Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

...

Dar cand ma uit la finalul filmuletului cu best lap, imi sta inima-n loc :))

Stai cuminte ca nu l-ati deranjat cu nimic, a fost doar o depasire pe franare la interior, ca te-ai speriat tu asta e altceva!:D De pe margine s-a vazut ca era o mega-distanta intre voi,deci nicio problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O sa particip si eu si voi da curs intalnirilor pe amckart, mai ales ca am reusit sa.l vad pe Denis "la munca". Mi.a placut ce pot invata! :) Keep up the good wok!!

Editat de Thunderlight
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai cuminte ca nu l-ati deranjat cu nimic, a fost doar o depasire pe franare la interior, ca te-ai speriat tu asta e altceva! :D De pe margine s-a vazut ca era o mega-distanta intre voi,deci nicio problema.

M-am speriat acum cand am vazut filmarea, atunci pe loc n-aveam stres, stiam ca oricine ma depaseste, inseamna ca e profesionist :D

 

 

Azi am pus carenele de circuit, maine ma duc sa pun protectia de carbon la capac, iar joi si vineri rup norma pe amckart.

Editat de Inspektor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam Thunderlight. Intri, vezi cum iti place iar daca te prinde microbul iti recoman sa mergi la cursul care se tine acolo cu Victor si Trancanici.

 

Da, imi place destul de mult...ne.am intersectat acum vreo 2 saptamani, eram cel mai incet de pe circuit, impreuna cu inca un baiat cu R1, cred ca.ti amintesti :) acelasi lucru l-ai recomandat si atunci si cred ca voi face cursul. Pana atunci incerc sa ajung cat mai des..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Amkart nu ploua acum.

Daca vreti pot sa va informez cand incepe ploaia aici.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce recomandati? Mai intai cursul de la Motoevolution si apoi intrari pe Amckart sau invers?

De ce intreb e ca multi spun sa inveti sa mergi bine pe strada, apoi pe circuit, iar eu am o jena sa nu incurc pe acolo... Asta ma retine sa ma duc la circuit, fie pe amckart, tg secuiesc, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce recomandati? Mai intai cursul de la Motoevolution si apoi intrari pe Amckart sau invers?

De ce intreb e ca multi spun sa inveti sa mergi bine pe strada, apoi pe circuit, iar eu am o jena sa nu incurc pe acolo... Asta ma retine sa ma duc la circuit, fie pe amckart, tg secuiesc, etc.

 

 

Daca poti, fa cursul pentru ca vei invata foarte multe lucruri folositoare, atit in teorie cit si in practica.

 

Referitor la jena de a intra in pista, du-te si da-te cit vrei pentru ca nu vei incurca absolut pe nimeni.

 

 

p.s. Daca vrei putem stabili sa intram impreuna pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa vin doar in weekend, cred ca sambata dimineata imi iau inima in dinti si vin.

eu vreau sa imi inving un blocaj psihic in ceea ce priveste viteza de intrare in curbe stranse (in orb). Trag niste frane mult prea inutile. La teorie stau bine, cu practica mai greu

cursul o sa il fac prin august (dupa concediu). banii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa vin doar in weekend, cred ca sambata dimineata imi iau inima in dinti si vin.

 

Simbata vin si eu, ne vedem acolo.

 

 

eu vreau sa imi inving un blocaj psihic in ceea ce priveste viteza de intrare in curbe stranse (in orb). Trag niste frane mult prea inutile.

 

Usor usor, cu pasi de furnica. Important este sa incepi cu primul ... sa intri in pista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...