Sari la conținut

Doua Moto Au Fost Accidentate Intentionat


BuNu'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Au invatzat si tigancile imputite sa fie la fel de agresive si fizic (ca pana acum erau doar verbal - "haules baules") precum "barbatii" lor... (de fapt, chiar am observat ca de la o vreme multe 3.14zde retardate sunt la fel de agresive precum multi alti impotenti). Minunat!

 

-Tara mea de dor, fara viitor... :)

Cred ca ma duc si eu dupa Baiazidu'...

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ma sa se faca ca se urca pe tine de 2-3 ori(si vezi ca trebuia sa zici dreapta). cum sa iti taie fata si sa puna frana? alea sunt tampite? pai ce motorul se poate oprii asa brusc ca o masina in deplina siguranta? asta e deja tentativa de omor, intimidare sau cum dracu se numesc in termeni juridici. si nu le-a ciufulit nimeni? curvele dracu. cheama intariri?, da ce suntem in codru? baga-mi-as toate cele ce mi-a dat dumnezeu in creerii lor si in orificiul bucal. mama lor de poraste si de nesimtite. cum naiba ne numai noua ni se intampla chestii de astea. evectiv iti sta mintea in loc , la ce descreierati vezi zilnic pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi si sa nu crezi , ca la noi la nimenea !!! Toti au fcut kickboxing , toti au parinti importanti , toti sunt niste idioti .. Odata cu nivelul de trai le scade IQ-ul si bunul simt !!

Vorba aia din reclama : N-ai cu cine , niste tarani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da intreaba si tu pentru placerea mea nebuna si poate si a altora care este numarul de masina, ce tip este ... ca poate va raspund cu o adresa de domiciliu a autoturismului a doua "zdrente" de uoameni. avand in vedere ca o zgarietura pe un element de revopsit dureaza in medie cam 3-5 zile stationare auto in service ... schimbatul de anvelopa intepata nu se despagubeste pe casco si este destul de costisitor... timp suficient ca masina sa nu intre in traficul bucurestean perioade destul de lungi. si atunci vor circula cu taxi sau vor ajunge la concluzia ca trebuie sa vanda masina cu pricina...

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ieri am plecat din drumu taberei spre centru orasului in jurului orei 9 ! ajung pe la orizont si vad in fata o motocicleta neagra naked culcata pe partea dreapta in mijlocul strazii... !! trag pe drepta imi parchez motocicleta si ma duc sa ridic mobra respectiva de jos... ajung langa motoreta vad ca avea cheia in contact cu contactul pus farurile aprinse ma uit in stanga dreapt nu vad nici urme de ciuburi nici urma de accident (aici am crezut ca era furata motocicleta) ridic motoreta de jos si o scot de pe carosabil si vad ca de la vreo distanta de 100 M vine un baiat cu echipament pe el ... (il intreb daca a patit ceva dca are ceva rupt daca e nevoie sa chem salvarea ) baiatu imi spune socat cum se primba linistit cu sotia lui el pe yamaha lui iar sotia pe gs de 500 si la un moment dat o gagica care mergea in paralel cu sotia lui trage stanga brusc de volan incercand sa intre in sotia lui .... atunci el se duce langa masina respectiva sa vada ce probleme are tipa dece face asa cu masina si imi spune ca "s-a dat" si cu masina la el ... am verifica daca e toata lumea ok nu era nimeni ranit deja era un echipaj de politie care bine inteles stateau si se uitau ca la circ oamenii nu faceau nimic... si am plecat ca aveam treab eu ... astept mai multe detalii de la omul in cauza

P.S eu sunt baiatu cu K8 negru cel care ti-a ridicat motoreta de pe jos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine facea antonescu.

pacat ca nu a putut continua

 

 

pumnii mei minte nu are....in tara asta de cacao ori esti f rabdator ori mananci sanatos ca sa poti sa dai un pumn "linistitor".

 

unele animale asculta doar de bici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum putine minute ma suna un amic si imi spune ca in Drumul Taberei la Orizont 2 motociclete pe jos lovite cica voluntar de o femeie cu masina.

 

Incalificabil, nervii unora pe 4 roti au ajuns la limita!

 

Cica motociclistii o fata cu un cb500 parca si o Yamaha mt-01 cred ca astea erau motoretele tavalite, bikerii parand ok, nu dau mai multe detalii pt ca poate intra

 

cei care au fost fix la fata locului sau chiar autorii evenimentului ca sa nu se distorsioneze faptele prea rau.

 

Au ajuns astia sa nu mai aibe loc de noi pe strazi, e de rau!

 

Ma doare sufletul ptr MT 01... e o buterie de motocicleta...

 

bine ca nu au patit nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine facea antonescu...

Sa nu cadem in cealalta extrema totusi.

Am impresia ca, voluntar sau nu, a fost un accident. Soferita frustrata a vrut sa le arate ea motociclistilor cat de smechera este (?!?) si cat de tare se grabeste si a vrut sa le dea o "lectie"; a calcat pe frana.. mai tare decat ar fi vrut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un alt topic de la rubrica "Accidente" s-a vorbit sa facem o cheta si sa cumparam un ARO mare si negru, vopsit cu trafaletul, pentru calmarea spiritelor "tulburate" din trafic.

