Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

Exista un progrm?.... sau ne intalnim si vedem noi ce facem acolo

Da, programul este urmatorul:

1. Vine cine vrea si poate

2. Venim cand vrem si putem

3. Mancam cand, ce si cat vrem

4. Bem cand, ce, si cat vrem

5. Vorbim cand, ce si cat vrem

6. Dormim cand , unde si cat vrem

7. Ne sculam cand ne vine

8. Plecam cand si pe unde vrem

Acesta e un Program Liber pentru Oameni Liberi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Incerc sa postez o lista a celor inscrisi numai pe forum pina in prezent:

-Enduristul-2pers.

-TopGun-1pers.

-Doru Master-2pers.

-Bogdan Harea-2pers.

-AdrianP-2pers.

-Sorin Sforaila-1pers.( :D )

-Sorin Avram-2pers.

-Doru1900-1pers.(cu data de 10.09)

-RFD-2pers.

-Relu Olaru-(poate 2 pers.,siguranta 95%ca vor veni)

-Traian222-1pers.

Aici nu am enumerat pe cei din radio-tv si localnicii din judet care m-au contactat telefonic sau personel!

Panimaiu?

*Imi cer scuze daca am omis pe cineva sau am trecut ceva eronat,motiv pentru care astept sa fiu certat,ca sa pot indrepta! :D

 

Constantin - 1 pers., sambata seara sau duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- deci .. cind e intilnirea?! nu prea m-am lamurit ca nu prea am mai intrat demult pe aici ... dar vad ca am si eu o calitate ... de vetrean!!! nu as vrea sa ratez ...

 

PS .. vin cu BMW-ul .. ca un adevarat batrin!!!

Editat de darth vader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu voi pleca de joi daca sant amatori sa se anunte! este o intalnire a veteranilor chiar si doi daca se intalnesc e suficient pentru mine dar si cei care nu sant veterani sant bine veniti ! poate si ei vor fi veterani candva ! in privinta domnului dan nastase are niste probleme personale dar va veni! dar si altii pot avea initiativa sa organizeze cate ceva deci pentru intalnire este important cred eu sa fim acolo Ivan toata stima pentru organizare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu voi pleca de joi daca sant amatori sa se anunte! este o intalnire a veteranilor chiar si doi daca se intalnesc e suficient pentru mine dar si cei care nu sant veterani sant bine veniti ! poate si ei vor fi veterani candva ! in privinta domnului dan nastase are niste probleme personale dar va veni! dar si altii pot avea initiativa sa organizeze cate ceva deci pentru intalnire este important cred eu sa fim acolo Ivan toata stima pentru organizare !

Eu voi veni simbata dimineata, plec din Bucuresti cu Relu Olaru, Tibi Troia, Gigi Slaif, si inca citiva.

Am promisiunea lui Catalin Heson de la Tvr 2 ca va veni si el cu noi.

 

Asfalt uscat,

ca eu am mers pe el ud, si am un genunchi cit capul, asa ca voi ajunge la Tismana pa 4 roti , din pacate.

Bine ca e doar atit. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara la Arc, vom vedea o mostra cu prima varianta de tresa pt veterani. Scopul este consultarea pt comandarea numarului necesar, in varianta propusa sau cu mici imbunatatiri.Hotararea trebuie luata cat mai rapid pt ca mai trebuie cateva zile pt realizarea lor.

post-8769-1251866539_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Prietenii stiu de ce" :lol:

:ph34r:

Mesaj completat

Diseara la Arc, vom vedea o mostra cu prima varianta de tresa pt veterani. Scopul este consultarea pt comandarea numarului necesar, in varianta propusa sau cu mici imbunatatiri.Hotararea trebuie luata cat mai rapid pt ca mai trebuie cateva zile pt realizarea lor.

Am fost, am vazut, am hotarit.

bogdan ai cuvintul.

Mesaj completat

Diseara la Arc, vom vedea o mostra cu prima varianta de tresa pt veterani. Scopul este consultarea pt comandarea numarului necesar, in varianta propusa sau cu mici imbunatatiri.Hotararea trebuie luata cat mai rapid pt ca mai trebuie cateva zile pt realizarea lor.

Am fost, am vazut, am hotarit.

Bogdan ai cuvintul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un internet si pe litoral,greu,ce-i drept...,asa ca revin cu lamuriri:cine vrea poate sa ajunga chiar si pe data de 10,locurile va asteapta.Programul o sa-l stabilesc impreuna cu voi,aici,cu 2-3 zile inainte,ca sa am confirmarea si acceptul a ceea ce doresc sa facem,confirmare venita din partea voastra.Partea cu tresele sau cum le-o zice,vad ca arata destul de bine (daca ar fi reflectorizante ar fi excelent) si is de acord cu forma lor gasita de amicul Bogdan.Felicitarile mele!

Asfalt uscat! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de trese, in urma consultarilor de la Arc, se mai fac mici modificari, respectiv: dimensiunea liniilor galbene (un pic mai groase), forma pentagonului (mai inalt cu 1 cm), pt a adauga si textul in engleza" Motociclist din". Intre trese si text va ramane un mic spatiu unde sa coasem/lipim cifra anului in care fiecare a obtinut cat. A. Modul de realizare a anului: metal, termoadeziv, etc., va fi discutat ulterior functie de posibilitatile practice si buget. Forma actuala a treselor nu-mi apartine, ci este rezultatul discutiilor telefonice cu mai multi veterani fiecare adaugand cate ceva, cea mai mare contributie avand-o Nastase si Adrian Cioata, cel din urma ocupandu-se efectiv de realizarea practica. Cand apare modelul final vom pune poza. Numai bine si sa ne vedem sanatosi pe doua roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar si cei care nu sant veterani sant bine veniti ! poate si ei vor fi veterani candva !

Frumoase vorbe Dorule, toata stima din partea mea. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consultarea si discutiile cu forma treselor de veteran a continuat. S-a apelat si la serviciile unui grafician profesionist care la rugamintea noastra a dat o forma, zic eu mai elaborata, propunerii initiale facuta de noi. Asa arata si sincer mie-mi place. Dati-va si voi cu parerea. Luni/marti trebuie bagate in lucru pt a fi gata la timp. Pt elementul care va fi gata mai tarziu, respectiv anul, asteptam variante, fiind mai multi implicati in cautari. :wacko:

post-8769-1252084952_thumb.jpg

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma ingrijoreaza prognoza meteo. Nu ca ne sperie o ploaie, dar sa faci

Bucuresti- Tismana numai pe ploaie, nu e chiar o placere.

Ca sa citez din clasici, nu exista vreme proasta ci numai haine nepotrivite. Echipament de ploaie bun, mers mai preventiv si ajungem si pe ploaie :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa citez din clasici, nu exista vreme proasta ci numai haine nepotrivite. Echipament de ploaie bun, mers mai preventiv si ajungem si pe ploaie :)

Reusit proiect cu emblema. Se vede ca si-a bagat mana un designer.Despre citat asa e,vreme buna vreme rea,noi ajungem la Tismana :wacko: .De Dan Nastase ce se mai aude,si-a rezolvat problemele?Sa ne vedem sanatosi!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...