Sari la conținut

Hotel Park - 13.03.2007


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci acum mi-am facut puteri sa scriu si eu ....cu toate ca tot mai am lacrimi in ochi .........NU SE POATE si inca nu realizez ce am aflat ........prima data am intrat pe forum asta,lucru care il fac cam zi de zi,am vazut la rubrica asta cretina si idioata "ACCIDENTE" topicul asta ......si am inceput sa citesc .......si deodata am un mare soc ....cand vad ca motociclistul implicat e chiar GORE ....... nu il mai vazusem de vreo 4 ani ,fusesem cu el in aceeasi clasa in scoala generala 178 Pajura ........ nici nu stiam ca are motor sau ca avea vreo pasiune pentru asa ceva .......si deodata sa aflu ca a murit din cauza unei pasiuni care m-a cuprins si pe mine de ceva vreme ........ nu mi-am luat motor si deja postez la rubrica asta despre prieteni decedati ....... REST IN PEACE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D Odihneste-te in pace frate , fie ca Dumnezeu sa aibe grija de tine !!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.protv.ro/stiri/social/motocicli...n-capitala.html

Dumnezeu sa-l ierte!!

:D :lol:

adineauri am vazut la stiri si m-am ingrozit! inconstienta si iresponsabilitatea unora poate curma vieti!

aveti grija mare!

pacat de baiat, era mult prea tanar !

nici nu vreau sa ma gandesc ce-o fi in sufletele membrilor familiei lui!

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ! eu adineauri am vazut la tv si mi-a parut foarte rau! rog admin sa anexeze postul meu la primul topic!

ideea este una si aceeasi si anume ca s-a stins un suflet!

am aflat ca la inmormantare se doreste prezenta cat mai multor motociclisti! poate se va putea face acest lucru cu ajutorul vostru!

inca o data : Dumneze sa-l ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l aiba-n paza Lui si sa-i ierte pacatul ca a vrut sa fie motociclist!

Condoleante familiei si prietenilor!

R.I.P. :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunosc zona se intampla des ca pietonii sa treaca fara sa se asigure

mie mi s-a intamplat anul trecut in aceeasi zona sa traverseze un tip cu un caine fara sa se uite in dreapta ca vin.

 

condoleante familiei

odihnestete in pace robert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa aflu de la cineva locul ,data si ora la care are loc inmormintarea.PIna acum nici o informatie.Mai astept.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare a nu se mai termina... acum ma las de motociclism...si spun ca nu mai vreau...si ca nu o sa imi iau motoreta....

maine ies pe strada..si vad un biker... ma apuca nebunia iara...pana sera ..cand iara ma trec fiorii...

 

 

R.I.P.

 

Cateodata stau si ma intreb oare cum voi sfarsi... am ajuns sa fiu stresat ca actorii din Final Destination...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa aflu de la cineva locul ,data si ora la care are loc inmormintarea.PIna acum nici o informatie.Mai astept.bunu.

din cate am inteles, maine 21.03.2007 va fi dus la capela unei biserici(nu stiu care exact,dar a mai spus cineva ca e o singura biserica de lemn pe acolo) de pe Titulescu la ora 9:00

:D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut azi dimineata prin zona accidentului si am vazut lumanri si lume adunata. Am intrat imediat pe forum, gandidu-ma la ce e mai rau. Din pacate e adevarat. Robert s-a dus. Nu l-am cunoscut, dar e un copil, un copil ce avea viata intreaga in fata. O sa aprind o lumnare si o sa ma rog pentru sufletul lui. O sa incerc maine sa fiu alaturi de toti cei care or sa fie la biserica. Undeva pe Titulescu, o gasim noi.

 

Odihneste-te in pace.

 

Ce poti sa mai spui unei familii care a pierdut un copil? Nu stiu. Pot doar sa spun ca suntem alaturi de ei.

 

Imi dau lacrimile, nu pot sa mai scriu. Ne vedem maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind aceste pagini imi dau seama cat de norocos am fost luna trecuta cand am tras 2 cazaturi, ambele pe asfalt, asa de inceput de sezon, primele in 2 ani de cand am motor. Una din cauza unui conservar si una din cauza ca am trecut peste un caine. A 2-a a fost cam pe la 80 km/h si am simtit intr-adevar cand am dat cu casca de asfalt. Si-a facut excelent treaba in cazul meu, dar din pacate vad cazuri cand echipamentul este degeaba. :D Eu am scapat fara nimic, o vanataie mica pe sold, dar acum mi dau seama cate se puteau intampla. Aveam doar casca si genunchere. Si geaca fara protectii.

 

RIP :D :lol: :D

Sper ca acest an sa nu continue in acelasi ritm cu accidentele, pentru ca este de-a dreptul alarmant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...