Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Ati iesit careva azi?

Eu m am intins la bere cu fratele Zair, ca fratele Radu nu s-a mai intors dupa ce a dus fata acasa :D

 

 

eu am fost ieri...vreo 2-3 ore....prin oras, o tura pana la Snagov....nice....dar cam racoare dupa orele 18.00....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La autentificare iti verifica numai seriile, respectiv cea de pe sasiu si cea de pe motor. Nu o sa ai nici o problema.

 

Asta e in teorie. In practica depinde peste cine dai. Daca au chef, pot sa te refuze si pentru ca nu ai lumina la numar.

:)

 

Fanii lui Rossi isi vand bunurile si trec inapoi pe Yamaha :))

 

Ce cocalar trist.

Editat de PzKpfW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel ca restu. La motor(neindicat sa faci asta) sau cel mai bun e la furca faţă, bascula si capete de ghidon.

 

Le gasesti pe net, sau ti le faci tu la meseriasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa imi spuna si mie careva un lucru?

la ducati monster 696 un se monteaza crash padurile , si unde se gasesc de cumparat?

merci

 

Eu mi-am luat de pe Louis crash pad-uri, de la LSL:

http://www.louis.eu/_30040c24c1538eb2134b2fb4f18d30dca5/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10021970

Iti trebuie si kitul de montare urmator:

http://www.louis.eu/_30040c24c1538eb2134b2fb4f18d30dca5/index.php?topic=search&searchterm=10021705&cmd.x=10&cmd.y=5

Din pacate, asa cum zice si Crazy, se monteaza la motor. Trebuie sa scoti bara aia de sustinere si sa o inlocuiesti cu cea din kitul de montare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ducatisti,

Se pare ca vremea nu tine cu noi. Chiar daca sambata se anunta 16 grade propun sa mutam deplasarea la Veliko pentru un alt weekend. Trebuie sa avem cel putin 2 zile de soare, ca sa avem cat de cat o siguranta... si din ce am vazut va ploua pana vineri. Vom anunta iesirea cu cel putin o saptamana inainte - eventual weekend-ul viitor sau peste 2 saptamani, astfel incat sa avem cat mai multi participanti. Va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de informatii

eu iti recomand sa nu-ti pui grashpad-uri la motor. cum ti-am scris si mai sus, iti recomand sa pui la furca, bascula, si niste capede de ghidon mai lungi. in schimbul crashpad-urilor, pune niste scarite race.

 

s-a mai discutat problema acu cateva pagini in urma. te va costa ceva mai mult, dar daca e sa cazi, riscurile sunt mult mai mici. cel putin elimini riscul de a indoi cadrul din cauza la crashpad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ducatisti,

Se pare ca vremea nu tine cu noi. Chiar daca sambata se anunta 16 grade propun sa mutam deplasarea la Veliko pentru un alt weekend. Trebuie sa avem cel putin 2 zile de soare, ca sa avem cat de cat o siguranta... si din ce am vazut va ploua pana vineri. Vom anunta iesirea cu cel putin o saptamana inainte - eventual weekend-ul viitor sau peste 2 saptamani, astfel incat sa avem cat mai multi participanti. Va salut

dap si eu is de acord hehe...separe ca vremea buna ma asteapta pe mine sa imi aduc moto asa ca injurati ma pe mine ptr vremea asta:)))))))....ne vedem la soare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu iti recomand sa nu-ti pui grashpad-uri la motor. cum ti-am scris si mai sus, iti recomand sa pui la furca, bascula, si niste capede de ghidon mai lungi. in schimbul crashpad-urilor, pune niste scarite race.

 

s-a mai discutat problema acu cateva pagini in urma. te va costa ceva mai mult, dar daca e sa cazi, riscurile sunt mult mai mici. cel putin elimini riscul de a indoi cadrul din cauza la crashpad.

 

poate o sa ajungem sa le punem niste bullbar-uri, niste roti ajutatoare si o sa le si tinem in vitrina sa nu se strice......vai stiu unii ar zice ca sunt rea......:)))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate o sa ajungem sa le punem niste bullbar-uri, niste roti ajutatoare si o sa le si tinem in vitrina sa nu se strice......vai stiu unii ar zice ca sunt rea...... :)))))))))))

da ce rea esti gagica. ceea ce am spus mai sus, cred ca poate fi cea mai buna varianta. a nu se uita ca vorbeste o legenda. tu stii despre ce e vorba :lol: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce rea esti gagica. ceea ce am spus mai sus, cred ca poate fi cea mai buna varianta. a nu se uita ca vorbeste o legenda. tu stii despre ce e vorba :lol: :haha:

EU???eu nu sunt rea:)))) (- "I'm not bad, I'm just drawn this way!!!" ) :blbl: , mai exista varianta de crashpad pe casca sau pe slide-uri:))))).......nu era vb de tine si de sfaturile date de tine......stiu ca esti o legenda, cum as putea sa uit????...sa zic ca se aplica doar categoriei de bikeri care nu stiu sa plece de pe loc sau sa opreasca motorul in siguranta, dar in schimb sunt experti in a da sfaturi...in toate domeniile moto:))))

Editat de mada_ykyS4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I feel me better, "maci beter"

 

crashpad-uri pe slidere nu mai au rost. pe casca sunt O.K.

pai vezi ca nu ma iubesti degeaba?????esti de acord cu mine, stii ca am idei bune....by the way la slidere nu mai ai nevoie tu ca stii sa pui genunchiul jos.....la cap mai ai de lucrat:*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi ca nu ma iubesti degeaba?????esti de acord cu mine, stii ca am idei bune....by the way la slidere nu mai ai nevoie tu ca stii sa pui genunchiul jos.....la cap mai ai de lucrat:*

aia era.... dragostea asta :love: :rusinica: total deacord cu tine.....

doctorul mi-a zis la fel, cica sunt baiat bun, capul e problema :lol: oare ce sa fac.

 

Blastfemie frate.

 

 

305927_10152680109500158_388697680_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...