Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci maine la 19. sper sa nu ne strangem doar 3 mobre ;)

 

Deci, miine 21 voi fi acolo (a se nota ca e cu o ora mai devreme decit data trecuta ;) ). Dar, un sfat: sa ii dea cineva lui Apasu` un telefon sa-l anunte ca venim, sa nu fie inchis, asa cum a fost in una din serile de saptamina trecuta, cind am vrut si eu sa merg in recunoastere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cine crezi tu ca are numarul de la apasu....

 

apropos, vezi ca eu nu stiu sa ajung acolo singur...poate ne vedem cumva sa o luam impreuna spre, daca nu, poate ma inhaitez iarasi cu ciumperca asta de Robina.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, locatia ramane. Pe la 6-7, ne vedem acolo...

parerea mea e sa ne strangem la 19:00 .Eu la 18:00 de-abea ajung acasa,iau o gustare,fac un dush,ma imbrac corespunzator,scot mobra si 15 min drumul,cam greu sa ajung mai devreme de 19:00.Poate sunt si altii in situatia asta.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu postati si la "Grupul posesorilor de BMW" despre intalnirile voastre?

Vreti sa faceti numai intre GS-isti? ;)

 

posesorii de BMW care nu citesc constant aici nu au de unde sa stie de intalnire, probabil...

 

Vlad ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie ca este vorba de R-isti, RT-isti, GS-isti sau altceva, tot bimmeri suntem cu totii ;)

Asa ca haideti domnilor cu bmw-uri (numai cu doua roti:) ) sa ne vedem, sa ne veselim, sa punem lumea la cale si nu in ultimul rand sa rontzaim alune impreuna in seara asta la apasu la orele 19.00 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cine crezi tu ca are numarul de la apasu....

 

apropos, vezi ca eu nu stiu sa ajung acolo singur...poate ne vedem cumva sa o luam impreuna spre, daca nu, poate ma inhaitez iarasi cu ciumperca asta de Robina.....

 

Codrute taica nu te inhaita cu mine, ca ajungi sa mori de sete ca mine data trecuta, ca pleaca toti pina apar eu......Ia-l mai bine pe batrinul si experimentatul Robbie, ca o gasi el Shorley. Apashu e linga. Si daca nu puteti sa stati pina dupa 21, beti o bere si pentru mine..... ;)

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu postati si la "Grupul posesorilor de BMW" despre intalnirile voastre?

Vreti sa faceti numai intre GS-isti? ;)

 

posesorii de BMW care nu citesc constant aici nu au de unde sa stie de intalnire, probabil...

Hiii, ne-au prins ;)

 

P.S- Admin. te rugam sa muti topicul o leaca mai sus .

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu postati si la "Grupul posesorilor de BMW" despre intalnirile voastre?

Vreti sa faceti numai intre GS-isti? ;)

 

posesorii de BMW care nu citesc constant aici nu au de unde sa stie de intalnire, probabil...

 

Vlad ;)

 

 

eu nu am gs. si tot am ajuns pe aici. asa ca joinintheclub :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nevoie urgenta de ajutor, userul Teone a ramas cu BMW -ul drum i s-a rupt cablul de ambreiaj.

Este situat pe bulevardul Marasti linia lui 41 vizavi de catedrala.

Poate cineva sa mearga sa-l ajute?...l-as fi remorcat eu dar nu sunt in oras.

El mergea la intalnire acum.

Nr lui de telefon este 0722303462

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups! Nasoala treaba... Din pacate e aproape 12 noaptea cand citesc mesajul asta si probabil (sper!) ca s-a rezolvat intr-un fel...

Daca nu, mai am un set de cabluri... de urgenta pe acasa. Daca sunt inca de folos, PM !

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups! Nasoala treaba... Din pacate e aproape 12 noaptea cand citesc mesajul asta si probabil (sper!) ca s-a rezolvat intr-un fel...

Daca nu, mai am un set de cabluri... de urgenta pe acasa. Daca sunt inca de folos, PM !

Bafta!

 

 

a rezolvat omul nostru. a fost vlad si l-a ajutat. am ajuns si noi la intalnire dar cam tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a rezolvat omul nostru. a fost vlad si l-a ajutat. am ajuns si noi la intalnire dar cam tarziu

 

Am avut un kit de reparatie acasa si i'am schimbat cablul. S'a rezolvat probl. De asta nu am ajuns la Apashu' decat tarziu de tot.