Dam drumul la actiune? In stilul asta nu prea se mai poate.........

Sunt nenumarate ocazii cand iti doresti sa ai la indemana asa ceva. Numai ieri m-am intalnit in doua ocazii cu taranoi care mergeau pe contrasens si tot ei gesticulau si injurau cand le-am introdus in retina faza lunga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un alt topic de la rubrica "Accidente" s-a vorbit sa facem o cheta si sa cumparam un ARO mare si negru, vopsit cu trafaletul, pentru calmarea spiritelor "tulburate" din trafic.

Dam drumul la actiune? In stilul asta nu prea se mai poate.........

Sunt nenumarate ocazii cand iti doresti sa ai la indemana asa ceva. Numai ieri m-am intalnit in doua ocazii cu taranoi care mergeau pe contrasens si tot ei gesticulau si injurau cand le-am introdus in retina faza lunga :)

 

asa am patit si eu

 

caut urgent unu din noi care lucreaza la ardaf ... sa-mi confirme o masina care are rca la ardaf pls PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu

Citesc si ma minunez, raman la parerea ca un spay paralizant e numai bun, eu il tin mereu dupa mine dar de cand l-am luat parca e medalion, nu mi se-ntampla nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un alt topic de la rubrica "Accidente" s-a vorbit sa facem o cheta si sa cumparam un ARO mare si negru, vopsit cu trafaletul, pentru calmarea spiritelor "tulburate" din trafic.

Dam drumul la actiune? In stilul asta nu prea se mai poate.........

Sunt nenumarate ocazii cand iti doresti sa ai la indemana asa ceva. Numai ieri m-am intalnit in doua ocazii cu taranoi care mergeau pe contrasens si tot ei gesticulau si injurau cand le-am introdus in retina faza lunga :)

Si daca s-ar aduna si ceva nazi oare ar fi rau? Io una as juisa de fericire sa vad cativa cetateni de etnie rroma insirati pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca s-ar aduna si ceva nazi oare ar fi rau? Io una as juisa de fericire sa vad cativa cetateni de etnie rroma insirati pe jos.

 

eu zic sa nu folosesti cu atata usurinta cuvinte gen 'juisa', ca se suie imediat baietii veseli ai forumului cu mistourile pe tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca s-ar aduna si ceva nazi oare ar fi rau? Io una as juisa de fericire sa vad cativa cetateni de etnie rroma insirati pe jos.

 

 

in viata gata fezandati sau numa buni de pus la afumat pentru pastrare ("asa veti ajunge si voi daca nu va vedeti lungul nasului" pentru exemplificare)?

 

 

chiar nu are nimeni cunostinte in Ardaf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt impricinatu'

 

Multumesc little x pentru ajutor si tuturor pentru sustinere. Lucrurile au stat exact asa cum au fost scrise de Stephon si nu stiu ce as mai putea adauga. Important este ca Politia de circulatie nu s-a bagat, pentru ca nu a existat contact intre autovehicule, iar politia de la Sectia 22 mi-a spus ca nu s-a facut nici o plangere impotriva mea, cel putin deocamdata...

Stau si ma gandesc daca e bine sau nu ca i-am dat doar 3 palme. Inclin sa cred ca e mai bine asa. Oricum, Kik boxerul i-a pricinuit mai multe pagube la masina decat mine. Asta seara ma duc din nou la Politie sa vad daca nu au depus vreo plangere.

Daca vreti mai revin cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt impricinatu'

 

Multumesc little x pentru ajutor si tuturor pentru sustinere. Lucrurile au stat exact asa cum au fost scrise de Stephon si nu stiu ce as mai putea adauga. Important este ca Politia de circulatie nu s-a bagat, pentru ca nu a existat contact intre autovehicule, iar politia de la Sectia 22 mi-a spus ca nu s-a facut nici o plangere impotriva mea, cel putin deocamdata...

Stau si ma gandesc daca e bine sau nu ca i-am dat doar 3 palme. Inclin sa cred ca e mai bine asa. Oricum, Kik boxerul i-a pricinuit mai multe pagube la masina decat mine. Asta seara ma duc din nou la Politie sa vad daca nu au depus vreo plangere.

Daca vreti mai revin cu detalii.

 

Ar fi chiar culmea sa depuna si plangere, nush cum sa-ti spun. Nici nu stiu daca legea romana prevede ceva pt chestii de genu' asta, atata timp cat nu a fost nicio coliziune.

Mare ti-e gradina, Doamne!

Bine ca nu i-au pus ei frana in fata, ca cine stie um se speria si ce se intampla...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au Musta, tu ai patit-o :) Meritau si mai multe, da' au avut mare noroc c-au dat de un om matur, cu capul pe umeri.

Daca dadeau de-un pokemon nervos din generatia mea se lasa cu prostii mai grave :(

 

Voi sunteti perfect ok, tu si Eli?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...