Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Prezente la Bv buse din Harsova 1999 neagra,Braila 2007 albastru metal,din Ploiesti Ciprian albastra-argintiu 2001,2 modele 2008 negre cu gri una de B si un de HR,Paul cu model 2006 neagra din Cluj.L-am vazut si pe domnul Cristea cu cea visinie 2007 dand o tura prin targul de vite si apoi a disparut si ieri pe Adinel din Bc cu modelul 2008 negru cu portocaliu metalizat.

Salutare! Din pacate, sambata dimineata a trebuit sa plec la Bucuresti, din cauza serviciului. Cred ca m-ai vazut dimineata, cand am tras in fata cortului pt. a bea o cafea, inainte de plecare. Intentia mea era sa ma intorc seara, dar din cauza prafului nu am mai facut-o. In schimb, sambata seara si duminica, am dat o tura pe Transfagarasan cu Fazerul. :lol:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

transfagarasan o sa fac sambata

si abia astept intrunirea de la ploiesti sa ne vedem

Vezi ca in We e omor acolo de masini , zici ca esti in parcare la mall cand sunt reduceri si drumul argesean pana dupa Capra e PRAF.

Bafta :kiss:

Editat de Tytus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,astazi este ziua unui prieten Hayabusist :drums: ,mai exact @capitan busa,si am vrut sa il felicit pe acest topic si nu pe cel deschis special ptr urari.Asa ca hai sa ne traiesti Gabi 1100 de ani si multa sanatate tie cat si familiei !Abia astept sa te intorci sa facem o tura ! :kiss:

P.S> 25? :) :D :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI CAPITAEN HAYABUSISTVANT DIN PUPA!AM NIMERIT-O? :laugh:Poze de la BV !

post-6602-1218133313_thumb.jpg

post-6602-1218133342_thumb.jpg

post-6602-1218133375_thumb.jpg

post-6602-1218133399_thumb.jpg

post-6602-1218133419_thumb.jpg

post-6602-1218133444_thumb.jpg

post-6602-1218133505_thumb.jpg

post-6602-1218133522_thumb.jpg

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Am mers cam mult 3000 km,s-au dus dracu tobele,de fapt numai 1,am fost duminica pana la mare si seara pe autostrada am ramas numai intr-o toba,varza ......,iar am trecut la cele originale....ce naiba tobe sa-mi iau??????

RO.,SA NU INDRAZNESTI SA RAZI :D (si sa nu incepi nici cu da-lea:ti-am zis iooo)

post-6616-1218188797_thumb.jpg

post-6616-1218188811_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Larry,tobele alea pe care mi le-ai aratat pe internet la Bistrita? Aratau foarte bine...ce sa zic,imi pare rau,dar yoshimura rules :kiss: Cu prima ocazie le schimb si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai primit DB killer la achizitionarea tobei se poate cumpara separat...Sau confectiona,insa nu stiu cat este de buna treaba asta. Ia legatura cu @capitan busa cand vine acasa si te lamureste el.

 

@I-NOX tata ! Pune poze sa vedem si noi cum ai ''imbracat'' busa ''all blacks'' :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ooooo...salutare Marc. Ba n-am facut-o All Blacks desi mi-am dorit....adica facusem deja un motor All Blacks pentru un prieten si am folosit acolo niste teme pe care nu vreau sa le mai repet si la mine pe moto.Poate la iarna daca n-am de lucru ma apuc iar. Abia astept sa iesim si poate, daca ai vreme, vi si tu cu baietii la Radauti, la'ntrunire.Te sun oricum sa povestim.Respect.

:D

Editat de i-nox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.....am vazut pozele de la accident...bulit rau motorul...cum se mai simte prietenul tau???...sper ca este din ce in ce mai bine

Sa ma anunti si pe mine daca se organizeaza o intrunire e busystilor...ma bag si yo....

Te salut si toate bune.....tinem legatura..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine acum.Doar 3 coaste fisurate.Costumul si-a facut treaba!Moto insa se poate vedea.In prima poza este s-ul in care a luat-o prin sant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No drace...Imi pare rau Emi..Sanatate multa prietenului tau.

 

Acum dati-mi voie sa va prezint(Adi este ocupat )busa lui,in haine noi :D

Bog asta e parca fostul tau soim nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa...am muncit ceva la ea insa acum sunt linistit si ma cam opresc anu asta. Niste frane n'ar strica.......da nu mai am bani acum. Oricum urmeaza si investitia aia cat de repede.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa...am muncit ceva la ea insa acum sunt linistit si ma cam opresc anu asta. Niste frane n'ar strica.......da nu mai am bani acum. Oricum urmeaza si investitia aia cat de repede.. :P

La ce te referi cand ai spus frane ? banuiesc ca ai sa pui ca Bogdan o pompa de frana Brambo:P poate sa schimbi furtunele.....dar o intrebare care ma roade potzi schimba si etrierele .....se gasesc ,cat costa sau daca se potriveste de la altceva .. ? La Brambo ma refer :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...