Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Desi am avut prejudecăți legate de ea când a apărut...acum parca are alta perspectiva fata, și am ajuns sa o apreciez și pentru voce...

 

https://youtu.be/G7KNmW9a75Y

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Chiar acum, Kristian K a spus:

Poate ei ca persoane,dar muzica buna ramane valabila oricand.

Eu am avut neplăcerea să îi văd pe Whitesnake cu un Coverdale cu vocea distrusă. 

Uite aici cum se prezentau GNR anul trecut:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Kristian K a spus:

Nu contest ce spui,eu sustin de muzica in sine ce au compus-o,nu de interpretarea de moment. :)

Vorbim despre un concert aici. Merită să cumperi bilet ca să asculți compoziții geniale cântate prost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Doctor X a spus:

Eu am avut neplăcerea să îi văd pe Whitesnake cu un Coverdale cu vocea distrusă. 

Uite aici cum se prezentau GNR anul trecut:

 

 


Axl aduce cumva cu Mickey Rourke. Desi cred ca ala ar canta mai bine acum...

 

Cat p-aci sa ma convinga nevasta-mea sa mergem. Noroc ca am gasit si eu niste bucati recente pa net si i-a trecut.

 

A, si am mai remarcat ceva: entuziasmul publicului din fata!

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Eu i-am vazut cand au fost data trecuta in Bucuresti, acum un deceniu cred (bine, m-am dus pentru Ugly Kid Joe care a deschis pentru ei)...vocea si miscarea scenica erau duse de pe atunci, Axl sufla ca un foale vechi desi arata ca un cimpoi. Varsta si stilul de viata nu iarta pe nimeni, ata ete, fanii se bucura chiar si asa. Mai grav e cand dau baietii cu fals sau uita versurile, atunci chiar devine neplacut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Acum 1 oră, ENEOS a spus:

 

 

La 2 dimineata ascultam  piesa asta la Wacken. Omul vorbeste romana mai bine decat multi romani :))

 

 

Acum 24 minute, smar2 a spus:

Da' pe dezaxatii astia ii stiti? De la Planeta Moldova incoace n-am mai vazut ceva asa dement. Asta de mai jos e mai light, sa nu imi iau ban pe-aici :)))

 

 

 

 

DADA!! MUNCIM CU DRAG ȘI SPOR, ÎMPOTRIVA TUTUROR ❤️

 

 

Pentru ca ma intereseaza si zona de hip hop underground am dat peste acest ceh de 24 de ani care dpmdv rupe norma.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.03.2023 la 23:46, smar2 a spus:

Da' pe dezaxatii astia ii stiti? De la Planeta Moldova incoace n-am mai vazut ceva asa dement. Asta de mai jos e mai light, sa nu imi iau ban pe-aici :)))

 

 

 

 

Am fost la un concert de-al lor, stiu baietii sa faca atmosfera, cred ca nu am mai vazut clubul asa plin niciodata, majoritatea covarsitoare adolescenti 😁 Ca idee, dupa vreo saptamana a concertat Vama in acelasi loc...nu au adunat nici jumatate din cati venisera la SPP...bine, la 150 RON biletul ca sa-l vezi pe Chirila etalandu-si putinul talent, e de inteles. 

A fost fun, dar au strecurat si o manea, o macidoneasca (publicul tanar in delir 😂).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 16.03.2023 la 13:12, WotRU2Me a spus:

Am fost la un concert de-al lor, stiu baietii sa faca atmosfera, cred ca nu am mai vazut clubul asa plin niciodata, majoritatea covarsitoare adolescenti 😁 Ca idee, dupa vreo saptamana a concertat Vama in acelasi loc...nu au adunat nici jumatate din cati venisera la SPP...bine, la 150 RON biletul ca sa-l vezi pe Chirila etalandu-si putinul talent, e de inteles. 

A fost fun, dar au strecurat si o manea, o macidoneasca (publicul tanar in delir 😂).

 

Discutiile cu pistolarii de pe telegram, absolute!

 

https://t.me/c/1860912742/7064

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru cine are impresia ca Phil Collins a fost doar un cantacios de bluzuri de bairam.

 

 


 

 

 


 

Dincolo de timbru, expresie si faptul ca omul DOAR canta, abia de pe la min 3:30 incepe partea interesanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Speedy.K a spus:

Pentru cine are impresia ca Phil Collins a fost doar un cantacios de bluzuri de bairam.

 

 


 

 

 


 

Dincolo de timbru, expresie si faptul ca omul DOAR canta, abia de pe la min 3:30 incepe partea interesanta.

Cine crede ca Phil Collins doar canta, nu are nimic in comun cu genul asta de muzica. Sa nu uitam ca el a inceput ca tobosar, completand ulterior cu partea vocala.

Omul cred ca s-a plictisit de cate trofee are, doar legate de activitatea sa ca tobosar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, Speedy.K a spus:

Pentru cine are impresia ca Phil Collins a fost doar un cantacios de bluzuri de bairam.

 

Dincolo de timbru, expresie si faptul ca omul DOAR canta, abia de pe la min 3:30 incepe partea interesanta.

 

Se poate si mai bine..

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...