Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

Eu cred ca se da prea mare importanta subiectului! 25 de pagini dedicate unuia care nici macar permis nu are si pe deasupra e si capos. Ce de bits&bytes irositi.

 

Tu chiar nu intelegi. Aici se poarta discutii serioase intre barbati adevarati cu experienta.

 

Multumesc pentru jignirile aduse, esti foarte destept si coerent tu,

Ce ai spune daca ai lasa loc pentru acei barbati cu mult testosteron sa posteze pe aici si care stiu ce vorbesc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Te ajuta sa nu ajungi la puscarie. Sau te ajuta sa inveti semnele alea obosite de circulatie. Ca poate vii blana pe triunghi in jos si te face unu' bucati.

 

Ori, si tu esti de asta rebel fara permis? :crack: :crack:

 

 

Cum m-ai nimerit :)))....pai la ce-mi trebuie permis??? Tu stii cum merg eu pe o roata fara?? ....ce sa caut eu printre fraierii aia care fac scoala? vrei sa ma cobor la nivelul lor....sau doamne fereste si mai rau sa devin "incepator" dupa ce-l iau?

 

Si eu sunt de acord ca ar trebui sa incheiem aceste discutii, nu de alta, dar sunt penibile. Si cand ma gandesc ca totul a plecat de la un pusti care vrea si el un R1. Sa-si ia, sa fie sanatos si sa se plimbe cat mai departe de noi cu aceasta "fiara".

 

In rest toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-si ia totusi R1 propun s-o treaca pe numele meu... Am sa-i fac full casco si am sa mentionez in contract ca pentru o perioada scurta va mai fi o persoana care va conduce motocicleta... ufo6.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu il cred ca se duce la scoala. Si nici nu il cred ca nu se plimba cu asta pe care si-a luat-o. Cat despre faptul ca si-a luat altceva in afara de R1, stai linistit. Altele sunt motivele reale. Cel mai probabil nu dispunea de suficienti banuti ca sa ia un R1 ok, asa ca a luat-o pe asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e frica sa merg pe R1. Asa ca un incepator pe R1 mi se pare... wow!

 

Adica, iti trebuie ceva curaj, nu?

 

Si curajul e ceea ce cauta o femeie la un barbat.

 

E de admirat curajul de a deveni la un moment dat pasta de mici. Doar ca sa duci cariciul la lustruit.

 

Unii barbati ar face orice, dom'le.

 

Personalitate? Sarm? Buna cuviinta? Umor? Ma gandesc ca astea-s neimportante in fata mortii. Si chiar sunt.

 

Mno, ce sa zic... Succes, ba, baieti, ba! Sa faceti poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vorbiti aiureli. nu iti iei r1 pentru "lustruit cariciu". din pct asta de vedere e la fel de eficient un 600 sau poate chiar mai mica. ma rog, probabil r1 nu-i cea mai inspirata alegere pentru inceput, dar daca ai un psihic stabil ai sanse bune sa treci anu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-si ia totusi R1 propun s-o treaca pe numele meu... Am sa-i fac full casco si am sa mentionez in contract ca pentru o perioada scurta va mai fi o persoana care va conduce motocicleta... ufo6.gif

 

heya,

 

Daca vrei sa conduci un R1 te putem ajuta, eventual facem un poll or topic, facem o mica cheta si cred ca iti putem lua unu sau daca ai placerea special poti merge si pe cel care il iau eu nu-i bai.

 

nu mai vorbiti aiureli. nu iti iei r1 pentru "lustruit cariciu". din pct asta de vedere e la fel de eficient un 600 sau poate chiar mai mica. ma rog, probabil r1 nu-i cea mai inspirata alegere pentru inceput, dar daca ai un psihic stabil ai sanse bune sa treci anu :)

 

Ramane de vazut, vedem ce iese sezonul urmator, makeout.gif

 

Te ajuta sa nu ajungi la puscarie. Sau te ajuta sa inveti semnele alea obosite de circulatie. Ca poate vii blana pe triunghi in jos si te face unu' bucati.

 

Ori, si tu esti de asta rebel fara permis? :crack: :crack:

 

Da, da pe semnu ala sa-ti rupi tu trotineta in acceleratie crackup.gif probabil ca trec foarte multi pe langa tine in trafic si habar n-ai daca au sau nu permis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avea rost sa mai fac alt topic.

 

Ca fata, pot sa incep pe r1? Este fiabila intr-o roata?

O pot conduce cu pantofii mei Christian Louboutin?

Care sunt sansele de a fi catalogata drept o fata de treaba? Mai are rost sa tin Honda? Cu r1 imi pot gasi baiatul perfect? Ca nu mai vreau sa fiu singura..

Ce calitati ar trebui sa am pentru aceasta motocicleta?

 

Va multumesc anticipat.

Asfalt uscat cu farul.

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca pui poze si cu motorul, sper sa fie si un motopolitist pe aici,sa te vada, sa te recunoasca in trafic. Spre binele tau =)))

 

Iti comunic si numarul ? crackup.gif

 

Va contrazic asta nu e curaj ci pura nebunie.

 

Corect, asta ar trebui sa deduci din numele de pe forum rolleyes.gif makeout.gif

 

Nu avea rost sa mai fac alt topic.

 

Ca fata, pot sa incep pe r1? Este fiabila intr-o roata?

O pot conduce cu pantofii mei Christian Louboutin?

Care sunt sansele de a fi catalogata drept o fata de treaba? Mai are rost sa tin Honda? Cu r1 imi pot gasi baiatul perfect? Ca nu mai vreau sa fiu singura..

Ce calitati ar trebui sa am pentru aceasta motocicleta?

 

Va multumesc anticipat.

Asfalt uscat cu farul.

 

Ce bascalie;crackup.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da pe semnu ala sa-ti rupi tu trotineta in acceleratie :crack: probabil ca trec foarte multi pe langa tine in trafic si habar n-ai daca au sau nu permis :)

 

Ba da, ii recunosc foarte usor. Sunt cocalarii ca tine. Iar ai sa zici de SV aiurea. Tu ai impresia ca SV-ul asta e un fel de trotineta bag de seama. Pai, esti doar prost. Urca-te pe unul o data, mergi cu el si vorbim dupaia. Dar stai, am uitat.. tu le stii pe toate. Ori daca nu e R1, e trotineta?

 

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, ii recunosc foarte usor. Sunt cocalarii ca tine. Iar ai sa zici de SV aiurea. Tu ai impresia ca SV-ul asta e un fel de trotineta bag de seama. Pai, esti doar prost. Urca-te pe unul o data, mergi cu el si vorbim dupaia. Dar stai, am uitat.. tu le stii pe toate. Ori daca nu e R1, e trotineta?

 

:moron:

Hahha, pot sa ma dau cu al tau ? :)))

 

Nu am nimic cu motorul ala, doar cu proprietari e chiar simpatic ca aspect, toate motoarele sunt frumoase in felul lor ! banana.gifmakeout.gif

 

Ba da, ii recunosc foarte usor. Sunt cocalarii ca tine. Iar ai sa zici de SV aiurea. Tu ai impresia ca SV-ul asta e un fel de trotineta bag de seama. Pai, esti doar prost. Urca-te pe unul o data, mergi cu el si vorbim dupaia. Dar stai, am uitat.. tu le stii pe toate. Ori daca nu e R1, e trotineta?

 

:moron:

 

Nu mi-ai spus iti place mobra mea ? :)) deja am nevoie de alta rock.gifrock.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...