Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Vi-l prezint pe Jax, rasfatatul familiei si un reprezentant de seama al terrierilor :banana: ..in poze are intre 4 si 6 luni jumate...Momentan are 7 luni si creste creste mare si voinic :bounce:

sa va traiasca :D ... il stiu pe fulguletul asta plimbat pe mobre :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa va traiasca :D ... il stiu pe fulguletul asta plimbat pe mobre :D

:cheers:

 

multumim tare mult..intr-adevar, e un catelus caruia ii place mai mult pe mobra decat in masina :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o mica problema. Am un soi de ardei iuti, de culoare mov, care abia acum au inflorit din plin si husky asta al meu, mai nou, cum apare un ardei il haleste. Eu nu mai apuc. E tampita rau... si sunt iuti, mici si iuti.

Cum e stapanul, asa si cainele.. (tampit) Dup-aia bea apa ca la balamuc, evident.

 

 

Ati mai pomenit faza cu ardeii ?

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum doua saptamani sotia mea a gasit cinci pui de pisica de diferite varste, aruncati la ghena de gunoi. Am reusit sa plasam trei dintre ei dar au mai ramas doi. Sunt foarte jucausi, banuim ca sunt fete si le cautam stapani. In cazul in care sunt amatori apelati cu incredere.

0745122211-Iulian

Locuim in Magurele-Ilfov dar ii pot aduce si in Bucuresti, in drum spre serviciu.

post-6604-0-56813600-1349080016_thumb.jpg

post-6604-0-37386000-1349080023_thumb.jpg

post-6604-0-36134600-1349080030_thumb.jpg

post-6604-0-06118500-1349080037_thumb.jpg

post-6604-0-29617500-1349080041_thumb.jpg

post-6604-0-70326800-1349080046_thumb.jpg

post-6604-0-25416900-1349080051_thumb.jpg

Editat de ulise
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator liviu86

Salutare motociclisti!

Foarte frumoase animalatele voastre. Sa va bucurati de ele.

Si eu am un catelus husky de 5 saptamani si 2 pisicute siamese, una de 3 ani si puiutul ei de 6 luni.

Editat de liviu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator liviu86

Mi-a luat vreo 3 ore sa vad toate animalutele, sunt toate frumoase. @Bartaiomu, daca nu faceam alegerea cu husky, as fi vrut si eu un terrier bull. Are un prieten, sunt minunati.

Sa va traiasca si sa va bucurati de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma laud si eu cu fiara mea,Picky il cheama si are 2 ani! I-am facut operatie estetica,el defapt e un Pitbull feroce!!!

 

P.S. Ii place berea!

A fost cavaler de onoare? :rolleyes:

 

Si fetita mea a fost domnisoara de onoare, pacat ca n-a avut si ea un cavaler...

post-48785-0-87405900-1350369892_thumb.jpg post-48785-0-61316700-1350369893_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine cum va puteti bate joc de saracele animale... Protectia animalelor doarme? Eu v-as amenda pentru incalcarea dreptului la demnitate si la o imagine proprie decenta a bietelor fiinte...

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine cum va puteti bate joc de saracele animale... Protectia animalelor doarme? Eu v-as amenda pentru incalcarea dreptului la demnitate si la o imagine proprie decenta a bietelor fiinte...

Mars mah labica.

Canta la alta masa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar vorbesti serios, exagerezi. Insa intr-adevar, protectia animalelor chiar doarme, atunci cand chiar ar fi nevoie sa faca ceva...

Despre bataia de joc vorbesc serios. E ca chestia cu mamele alea psihopate care-si fardeaza fetitele de 3 ani, le fac unghiile si le trimit la concursuri de miss. Cum plm sa imbraci cainii in rochite roz?! Las-o-n sangue... Tre' sa ai probleme psihice ca sa faci asa ceva... Ca don'soara de mai sus, cunoscuta, dealtfel, nevrotica a forumului... Si careia nu-i raspund la "marsh" decat odata, cand, cine stie, poate ne vom intalni pe vreo sosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma laud si eu cu fiara mea,Picky il cheama si are 2 ani! I-am facut operatie estetica,el defapt e un Pitbull feroce!!!

 

P.S. Ii place berea!

hahaha betivul cel mic :drink: A fost cel mai dragut de la nunta, apoi mirele si mireasa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma laud si eu cu fiara mea,Picky il cheama si are 2 ani! I-am facut operatie estetica,el defapt e un Pitbull feroce!!!

 

P.S. Ii place berea!

 

ia-l pe mobra, usor usor se invata :D

iarna asta tre' sa concep un ham pt catel si o husa de rezervor (ca nu e la fel de calm ca Ema @Darian), o sa fac niste probe sa vad cum are loc, ca a crescut. (e vb de westiul de pe pagina anterioara)

Oricum, ii place mult mai mult pe mobra decat in masina....se agita doar cand mobra se opreste :))...in rest, se pune culcat si priveste interesat din mers traficul/peisajul, cu pleata in vant :D

 

PS: nu-i ma da bere. ca desi contine f putin alcool, la caini (mai ales astia mici) se poate lasa cu probleme naspa la pateu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...