Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

Cand o sa ai si tu ceva km si eventual o sa iti iei si R1 ala, o sa te gandesti la astia de ti-am zis sa nu incepi cu R1 si o sa intelegi mai multe. Pana atunci, discutam.. discutii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Citind topicul asta am prins o dragoste netarmuita fata de R1 si R6. Imi dau seama acum ce greseala am facut ca le-am considerat motoare proaste. Nu-s deloc asa. Sunt genul de motor care nu suporta prostii si incearca sa-i omoare/schilodeasca. Daca vreodata o sa ma aflu in vecinatatea vreunui prost, o sa-i recomand ca motor de incepator un R6 sau R1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind topicul asta am prins o dragoste netarmuita fata de R1 si R6. Imi dau seama acum ce greseala am facut ca le-am considerat motoare proaste. Nu-s deloc asa. Sunt genul de motor care nu suporta prostii si incearca sa-i omoare/schilodeasca. Daca vreodata o sa ma aflu in vecinatatea vreunui prost, o sa-i recomand ca motor de incepator un R6 sau R1.

 

nu tine de motor, tine de om.

 

a, stai, pe tine te plimba motoreta, nu invers.

 

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind topicul asta am prins o dragoste netarmuita fata de R1 si R6. Imi dau seama acum ce greseala am facut ca le-am considerat motoare proaste. Nu-s deloc asa. Sunt genul de motor care nu suporta prostii si incearca sa-i omoare/schilodeasca. Daca vreodata o sa ma aflu in vecinatatea vreunui prost, o sa-i recomand ca motor de incepator un R6 sau R1.

 

iti recomand r6 sau r1 daca vrei sa incapi mai bine.

pff, daca stiam ca-i asa de simplu iti ziceam de mult asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tine de motor, tine de om.

 

a, stai, pe tine te plimba motoreta, nu invers.

 

succes!

 

hahahahah, you make my day :)))) makeout.gif

 

bine zis, probabil pe ei ii alearga motoarele nu ei pe ele :Pcrackup.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu, cocalari sunt aia cu sv'uri .... sau astia care au moto sub 60 de cai.... va e frica k mierlitzi daca aveti pesate 90 de cai :blbl:

Esti pe bune? :blink:

Ma multumesc doar cu gandul ca selectia naturala isi va spune cuvantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu l-ati lasat pe om sa isi ia R1 - daca taceati de la inceput deja isi lua mobra, crapa si il si ingropa; asa ati pierdut o gramada de timp si energie degeaba. E plin forumul de exemplare din astea, o sa scrieti cate 300 de posturi pentru fiecare iepuras sinucigas? E si tacerea un raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu l-ati lasat pe om sa isi ia R1 - daca taceati de la inceput deja isi lua mobra, crapa si il si ingropa; asa ati pierdut o gramada de timp si energie degeaba. E plin forumul de exemplare din astea, o sa scrieti cate 300 de posturi pentru fiecare iepuras sinucigas? E si tacerea un raspuns.

 

bash.gifbash.gifbash.gifscore-101010.gif

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) norma ca , ca si pasager....sid , plimbal frate o tura hard...sa vada daca mai vrea el r1...a zis baiatul ca da o bere ;)

 

Vroiai sa ma plimbe Sid cu R6 care nu stie ce folos are frana de pe spate si cand o folosesti ? :)))))))))))))))crackup.gif

 

:crack:

 

O sa iau legatura cu ei, sa faca unul si pentru cei care le este frica sa incalice un R1 crackup.gifricky.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@neBu: Nu fi fraier! Astia sunt doar niste hateri ca noi avem R1 si ei n-au. R1 e motocicleta perfecta pt incepatori. Eu am A-ul de o luna si uite cum ma dau:

 

 

I-am dat tot bordul in prima zi. Nu mi-a fost niciodata frica. La 299 km/h e ca la 120. Nu trebuie sa faci foarte multe.

Eu inca n-am curajul tau s-o vand pe a mea si sa-mi iau aia pe carburatie. Am auzit ca aia e cea mai tare motocicleta si ca p!zdele stau "tufe, tufe" ca sa le plimb. Intr-o zi o sa am si eu una. Si motorul ala, si femeie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vroiai sa ma plimbe Sid cu R6 care nu stie ce folos are frana de pe spate si cand o folosesti ? :)))))))))))))))crackup.gif

 

 

 

O sa iau legatura cu ei, sa faca unul si pentru cei care le este frica sa incalice un R1 crackup.gifricky.gif

 

SV MAN si restu, uite asa trebuie sa arate o mobra vedeti topic /index.php?/topic/590056-vand-suzuki-sv-1000s/page__st__20

 

Chiar superb makeout.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...