Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

Dumnezeu sa il odihneasca in pace .. L-am cunoscut printrun prieten comun ... Era baiat bun ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a avut viteza ..... mare :crack: ..... prea mare pt orice drum ........ cand o sa ajungeti acolo o sa intelegeti. asta nu inseamna ca e absolvita de vina soferita. i-a placut viteza ..... mult prea mult ....... in orice situatie .... pacat. am pierdut un prieten si ceea ce ma face sa ma simt vinovat e faptul ca motorul il avea de la mine. i-l vadusem anul trecut, in vara si s-a bucurat de el pana la sfarsit. imi cer scuze dar consider ca amanunte nu are sens sa dau pt ca sunt de prisos. duceti-va acolo, aprindeti cate o lumanare ..... SA-I FIE TARANA USOARA !! DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !

 

Intradevar il cunosteam destul de bine cel putin dupa cum se dadea si ce pot spune este ca ii placea viteza ,mai ales in trafic printre masini,nu l`am intleles niciodata de ce ...cu toate ca totzi avem momente de nebunie cand suntem pe motor acum mai depinde si de norocul fiecaruia ....ceea ce e drept ca ori si cate accidente au fost si vor fi din cauza vitezei excesive noi tot nu ne invatam minte !!

 

SA`TI FIE TARANA USOARA ALINE !!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R I P atentie la trafic ca sunt multi care merg haotic stres...etc! in orice caz..daca a fugit de la lokul faptei si a lasat bietul biker sub roti...asta e crima, parerea mea!...dar o sa scape cu 10 zile de parnaie la domiciliu si cateva aspirine saracuta de ea...!

Editat de MotoPlus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e identic cu accidentul din Cluj de acum vreo 2 saptamani. Tot cu Peugeot 407 vs. moto.

R.I.P.

 

Acea soferita nu trebuie sa scape de lege. Sa speram ca va fi asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeu sa il odihneasca in pace . Condoleante familiei , si tuturor celor care plang dupa un tanar care a murit pentru pasiunea lui . Mi-e sila de tara asta , in nici o alta tara nu sunt neglijati mai tare motociclistii . Exemplu perfect in Italia : accident masina/masina , se rezolva usor ; accident masina/moto , soferul masinii e in belea mare , mai ales daca motociclistul a patit ceva . Cu parere de rau o spun inca odata . R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. Condoleante familiei.

 

RIP! :crack: :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pff...mah Aline mah...god, cum mah, de ce te-ai dus...pff inca nu pot sa cred, doamne hai inapoi mane, hai la o bere in bikers, inca nu pot sa cred...Odihneste-te in pace, nu mai am cuvinte ... :-<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de tineretea lui

D-zeu sa-l ierte.

 

Dumnezeu sa-l ierte!!! Groaznic. Eram la masa, mancam, cand ma chemat tata sa vad la tv...urmatoarea replica a fost...te rog scapa de motor!! e groaznik ce se intampla. Doamne fereste!! condoleante familiilor si prietenilor!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rest in peace.. nu-mi vine sa cred, chiar ieri am citit un post al lui pe topicul cu 3 radare.. metode de ascuns numarul, peripetii.. si ma gandeam ca e 'vitezist'

 

Gentlemen,

Cati trebuie sa mai moara ca sa va intre bine in cap?

VITEZA UCIDE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Am primit vesti bune si de la niste prieteni, care au vazut reportajul pe messenger..le-am dat vreo 100 de massuri. au zis ca o sa doneze si ei, in conturile mentionate in reportaj. unii ai vb si q rudele. Sper sa se indeplineasca minunea care o doresc cu atata ardoare, anume sa aiba casa pe numele lor, si sa aiba ce pune pe masa. Sa facem ca Mos Craciun sa vina mai devreme pentru ei anul asta!!! DOamne ajuta!!"

E unul din ultimele lui posturi... /index.php?...08056&st=90

Ce pot sa mai zic decat... RIP

F.utem-as in ea de viata...

:crack: :lol:

Editat de Hai-Hui
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am cuvinte - dumnezeu sa-l ierte ... un bun prieten .... pacat

p.s. am trecut mai devreme prin otopeni si am vazut peugeotul pe platforma - credeam ca e ala de la cluj ... b 19 c x d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP aline!bunul meu coleg! Nu te voi uita niciodata! sper k de acolo sus sa veghezi asupra noastra a celor pe 2 roti!un adevarat prieten kre a plekt dintre noi multmai devreme dekt trebuia!dc doamne trebuie sa plece pe cine iubim?in locul lui putea fi orikre dintre noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu-mi vine sa cred ...duminica il vazusem in parcarea carrefour baneasa urmarind showul.

 

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA! CONDOLEANTE FAMILIEI... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...