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar...am rezolvat:)

e bine ca mi s-a intamplat totusi in bucuresti nu pe mai stiu eu ce coclauri.

mii de multumiri lui vlad si sotiei care au fost extraordinari, lui codrut, sofiei si lui stefan(fac cinste joia viitoare);)

si dupa ce am buchisit cu vlad vreo ora si jumate la motoreta am ajuns si la apasu:)

 

Multumesc dragii mei!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar...am rezolvat:)

e bine ca mi s-a intamplat totusi in bucuresti nu pe mai stiu eu ce coclauri.

mii de multumiri lui vlad si sotiei care au fost extraordinari, lui codrut, sofiei si lui stefan(fac cinste joia viitoare);)

si dupa ce am buchisit cu vlad vreo ora si jumate la motoreta am ajuns si la apasu:)

 

Multumesc dragii mei!!!

 

Cu placere. Doar nu era sa te las acolo cu mobra intepenita, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu postati si la "Grupul posesorilor de BMW" despre intalnirile voastre?

Vreti sa faceti numai intre GS-isti? ;)

 

posesorii de BMW care nu citesc constant aici nu au de unde sa stie de intalnire, probabil...

 

Vlad ;)

 

Ai perfecta dreptate in ceea ce spui. Nu stiu daca ai urmarit toata discutia despre intalnire, dar s-a cazut de acord ca inainte sa stabilim locul de intalnire, sa avem trei intalniri in trei baruri diferite. Dupa asta, se va lua o hotarare. Intentia mea era ca inainte sa ne apucam "sa facem reclama" pe alte posturi si siteuri, sa avem locul, ora si ziua batute-n cuie.

Propun ca joia viitoare sa ne intalnim la Ursu, dupa care sa vedem unde e "ideal" pentru noi.

 

 

ps- Scuze ca n-am reusit sa ajung si eu la intalnire. M-am intors dintr-o delegatie de serviciu la 3 dimineata. Si cum somnul mi-a trecut, uite cum stau eu la ora asta ca bufnita pe net :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a incerca sa rezolvam mai repede problemele aparute

propun ca joia viitoare cand ne vedem la o berica sa facem schimb de nr de tel in cadrul grupului BMW

si sa nu uitati daca vreti sa.i facem o invitatie bosului de la bavaria

cei care au fost ieri seara stiu despre ce e vorba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a incerca sa rezolvam mai repede problemele aparute

propun ca joia viitoare cand ne vedem la o berica sa facem schimb de nr de tel in cadrul grupului BMW

si sa nu uitati daca vreti sa.i facem o invitatie bosului de la bavaria

cei care au fost ieri seara stiu despre ce e vorba

 

Domnu' domnu'... lamureste'ma te rog si pe mine. Ca aseara am ajuns tarziu si am plecat devreme ;) Ce vizita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' domnu'... lamureste'ma te rog si pe mine. Ca aseara am ajuns tarziu si am plecat devreme ;) Ce vizita?

 

Ne gandeam sa invitam un mahăr de la Bavaria (îl știe Voicu daca am înțeles eu bine...) si sa-i mai povestim una-alta despre păsurile noastre... Poate se mai schimba ceva în atitudinea lor, cine stie? Merita incercat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a aduna niste date clare apropos de problemele pe care le avem cu AB, si pt a le prezenta celui de la AB la intalnire, am facut acest poll: /index.php?showtopic=277127

 

Asta pentru ca ne adunam, momentan, cam putini la intalnire, si poate unii nu pot sa ajunga in momentul in care vom avea (sper) intalnirea cu respectivul domn. Sa scriem acolo clar, la obiect, respectuos, fiecare problema pe care am avut-o cu ei. Ca sa ii explicam omului ca nu suntem cretini, si ca pe mine, dintr-un fan BMW ajung sa ma gandesc la alte marci, si nu din cauza mobrei ca nu e buna, ci din cauza "domnilor" de la salon.

 

deci, votati si postati problemele acolo. Va rog sa dati si un nume real si poate un e-mail de contact, le vom printa si ii vom pune omului dosarul in fata la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca nu am putut veni la intalniri, pun intrebarea pe care o aveam in cap aici:

 

Ce mecanici va repara nemtoaicele? Unde? Cat? In cat timp? Am niste chestii relativ minore de facut + revizia de 20.000km. Iar banii nu pot spune ca ma dau afara din casa.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...