Sari la conținut

hai sa vedem citi mergem la brasov


bhairava
 Share

mergi la brasov ?  

150 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Shi eu o sa vin.

 

DAR

 

Nu am votat pentru faptul ca optziunile sunt tendentzioase shi lipsite de respect mai ales in momentul in care nu suntetzi la curent cu toate datele problemei.

 

bhairava - nota 2.

mars ma :banana:

tendentioza-te-as undeva :banana:

:cheers:

 

oarecum am impresia intuitiei unui feeling ca optiunile sint exact ce simte publicu'.

dac-as fi pentr-o zi presedinte.... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mars ma :what:

tendentioza-te-as undeva :lol:

:banana:

 

oarecum am impresia intuitiei unui feeling ca optiunile sint exact ce simte publicu'.

dac-as fi pentr-o zi presedinte.... :banana:

Vad la tine o adevarata calitate de a intelegere a nevoilor motociclishtilor shi de lider neintzeles :lol: ... din fericire sunt singurul care vede acest lucru.

 

Rectific: nota 2 +

 

PS: bhairava preshedinte la UCRM :cheers: ... poate asha se va desfintza. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu mai existe presupuneri m-am hotarat sa scriu intreaga poveste care a provocat acest scandal.

Intrunirea de la Brasov nu se poate tine in perioada 24-26 iunie 2005 deoarece campingul este ocupat. Considerand ca nu va fi nici o problema daca schimba data pe 3-5 iunie 2005 organizatorii au anuntat pe forum ca se va organiza cu 2 saptamani mai devreme...cu o saptamana inaintea intrunirii de la Bacau. Auzind acestea, organizatorii de la Bacau au fost impotriva acestui lucru, motivand prin faptul ca ei nu vor avea vizitatori la Bacau daca se va organiza intrunirea de la Brasov asa aproape de a lor. Considerand ca cel mai bine ar fi sa ceara parerea UCMR daca sa organizeze intrunirea sau nu in perioada 3-5 iunie a sunat membrii UCMR sa-i intrebe daca sunt pro sau sunt contra schimbarii datei. Cei din UCMR au spus ca cel mai bine ar fi sa organizeze intrunirea la data stabilita, 24-26 iunie 2005, ceea ce este imposibil deoarece locatia Camping Darste este ocupata in acea perioada si nu mai exista nici o locatie in Brasov care sa se ridice la acest nivel. In concluzie nu exista nici o posibilitate de a organiza intrunirea de la Brasov si se va anula, dar BullBikers nu este deloc impotriva organizarii acestui party neoficial in acea perioada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitarii bullbikers pt explicatie si pt sprijinirea intalnirii

vin si io calare pe amandoua moto

fratilor nu va datzi batutzi ca astia din UCMR au uitat de ce sa murit la revolutie

sper sa se adune cat mai multzi si sa nu renunte pe drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti! Hu za fac ieste ucemereu' asta sa ne spuna noua cand avem voie si cand nu avem voie sa ne organizam intalnirile si daca sa fie oficiale sau neoficiale??? Din punctul meu de vedere nu au decat sa se organizeze Bacau si Brasov SIMULTAN si fiecare se va duce unde considera ca iese cel mai bine, se cheama concurenta si lucrul asta nu poate face decat bine pentru ca fiecare organizator se va stradui cat mai mult sa ii iasa BINE intalnirea in asa fel incat sa aiba parte de cat mai multi vizitatori.

 

Deci: Eu vin la BV si daca nu e in acelasi timp cu vreo alta intalnire cu atat mai bine, daca e in acelasi timp cu alta... tough luck! Tot vin la BV! Si apropo, baieti, sper sa fie VIN la Brasov... vin, bere, palinca... ceva acolo, ce vreti voi! :cheers:)

 

 

Succes!

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm in , cred ca si strumfuadi :banana: ...

adi , facem popas la Azuga - sa facem plinul cu bere  :cheers:

Alo! Domnii! Da' pe mine cui ma lasati?... :banana: Vine si mandea. Este exact cu o saptamana inainte de licenta, da' tot o fac. Sincera sa fiu, imi convine varianta cu 3-5 iunie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo! Domnii! Da' pe mine cui ma lasati?...  :banana:  Vine si mandea. Este exact cu o saptamana inainte de licenta, da' tot o fac. Sincera sa fiu, imi convine varianta cu 3-5 iunie...

Te luam shi pe tine!!! :banana:

Se poate!?!?!? :banana:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...