Sari la conținut

De Ce "fete Motocicliste"


Smokey
 Share

Postări Recomandate

dar nu ai inteles...desi te ai bagat in seama..

k doar explikam fetelor ce se kred mai ceva k baietii,k nu au nicio sansa in fata lor...si crede-ma k stiu ce vorbesc!

1. cum adica m-am bagat in seama? pai parca te adresai fetelor, nu? io ce-oi fi, extraterestru? sau te adresai tuturor fetelor in afara de mine? :D

 

2. te exprimi cam vag cand spui ca baietii sunt cei mai tari. la ce anume sunt mai tari? la alergat, la facut rationamente complexe, la bordat goblen, la ce anume? nu de alta, da sa pricepesc si io la ce ii ajuta genetica asta atotputernica. btw, recomand gattaca, in acest context al celor genetically gifted :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 497
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1. cum adica m-am bagat in seama? pai parca te adresai fetelor, nu? io ce-oi fi, extraterestru? sau te adresai tuturor fetelor in afara de mine? :D

 

2. te exprimi cam vag cand spui ca baietii sunt cei mai tari. la ce anume sunt mai tari? la alergat, la facut rationamente complexe, la bordat goblen, la ce anume? nu de alta, da sa pricepesc si io la ce ii ajuta genetica asta atotputernica. btw, recomand gattaca, in acest context al celor genetically gifted :laugh:

 

waw...unde oi fi intrat?pe ce forum?stai sa ma uit...hahaha

kum ma exprim vag?nu era vb de motociclism aici??..daca tu vrei sa iti coasa vreun goblen e treaba ta..

"ku bagatul in seama"...scuze daca nu m-am exprimat exact cat sa imi gusti sarcasmul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SO...?(sa revenim)...de ce fete motocicliste?...k tot nu inteleg??!!

 

Pai ce e de inteles? De ce motociclisti in general? De ce oameni pe motociclete? Tu de exemplu de ce te dai? Pe tine te-a pus cineva sa dai explicatii? Fiecare face ce si cum se simte bine. De ce nu toti barbatii au motoare? Sa fie pt ca nu la toti le place? De ce atata diferentiere pe sexe?

 

De ce unii barbati gatesc atat de bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce e de inteles? De ce motociclisti in general? De ce oameni pe motociclete? Tu de exemplu de ce te dai? Pe tine te-a pus cineva sa dai explicatii? Fiecare face ce si cum se simte bine. De ce nu toti barbatii au motoare? Sa fie pt ca nu la toti le place? De ce atata diferentiere pe sexe?

 

De ce unii barbati gatesc atat de bine?

 

nu eu am numit topicul astfel! ...doar intrebam de ce nu se raspunde strict la subiect si se bat campii sau se filosofeaza aiurea..despre cine e mai tare,bla,bla..ma rog,citeste de la inceput k mi-i lene sa iti repet ce s-o skris mai sus..

si incercam sa explik unor "maimutze" care nu stiu de capul lor, sa nu se mai compare atat ku barbatii pt k nu au kum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raluca .... Marina ... ce aveti ma de va luati la colti ? dezgropati topice din 2003 ? Sunteti femei in toata regula ... locul vostru mai e la "fete" motocicliste ?

 

hai ca a venit Craciunul ,taiem porcii , bem tuica ,mancam sorici ...etc lasati contrele :D

huh doamne .. si amandoua posesoare de DRZ...

 

Ps : eu il vand, nu se pune ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raluca .... Marina ... ce aveti ma de va luati la colti ? dezgropati topice din 2003 ? Sunteti femei in toata regula ... locul vostru mai e la "fete" motocicliste ?

 

hai ca a venit Craciunul ,taiem porcii , bem tuica ,mancam sorici ...etc lasati contrele :(

huh doamne .. si amandoua posesoare de DRZ...

 

Ps : eu il vand, nu se pune ! :laugh:

 

 

hahaha..ionut,dar tu ce cauti la topic de "fete"?

nu ne luam la colti,doar ne harjoneam..pik pe aici..si ai venit tu sa ne impaci...ufff...ne strici jukaria! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha..ionut,dar tu ce cauti la topic de "fete"?

nu ne luam la colti,doar ne harjoneam..pik pe aici..si ai venit tu sa ne impaci...ufff...ne strici jukaria! :laugh:

n-as fi avut ce sa caut daca nu era last post by: u ...

btw , va stiu pe amandoua femei serioase ... nu va mai dati coate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea era de ce te ai apukat de sportul asta?...nu de ce ai sexul feminin?!

 

stiu, mon cher, era un spirit de gluma haios :D .

