Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare....

 

Caut si eu un service sau o persoana care schimba simeringuri.

Am 2 amortizoare de Monster 600, am si piesele si uleiul.

Caut doar manopera.

 

Daca stie cineva...sau daca poate sa ma ajute...

 

Multam.

Salut ! Suna-ma maine dupa 10 . 0726384725 Christi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare monster-istilor.

Are cineva cunostinta de un monster 620 ie dark de vanzare? am un prienten care cauta unul. Dispune cam de 2500 coco. Pe site-urile din romanica nu a gasit nimic in banii lui, ci pe la 5000 , probabil ca e cererea mare si oferta redusa, ca se vand instant astea la pret bun ;-). deh daca e motor bun..

Editat de danny_vlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danny vlad - ati cautat voi aiurea. La 5000e sunt deja Monster-e S2R 800. Un M620 bun de prin 2002-2003 e tocmai in jur de 2500e. Uite doua exemple concrete de pe BikeShop aici si aici. Nu stiu daca mai sunt valabile, dar e indicativ.

 

Daca nu, mai bagati ochiu' si pe la Italia (in Nord, nu Sud) - e adevarat ca mai costa vreo 500e drumul si frecangeala cu inmatriculatul, dar acolo cu 2000e se gasesc 620-uri mai mult decat decente. Site-uri de urmarit sunt moto.it si subito.it

 

Spor la cautat si succes la gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va propun o iesire de sambata pana duminica...plecare sambata dimineata in jur de 10-11 Cheia-Brasov-Sighisoara... ramanere peste noapte in cetate si retur duminica...eventual mers si pana la Targu Mures duminica.daca sunt interesati astept pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va propun o iesire de sambata pana duminica...plecare sambata dimineata in jur de 10-11 Cheia-Brasov-Sighisoara... ramanere peste noapte in cetate si retur duminica...eventual mers si pana la Targu Mures duminica.daca sunt interesati astept pareri.

Salut,

Am examen la master sambata la 16:00,

Imi pare rau dar nu va bazati pr mine pt plecare,

plus de asta este si inaugurarea ducati bucuresti sambata la 11:00,

ramane pe alta data pt mine,

distractie placuta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coco, nu mai baga bani in motoreta ca oricum sta. Sau vrei s-o impaiezi si s-o expui pe perete? :laugh:

 

Liviule, vezi ca cica ploo deseara. Daca plecam cu tine sigur ne prinde ceva tornada :D

 

Bai nene eu merg rar dar savurez la maxim... la fel fac si cu bautura! Vezi ia-ti cauciuc pe spate ca doamne fereste ajungi tu impaiat pe perete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va propun o iesire de sambata pana duminica...plecare sambata dimineata in jur de 10-11 Cheia-Brasov-Sighisoara... ramanere peste noapte in cetate si retur duminica...eventual mers si pana la Targu Mures duminica.daca sunt interesati astept pareri.

vorbeste si cu kiki pentru weekendul asta, era mare amator,

eu weekendul asta sunt cu lume pe cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai avem si varianta 2 de mers duminica pe undeva si sambata dimineata la Ducati.eventual sa incercam Cheia -Siriu

 

Si eu ma gandeam la varianta asta .. ar fi frumos sa mergem dar parca mai bine suna o tura de 2 zile la sighisoara :)

 

Eu ma bag la ambele variante :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

multe evenimente s-au petrecut in capitala noastra draga aseara la petrecerea Ducati Romania de la palatul Ghica Tei(multam de invitatie Alex),

asteptam cu interes inaugurarea showroom-ului si a service-ului Ducati Bucuresti sambata 28mai/10:00,

sper sa strangem o gasca mare si sa mergem impreuna,alegeti voi locul, ce parere aveti ?

 

pana atunci voi posta cateva poze facute ieri la Casa Poporului,

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule cati s-au strans acolo! Ptiuuu, sa nu va deochi. Daca ar veni asa si miercurea la academie... ehe... Da' vaz ca pe forum n-a zis nimeni nici "pâs", ca s-ar fi bagat si persoana mea.:rolleyes:

 

Pentru maine, eu am vorbit deja cu Mish si ne-am gandit ca ar fi fain sa ne vedem toti pe la un 10:30 la academie. Cred ca in 30 min ajungem pe Sos. Giurgiului (pe site zice de deschidere la ora 11:00), avand in vedere ca e sambata dimineata si orasul e liber.

