Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Buna tuturor! Eu sunt Oana aka Spirydusa :rusinica: ...am 16 anishori :baldy: si am descoperit ca port acest virus din primavara aceasta...din pacate sezonul acesta e cam p terminate ca ploua cam mult... :drink: dar...va mai iesi soarele si pe strada noastra :crack:....va doresc tuturor un asfalt uscat si...Bine v-am gasit! :bounce: :bounce:

 

 

 

 

 

 

P.S.: dak vreti sa mai aflati ceva despre mine intrebati-ma sau dati-mi un pm pt k eu nu prea ma descurc f bine cu site'ul...:"> :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

B.D sterge posturile :unsure:( vb si eu (incercam) cu o fata frumoasa! B.D altii suntem FF adolescenti :bounce:

229781[/snapback]

 

Acesta nu este threadul de "incercat" fete frumoase... fii mai creativ!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey tin sa va anunt ca am incercat sa pun si eu macar o poza cu mine sa stiti cum arat si eu.macar asa sa va faceti o idee...dar nu am reusit...nush ce se intampla dar in skimb dak vreti sa ma vedeti gasiti la profilul meu un site p care gasiti cateva poze cu mine si cu 2 veici de bloc..... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic : B.D incercam si eu greseam cu ceva? :moron: am luat carnetul :crack: ne vedem noi pe la arc sper ca miercurea viitoare! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello everyboby! :crack: Eu sunt Ema...noua venita pe forum.Sper ca mai e loc si pentru mine :moron: inca nu am moto insa tot incerc sa strang bani...cam greu totusi cand nu ai propriul tau venit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello everyboby! :crack: Eu sunt Ema...noua venita pe forum.Sper ca mai e loc si pentru mine :friends: inca nu am moto insa tot incerc sa strang bani...cam greu totusi cand nu ai propriul tau venit :crack:

232749[/snapback]

 

 

Bine ai venit EMA!!! Asa cum ti-am mai zis, daca reusesc sa imi iau motor inaintea ta, o sa te plimbi si tu, garantat! :moron:

Pana atunci sa vedem cum facem cu bicicleta...trebuie sa devii experta ca sa faci trecerea la moto. Cu rolele am vazut ca te descurci!

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

@fete> bine ati venit, fiti active!

 

@kids > lasati-o balta cu agatzatul pe forum, toate fetele sunt frumoase, nu le mai bombardati cu apropouri "subtile". pentru afaceri de'astea pe www.perecheamea.ro & co.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, numele meu e Ramona si sunt noua p`aici :P Momentan doar o mica prezentare  :)  sunt in mare graba  :eek:  O sa revin!  :drink:

238819[/snapback]

 

Bine ai venit! :ok:

Completeaza si tu profilul si mai spune cate ceva daca tot te-ai prezentat: cati ani ai, de unde esti, ai carnet, ce motoare iti plac?

 

Ma opresc aici, sa nu zica domnul Smokey ca incerc sa te agatz! :drink:

 

Ma bucur cand apare o noua motociclista sau viitoare motociclista pe forum! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Ma numesc Raluca, "investighez" site-ul de vreo 6 luni :drink: , am mai postat pe ici pe colo dar abia acum mi-am facut curaj sa ma prezint. Microbul l-am primit de vre-un an de la un "ex" :) ... Microbul a ramas si e TARE BINE!!! :lol: Permisul sper sa-l detin in max o luna si apoi ramane motorul. Pana atunci ma distrez cu un pocket bike! :P

 

P.S. cum dreak se modifica profile-ul? ca par membru... :eek:

Editat de PreciouS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Ma numesc Raluca, "investighez" site-ul de vreo 6 luni :drink: , am mai postat pe ici pe colo dar abia acum mi-am facut curaj sa ma prezint. Microbul l-am primit de vre-un an de la un "ex" :) ... Microbul a ramas si e TARE BINE!!! :lol: Permisul sper sa-l detin in max o luna si apoi ramane motorul. Pana atunci ma distrez cu un pocket bike! :P

 

P.S. cum dreak se modifica profile-ul? ca par membru... :eek:

240678[/snapback]

Bine ai venit!

Iti schimba Administratorii sexul... nu e chiar asa usor :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! :) Eu sunt Andreea! Sunt cam "proaspata" pe forum din motive legate de accesul la net.

Nu stiu cand am contactat virusul motoarelor ... si, sunt oarecum mandra sa zic ca nu mi l-a insuflat nici un fost sau actual. Mi-au placut mereu si intr-o zi nu mi-am mai putut lua ochii de la ele. Momentan nu posed nici motor, nici categoria A. Dar, din primul salar voi face scoala. Si, din urmatoarele, voi aduna mai multe bucati de fiare si imi voi face un hibrid german. Momentan invat cate una alta... legate de mecanica.

 

PS: Si io vreau sa fiu trecuta drept membra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...