mare.... ghidonul meu are joc, evident am comandat rulmentii care o sa imi vina pe data de 19. Problema e ca pe langa acest joc, se simte destul de bine si pozitia de neutru.... pe multi ii sperie si zic ca se simte taricel .... am vizionat urmatorul clip pe ypoutube si m-am speriat

 

Dupa parerea voastra care sunt sansele sa fie si axul ? ati mai patit/vazut asa ceva?

 

oricum trebuie tinut cont ca la ninja rulmentii nu sunt ca aia ci sunt conici si bilele sunt cilindri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma mi-am luat un zx-6r 2008 negru.E in proces de "restaurare".Am polisat la rezervor 3 ore.Acuma e sticla.O sa revin si cu poze cand am timp. :rolleyes:

 

 

Felicitari pentru motor. Am crezut ca pleci din club kawa :)

La multi km fara incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, revin cu o problema destul de mare.... ghidonul meu are joc, evident am comandat rulmentii care o sa imi vina pe data de 19. Problema e ca pe langa acest joc, se simte destul de bine si pozitia de neutru.... pe multi ii sperie si zic ca se simte taricel .... am vizionat urmatorul clip pe ypoutube si m-am speriat

 

Dupa parerea voastra care sunt sansele sa fie si axul ? ati mai patit/vazut asa ceva?

 

oricum trebuie tinut cont ca la ninja rulmentii nu sunt ca aia ci sunt conici si bilele sunt cilindri !

Stai linistit.O sa vezi cand o sa desfaci.Nu te mai gandi la asta pana atunci.

 

 

 

Nu am plecat din club inca.Acuma vreau sa imi schimb pinionul fata cu -2(14 in loc de 16) ca sa traga mai bine jos ca ma dispera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...