Sari la conținut

May 11 2008, Radauti ..acc Mortal Dupa Amiaza


cata_30
 Share

Postări Recomandate

salut

nu e topic deschis aiurea, asteptam baietii din Radauti cu mai multe detalii

motorul o Busa(abtzinetiva inca de la comentarii aiurea), i a taiat fata o masina.... :lol:

RIP :lol: :lol:

din ce am inteles in drumul spre Sucevita-Palma-Moldovita.....a avut loc azi

Editat de cata_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am zis ca poate vin baietii din radauti cu detalii

 

 

http://forum.bulletsquadron.ro/index.php/topic,194.0.html

"CU PARERE DE RAU va anunt ca inca un frate de al nostru a plecat dintre noi........Juni , mandru posesor de Hayabusa (ieri a fost pe la magazin si mi-a spus: ''traiasca gixerele!'') tanar de 26 de ani,angajat al politiei de frontiera, cu toata viata inainte ,s-a trantit intr-un audi a6 sau a8 (nu am fost atent la acest detaliu), in urma impactului violent murind pe loc.

Detalii despre accident vom afla maine de la prietenul nostru motociclist din politie si vom posta pe forum......ce se stie pana acuma fiind faptul ca in localitatea Marginea autoturismul marca audi a intrat pe contrasens in fata lui juni cu intentia de a vira la stanga iar drumul secundar pe care acesta vroia sa vireze , fiind la un nivel mai jos de nivelul drumului principal, l-a impulsionat pe soferul autovehiculului sa franeze pentru a reduce viteza , franand exact in fata lui......masina era lovita pe partea dreapta spate! Frana lui Juni masura cam 30 de metri( a strans si fata si a calcat si spatele).

Va anunt ca in semn de protest, am vorbit si am hotarat, noi, toti prietenii lui JUNI sa mergem la inmormantare cu motocicletele impinse si sa purtam banderole pe care inca nu ne-am hotarat ce o sa scrie...(oricum ceva de genu:''sigur ma vezi daca imping motocicleta?!'').

La inmormantare ar trebui sa fim cat mai multi pentru ca vom aranja sa fie acest eveniment nedorit foarte mediatizat si poate asa o sa ni se dea mai multa atentie in trafic si daca nu o sa stopam poate macar o sa diminuam numarul accidentelor cauzate din neatentie.

Condoleante familiei si prietenei lui !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca!!! pacat, mare pacat!!!

 

am zis ca poate vin baietii din radauti cu detalii

 

 

http://forum.bulletsquadron.ro/index.php/topic,194.0.html

"CU PARERE DE RAU va anunt ca inca un frate de al nostru a plecat dintre noi........Juni , mandru posesor de Hayabusa (ieri a fost pe la magazin si mi-a spus: ''traiasca gixerele!'') tanar de 26 de ani,angajat al politiei de frontiera, cu toata viata inainte ,s-a trantit intr-un audi a6 sau a8 (nu am fost atent la acest detaliu), in urma impactului violent murind pe loc.

Detalii despre accident vom afla maine de la prietenul nostru motociclist din politie si vom posta pe forum......ce se stie pana acuma fiind faptul ca in localitatea Marginea autoturismul marca audi a intrat pe contrasens in fata lui juni cu intentia de a vira la stanga iar drumul secundar pe care acesta vroia sa vireze , fiind la un nivel mai jos de nivelul drumului principal, l-a impulsionat pe soferul autovehiculului sa franeze pentru a reduce viteza , franand exact in fata lui......masina era lovita pe partea dreapta spate! Frana lui Juni masura cam 30 de metri( a strans si fata si a calcat si spatele).

Va anunt ca in semn de protest, am vorbit si am hotarat, noi, toti prietenii lui JUNI sa mergem la inmormantare cu motocicletele impinse si sa purtam banderole pe care inca nu ne-am hotarat ce o sa scrie...(oricum ceva de genu:''sigur ma vezi daca imping motocicleta?!'').

La inmormantare ar trebui sa fim cat mai multi pentru ca vom aranja sa fie acest eveniment nedorit foarte mediatizat si poate asa o sa ni se dea mai multa atentie in trafic si daca nu o sa stopam poate macar o sa diminuam numarul accidentelor cauzate din neatentie.

Condoleante familiei si prietenei lui !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP juni...... sper ca vei avea grija de noi de acolo de sus, totul sa intamplat asa de repede.... ieri am vb ultima data cu tine si astazi ne-ai parasit! RIP my frend!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :lol: ...Dumnezeu sa'l ierte...

Cati or mai trebuii sa se "sacrifice"...sa plateasca asa scump...pana cand noi o sa fim vazuti? Ce mai trebuie sa facem...io nu mai inteleg...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :lol: ...Dumnezeu sa'l ierte...

Cati or mai trebuii sa se "sacrifice"...sa plateasca asa scump...pana cand noi o sa fim vazuti? Ce mai trebuie sa facem...io nu mai inteleg...

cred ca ar treb sa fie scris altcumva, ceva de genul "Cati or mai trebuii sa se "sacrifice"...sa plateasca asa scump...pana cand noi o sa mergem incet sa fim vazuti?

asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cati or mai trebuii sa se "sacrifice"...sa plateasca asa scump...pana cand noi o sa mergem incet sa fim vazuti?

 

O intrebare inteleapta....din pacate nu va fi luata in seama :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati or mai trebuii sa se "sacrifice"...sa plateasca asa scump...pana cand noi o sa fim vazuti? Ce mai trebuie sa facem...io nu mai inteleg...

E suficient să mergem încet Âşi cu ochii în patru. Cât de încet? Cât să rămânem în viață, asta contează până la urmă. Nu văd nici un sacrificiu aici, doar un accident de circulație între o maÂşină care nu s-a asigurat suficient (o fi crezut că are timp să facă manevra?) Âşi o motocicletă care sigur mergea prea repede. Cât de repede? Atât de repede că pilotul e mort - asta e dovada vitezei prea mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...