Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

depinde ce vrei. inscriptionari tricouri (varianta taraneasca, cu "cauciuc") se fac si la unirea.

broderie am facut la magazinul de haine de protectia muncii de pe Traian si la Alai, pe Cuza.

pentru sepci sigur borderie trebuie facuta. recomandarea mea e sa mergi la cel mai apropiat magazin de haine de protectia muncii si daca nu-ti pot face chiar ei broderia, sigur au pe cineva care se ocupa de asta. preturile sunt destul de mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Unde se poate face sincronizarea la carburatoare pentru o Honda Hornet si cat costa aceasta operatiune?

 

Poti face sincronizare la carburatoare la service moto. Se afla in spatele bisericii din bartolomeu in curte la icco.Nu stiu care este pretul pentru honda, dar poti merge si intreba. Baietii sint foarte de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti . Am si eu nevoie de un site/program cu care sa marchez pe harta niste puncte , dar la localitati mai mici , nu judete .Sa fac un traseu , plecand dintr-un loc si sa ajung tot acolo . O mica plimbare :rolleyes: . Multumesc

 

Ceva gen poza asta , dar nu cu judetele.

post-66411-0-81027800-1320874250_thumb.jpg

Editat de alex.alexey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti vreun magazin de suruburi in Brasov, vreau sa-mi cumpar niste imbusuri, vreo 3 marimi, duritate peste 10 preferabil. Am gasit pe net doar Fabory(vand pachete de 200 bucati) si Organe de Asamblare care fiind producator, probabil si ei vand cu 1000buc. Mie imi trebuie sa zicem 3 tipuri, 10 bucati/tip, deci cumparator minuscul. Hornbach si ceilalti nu au asa ceva, imi trebuie un magazin care vinde suruburi si ce nu are, aduce la comanda.

 

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la Fabory direct la magazin si intreaba. Am gasit la ei tot ce am avut nevoie si am luat si la bucata. Si daca ei nu au, in Brasov nu exista :laugh:

 

La Fabory au tot ce vrei, vand si la bucata dar doar pe persoana juridica, daca nu ai o firma pe care sa cumperi nu iti dau nimic. Eu am cumparat imbusuri bune de la Gruvio de pe Pictor Luchian vis a vis de Salsa. Poti incerca si pe Mihai Viteazul la suruburi au acolo niste biti incredibil de buni si ieftini deci poate au si ce cauti tu. bafta la shopping :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru indrumari! Luni am sa dau fuga cu lista de necesar si am sa va spun daca am gasit ce imi trebuie. Nu ar fi fost buba mare ca un prieten din Baia Mare deja mi-a gasit de duritate 12.9 dar trebuie si un pic de patriotism local, rade curca de noi daca nu gaseam si aici un set de suruburi :-)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Fabory au tot ce vrei, vand si la bucata dar doar pe persoana juridica, daca nu ai o firma pe care sa cumperi nu iti dau nimic. Eu am cumparat imbusuri bune de la Gruvio de pe Pictor Luchian vis a vis de Salsa. Poti incerca si pe Mihai Viteazul la suruburi au acolo niste biti incredibil de buni si ieftini deci poate au si ce cauti tu. bafta la shopping :)

 

Am mai auzit povestea asta, dar eu m-am dus personal de foarte multe ori la ei, si n-am cumparat pe firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti vreun magazin de suruburi in Brasov, vreau sa-mi cumpar niste imbusuri, vreo 3 marimi, duritate peste 10 preferabil. Am gasit pe net doar Fabory(vand pachete de 200 bucati) si Organe de Asamblare care fiind producator, probabil si ei vand cu 1000buc. Mie imi trebuie sa zicem 3 tipuri, 10 bucati/tip, deci cumparator minuscul. Hornbach si ceilalti nu au asa ceva, imi trebuie un magazin care vinde suruburi si ce nu are, aduce la comanda.

 

Merci!

 

mergi pe mihai viteazu , pana in my moto pe partea dreapta este o casa cu o reclama pe un stalp suruburi / rulmenti , intra ca au sigur ce ai tu nevoie , iar daca nu au aduc cam intr-o saptamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Hornbach la raionul de lipiciuri Bison era un tubulet de argint coloidal. Solutia asta e folosita la repararea cablajelor foarte fine. Iei o pensulica fina si "vopsesti" traseu conductor. Vro 30 de lei era, solutia e f putina dar iti ajunge.

 

Iei o votca inainte sa nu-ti tremure mana :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi pe mihai viteazu , pana in my moto pe partea dreapta este o casa cu o reclama pe un stalp suruburi / rulmenti , intra ca au sigur ce ai tu nevoie , iar daca nu au aduc cam intr-o saptamana

Mihai Viteazu Nr. 146, Imediat dupa intersectia cu Str. Calugareni. Pe stalp scrie asa cum spui, si desupra usii "Organe de Asamblare"

Am fost, am ajuns cu 10 minute dupa inchidere dar m-au servit, au avut cam tot ce mi-a trebuit, la duritate 10.7

 

Am fost inainte la Fabory, mi-ar fi dat si la bucata dar pe persoana fizica nu poate da, ii trebuie niste date de firma, ce nu am avut. Pentru cine are, gaseste si acolo.

 

Multumesc tuturor pentru indrumari.

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...