 

nah, uite raspuns: habar n-am :( . o gagica mi-a insuflat chestia asta, acum 2 ani si ceva. mi s-a parut foarte interesanta ideea in sine, era ceva mai iesit din comun. apoi mi-am luat motorul si am iesit la coclau. acolo s-a format dragostea de moto si de endureala. apoi, dupa lupte seculare care durara 2 ani, am luat permisul. si-am incalecat pe-o sa si am zis povestea asa. happy? :laugh:

 

p.s. n-am fetisuri cu moto gp, nu urmaresc asa ceva. imi plac discutiile despre moto, dar n-am rabdare sa stau sa aprofundez problema teoretishen (ce modele, din ce an, specificatii tehnice bla bla bla). ma intereseaza doar mersul in sine in general si cel off-road in special. pam pam.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
si amandoua posesoare de DRZ...

asta arata ca DRZ-istele sunt darze :crack:

Impaciuitorule...uite, primesti cu aceasta ocazie berea aia de aveam sa ti-o dau de anu trecut :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

cine credea k voi ajunge sa merg si eu pe un motor?? :D ..cu toate ca pana acum ma fascinau masinile tunate...iata k anu trecut am luat si eu A.am avut si motor,mic ce-i drept,insa l-am vandut,acum sunt in cautare de altul mai mare...dc nu??si o fata poa sa mearga pe motor..si chiar foarte bine.. :)

cine nu are inclinatii ds asa ceva sa nu se bage..sau poa cin se plictiseste sa incerce si asa ceva... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine credea k voi ajunge sa merg si eu pe un motor?? :cheers: ..cu toate ca pana acum ma fascinau masinile tunate...iata k anu trecut am luat si eu A.am avut si motor,mic ce-i drept,insa l-am vandut,acum sunt in cautare de altul mai mare...dc nu??si o fata poa sa mearga pe motor..si chiar foarte bine.. :friends:

cine nu are inclinatii ds asa ceva sa nu se bage..sau poa cin se plictiseste sa incerce si asa ceva... :)

 

 

:lol: mi-ai ucis vederea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De Kiki , de Miki , de 3 lei ridichii! :lol:

 

Btw imi raspundeam singura! Vorbesc destul de des cu mine ! :friends: :)

 

 

Bey,chiar oare de ce fete motocicliste?

 

 

Eu nu mai tin minte de ce ,stiu doar ca m-am indragostit de un F4i...a fost o dragoste la prima vedere..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
am si eu o intrebare.. parintii ce spun despre voi cand plecati cu motoru? :cheers: hai ca la baieti mai e cum mai e... dar la fete?

Sa ma suniiiiii cand te mai opresti,ai auzit ?! Esti echipata bine bine ? Casca ti-e buna ? Nu iti joaca ? Nu stai cu spatele dezvelit ? Sa ai grija ca te mananc cu fulgi cu tot.

 

 

Something like that.

Editat de Biraidarita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare.. parintii ce spun despre voi cand plecati cu motoru? :D hai ca la baieti mai e cum mai e... dar la fete?

 

:bounce: Eu deocamdata is pasager, da vreau sa-mi iau motor cu prima ocazie....cand au auzit ai mei, au sarit in sus ca arsi si mi-au zis ca sunt inconstienta, am un copil de crescut, de parca le-am zis ca vreau sa ma sinucid :cheers:

Si de cate ori il las pe fiumeu la ei, si plec cu sotu cu motoru imi zic, aveti grija, sa nu mearga tare, vezi ca ii ud pe jos, sau is gropi sau alte cele, depinde de vreme, binecunoscutul "sa ne sunati cand ajungeti" si eternul "fiti atenti, aveti un copil de crescut"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu cred ca parintii reactioneaza la fel in ambele cazuri. Ma rog...presupun, avand in vedere ca nu conteaza ce sex avem ci faptul ca suntem copiii lor.... Oricum cred ca daca eram baiat la fel ar fi reactionat mama : "Vinde-o! Plimba-te alta data! Te-ai echipat bine?" etc.

Whatever, i don't give a shit doar ca ma enerveaza ca o vad stresata, dar e normal, asa voi fi si eu cand fi-miu ma va urma (sper sa o faca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si in ce consta diferenta? sau de baieti le pasa mai putin parintilor, pot sa-i piarda si nu pun prea tare la suflet? :angry:

 

nu da la baeti e altfel ... nu intra in panica cand motoru se misca(pt prima data) is mai puternici ... nu se sperie asa ushor ... nu intra asa ushor in panica etc ... baieti poti controla mai bine un motor :blink: la asta se gandesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...