Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Ce uoameni :blink: . Ati distrus si topicul asta :disappointed:

 

Pai raporteaza si tu la moderatori ca acel post este off topic si roaga-i sa stearga toate conversatiile care nu au legatura cu subiectul. :D

E simplu.

 

Oricum. Am primit astazi un PM de la un membru de pe forum cu o informatie ce a rezolvat jumatate de problema.

I-am scris si lui Ynot/Tony asta care a facut imaginea aia sa il intreb cu ce dracu l-am deranjat de ma baga in bascalia aia ieftina. Ca sunt tare curios cu ce am gresit.

Nici nu vreau sa aflu cine e individul. Doar motivele lui ma intereseaza. Ca tare vreau sa aflu cum gandeste el.

Mai ramane de vazut daca moderatorii de pe motociclism.ro se sesizeaza ca suntem off topic pe aici. I-am sesizat si eu o puteti face si voi.

Chiar e pacat de subiect.

 

Dariane din pacate de data asta nu te pot ajuta cu cateii si cum ti-am spus la telefon imi pare foarte, foarte rau.

Stii ca sunt mort dupa Bracii Germani dar efectiv imi e imposibil acum si ma oftic rau mai ales ca sunt moca.

Dar virez pe card cativa banuti pentru haleala. Sa ai pana reusesti sa le gasesti stapani.

Daca ramai fara haleala pentru ei mai ciripesti si tu pe aici ca rezolvam.

Pune poza cu cateii pe facebook si pune link aici ca sa dam like si se raspandeste vorba mai repede.

 

Mult noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai sa ma plictisesc si eu cu animalul meu....un fel de Joe Black care imi da fiori noaptea.

Apropos ...are cineva niste vopsea verede(kawasaki) sa ma ajute sa-l vad noaptea prin casa?

Asta este prsonajul care acum are cam 6,5 kg........;)

post-50802-0-72776600-1328639578_thumb.jpg

post-50802-0-40632700-1328639598_thumb.jpg

post-50802-0-75580300-1328639666_thumb.jpg

post-50802-0-33824700-1328639739_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse, nu stiu de ce...

 

Măi băieți , înțeleg că unii sunt capabili doar de a sta în casă Âşi a posta pe forumuri că de altceva nu-s în stare dar, din moment ce nu ne cunoaÂştem ce treabă aveți voi cu mine ? Văd că tot căutați anturaj , măcar hai să continuăm discuțiile Âşi nelămuririle cu privire la acces-ul meu pe forum în privat . ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trãiascã ebay-ul. 17 $....biggrinbandit.gif post-2143-0-71592900-1330521193_thumb.jpg

Schnauzerului pitic,o sã-i iau modelul din piele neagrã...biggrinbounce2.gif

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salut,

 

stiu ca nu e tocmai locul potrivit dar am zis ca merita incercarea :)

acum vreo 2-3 saptamani am fost pana la Arad cu niste prieteni dupa un motor si la intoarcere i-am gasit pe astia mici pe marginea drumului. nu ar fi avut nici o sansa si nu i-am putut lasa, pur si simplu s-au tinut scai de noi :)

 

ne ocupam de ei temporar; daca aveti nevoie de un caine la curte sau stiti pe cineva care cauta sa adopte... cateii astia iti intra in suflet.

 

 

ps: nu sunt genul ong-ist care o labareste cu drepturile maidanezilor mai presus de cele ale oamenilor. si n-avem nevoie de phizde cu texte de genul "...aa pai daca erau de rasa ma interesau".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Va fac si eu cunoscuti cei 2 caini ai mei.Maya si Misha, 2 bullterrieri simpatici,cuminti si foarte atasati de stapan.M-au mai intrebat anumiti useri daca exista clubul bullterrier-istilor si le-am raspuns ca da,atata timp cat bullterierii sunt hobby-ul meu.

Mai multe poze si detalii pe site-ul meu (semnatura) facut special pentru ei sau pe:

 

http://terrierbull.ro

 

Site-ul a fost facut tot de un motociclist de pe forum,deci multumesc comunitatii moto pentru ajutor.

Rog admin daca va considera acest post reclama sa stearga postul.

 

Multumesc,

Bogdan.

Editat de Bartaiomu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa iti traiasca cei doi, foarte frumosi is :)

 

Si iar jivinele mele de prin casa

 

IMG_1381.jpg

 

IMG_1374.jpg

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...