 

Ramane asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule cati s-au strans acolo! Ptiuuu, sa nu va deochi. Daca ar veni asa si miercurea la academie... ehe... Da' vaz ca pe forum n-a zis nimeni nici "pâs", ca s-ar fi bagat si persoana mea.:rolleyes:

 

Pentru maine, eu am vorbit deja cu Mish si ne-am gandit ca ar fi fain sa ne vedem toti pe la un 10:30 la academie. Cred ca in 30 min ajungem pe Sos. Giurgiului (pe site zice de deschidere la ora 11:00), avand in vedere ca e sambata dimineata si orasul e liber.

 

Ramane asa?

 

 

Ciao,

 

Sambata dimineata de la Academie pana acolo faci 15 minutele....mai ales ca e si liber. ;) pana la urma ce ati decis cu iesirea din week-end? unde si cand? banuiesc ca ramane doar pt duminica.....mai ales daca mergem maine la deschidere la Ducati!!!! Ca e un eveniment pe care nici un ducatist nu ar trebui sa-l rateze sau nu????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao,

 

Sambata dimineata de la Academie pana acolo faci 15 minutele....mai ales ca e si liber. ;) pana la urma ce ati decis cu iesirea din week-end? unde si cand? banuiesc ca ramane doar pt duminica.....mai ales daca mergem maine la deschidere la Ducati!!!! Ca e un eveniment pe care nici un ducatist nu ar trebui sa-l rateze sau nu????

 

 

Si eu zic ca ar fi frumos sa mergem la deschidere .. Am vorbit cu Felician si ziceam ca am putea pe la 12 sa plecam intr-o tura, ori spre Sighisoara cu ramanere peste noapte si intors Duminica, ori ceva mai scurt si lasam pe Duminica o iesire eventual mai incercam odata traseul Siriu - Cheia ..

 

A ramas ca ne mai auzim mai pe seara dar cred ca cel mai bine ne vedem maine dimin la academie la 10.30, vedem cati suntem si ne orientam la fata locului :)

 

Depinde si de cat se lungeste si cat de atractiva va fi deschiderea Ducati ... :)

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea:sa mergem la Ducati si dupa cine vrea ,poate si are chef de km sa plece la Sighisoara...mai mult de 1-2 ore nu avem ce sa facem la Ducati ...nici atat nu cred,dar ma rog.daca plecam in jur de ora 1 e mai mult decat ok ca sa ajungem la Sighisoara.pt var asta suntem vreo 5-6 pana acum:eu,Radu,Doru, Elvis,doi amici de-ai mei si Tetea cu ?....daca mai este cineva interesat e bine venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule cati s-au strans acolo! Ptiuuu, sa nu va deochi. Daca ar veni asa si miercurea la academie... ehe... Da' vaz ca pe forum n-a zis nimeni nici "pâs", ca s-ar fi bagat si persoana mea.:rolleyes:

 

Pentru maine, eu am vorbit deja cu Mish si ne-am gandit ca ar fi fain sa ne vedem toti pe la un 10:30 la academie. Cred ca in 30 min ajungem pe Sos. Giurgiului (pe site zice de deschidere la ora 11:00), avand in vedere ca e sambata dimineata si orasul e liber.

 

Ramane asa?

Maine la 10:30 la academie plecare spre Ducati,

 

IF-08-SFR .. geniala ..

Carbon pe paine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca unii nu vor sa mai mearga ...asa ca ramane var 2...iesire duminica.maine la 10.30 la academie.

 

 

Daca mai vreti sa ma luati duminica...va joinez si eu la o plimbare....si nelipsit maine la deschiderea DUCATI.....ca eu oricum sunt intravenos cu marca asta.....pacat ca nu fac si masini.....=)) ....( dar oricum imi stickeresc noua masina cu Ducati)....

Am uitata sa va intreb ceva???? tricourile desmoriders sunt obligatorii sau nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai vreti sa ma luati duminica...va joinez si eu la o plimbare....si nelipsit maine la deschiderea DUCATI.....ca eu oricum sunt intravenos cu marca asta.....pacat ca nu fac si masini.....=)) ....( dar oricum imi stickeresc noua masina cu Ducati)....

Am uitata sa va intreb ceva???? tricourile desmoriders sunt obligatorii sau nu???

 

 

mmmm... fac si masini. ma rog, fratii lor, Ducati Energia. uite:

 

mopedauto-ducati.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...