Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai si de ce scrie 18-20? Ca pentru doua zile, nu prea merita..nu ca as avea bani :D

pentru ca alea sunt zilele alocate (treburi de "culise")

 

tura trecuta, intradevar au fost 4 zile.

 

sunt 99% sigur ca pe langa faptul de spatiu in timp, desi n-as crede, este si problema financiara. pai putin timp, mai putine costuri.

 

oricum, daca ajungi joi seara sau vineri dimineata, tot acolo esti. noi am fost de joi, si nu mi s-a parut cine stie ce. vineri si sambata a fost "grosul". duminica am plecat pe la amiaza, dar n-am mai ajuns pe pista si nu stiu ce a fost.

cred ca si astea 3 zile sunt suficiente. cheltui mai putini bani.

daca vrei sa stai 4 zile acolo, poti s-o faci. ai putea ca joi dupa ce ajungi si te instalezi, sa te duci sa vizitezi fabrica si muzeul. si ti-ai ocupat si cea de-a 4 zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mereu a fost pe durata a trei zile evenimentul! anul trecut au fost patru dar spre deosebire de ceilalti ani, au fost evenimente si in centrul orasului, pe plaja etc. in 2014 se pare ca va fi doar pe circuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu cum de nu s-au gandit organizatorii sa faca wdw-ul in danemarca...

aici vor face World Cows Week

 

vreo 700capete le pot pune eu la bataie :lol:

 

tu daca vii, iti dau deoparte ceva bun. Jersey, Holstein, Limousine. dar daca vrei, am si cativa vitei. :P

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

varianta corecta era:

pai nu va mai fi ce a fost anul trecut! sa nu uitam ca anul trecut au avut pt cine sa tina mai multe zile: au fost Rossi, Hayden, Checa, Bayliss, P. Smart.. Crazy Devil

 

ca sa fiu si eu serios, intradevar lipsesc Checa, Rossy, Hayden. cred ca Bayliss va veni la anu, P. Smart si el. (eu, nu se stie inca)

dar sa le asteptam calendarul artistic, sa vedem ce se intampla.

 

la Targu Secuiesc nu va mai place,vreti Italia acum :))

sincer nu va e dor ?

eeee, Italia e un moft exclusivist dar si un concediu un acelasi timp. la Tg Secuiesc nu pot sa-mi fac concediu, ca is unguri acolo :lol:

 

de ce sa ne fie dor?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu va mai fi ce a fost anul trecut! sa nu uitam ca anul trecut au avut pt cine sa tina mai multe zile: au fost Rossi, Hayden, Checa, Bayliss, P. Smart....

vine pirozzi asa ca o sa ai dupa cine sa ti se scurga ochii :D :P

 

ca sa fiu si eu serios, intradevar lipsesc Checa, Rossy, Hayden. cred ca Bayliss va veni la anu, P. Smart si el. (eu, nu se stie inca)

dar sa le asteptam calendarul artistic, sa vedem ce se intampla.

anul trecut a fost deosebit! pe langa faptul ca evenimentul nu a fost doar pe circuit, a fost si record absolut ca si numar de participanti, peste 65000! sper ca de data asta sa fie si mai si :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine pirozzi asa ca o sa ai dupa cine sa ti se scurga ochii :D :P

 

anul trecut a fost deosebit! pe langa faptul ca evenimentul nu a fost doar pe circuit, a fost si record absolut ca si numar de participanti, peste 65000! sper ca de data asta sa fie si mai si :)

hmmmm

 

3 zile - Checha, Rossi, Hayden = slabe sanse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da daaaa....abia astept.....il mai pun sa-mi semneze si casca noua:)))))...tot de 2 ori...... si tu o sa fii cu mine, iar, sa ne faci poze :P

bineanteles! si o sa strig "baccio, baccio" mai tare ca anul trecut :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieiti....luati-va jucariile, impachetati-le frumos, puneti-le o funda rosie si lasati-le sub brad! poate trece Mosul si le ia si le face un cadou celor ce-si doresc! Hai, va pup cu drag si bafta la vanzare( va tin pumnii doar daca le dati pt un alt ducati...:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieiti....luati-va jucariile, impachetati-le frumos, puneti-le o funda rosie si lasati-le sub brad! poate trece Mosul si le ia si le face un cadou celor ce-si doresc! Hai, va pup cu drag si bafta la vanzare( va tin pumnii doar daca le dati pt un alt ducati KTM... :)))

 

Multumim Mada, multumim :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am si eu nevoie de o parere onesta despre Monster 696 post 2010. Am gasit cateva in jur de 4000-4500 si sunt curios de problemele specifice modelului, consum si intretinere. Nu am prea multe motociclete cu care sa compar, m-am dat doar pe un Er6n si un Street triple de la Triumph, insa orice info ajuta.

 

Merci

Paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

stie cineva de unde pot cumpara kit reparatie master-cylinder atat pentru frana cat si pentru ambreiaj, pentru un monster 620 dublu disc?

si daca are cineva o janta brembo 17x5,5 pentru ax gros(cred ca dupa 2003) cumpar sau dau la schimb o janta brembo 17x5,5 pentru ax subtire (m900)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...