Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Am eu etrier fata (si spate) de la o Suzuki GS 650 G Katana '82.

Sunt in stare buna, daca se potrivesc si te ajuta, cu mare placere. nu te costa absolut nimic, platesc inclusiv transportul.

Intereseaza-te si da-mi un PM.

In alta ordine de idei, daca doresti editarea materialului audio/video de pe unde mergi, iti stau la dispozitie.

Sper ca si filmezi cate ceva pe acolo unde te duci, nu?

 

Bafta!

Nu pleca urechea la toti cretinii..sunt mult mai multi cei care cred in tine si in visul tau, care poate este si al nostru.

Si noi suntem mai buni ca ei!!! :blink:

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apel catre cei care au raspuns celor ce nu sunt de acord cu Bizoo-n.

Dragii mei, raspunzand comentariilor acide nu faceti altceva decat sa le dati apa la moara si sa mentineti tenta negativa a discutiei.

Ignorati total raul si-l veti omori in fasa. Va rog nu mai raspundeti. Un post rautacios care nu primeste absolut niciun raspuns se va face nevazut in marea de incurajari si aprecieri pe care le primeste Bizonul pentru aventura sa.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iata ca a plecat Bizoo la drum in urma cu 15 minute, cu zambetul pe buze si in aplauzele a cca 40 de persoane ce au venit sa-i ureze drum bun. :laugh:

 

Mult succes Bizoo!!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No... cum sa va zic... acum 15-30 min. "Elvis has left the building" :laugh:

 

P.S Uitasem ca mai exista ora 5:30 AM la ceas, dar am vazut azi ca vreo 30-40 oameni si-au adus aminte ca si mine de ea si au venit la plecarea lui Mihai. De chiaun ce eram nu am avut aparatul foto la mine, dar banuiesc ca o fi vreun suflet "cald si iubitor" sa puna niste poze, ca au fost multi pe-acolo

 

Sa-i tinem pumnii :blink:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-4661-1247201054_thumb.jpg

 

 

post-4661-1247201046_thumb.jpg

 

Godspeed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brava Bizoaneeee....

 

 

Sa ai drum bun si vorba unei bunici celebre din National Geographic: Sa-ti mai iei niste apa de pe drum sa nu ti se faca sete. :blink:

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun Mihai si sa nu ai parte de surprize neplacute!

 

Tine-ne la curent cand ai timp si acces la net.

 

Rar se intampla sa citesc un topic de la cap la coada! Din pacate prea tarziu sa cumpar niste km!

 

Ps: de multe ori mi se face dor de Romania. Dar citind mitocaniile unora... imi trece brusc.

Editat de Baiazid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun si vreme buna !

 

am si o mare rugaminte la tine: ai pm

 

ps: ar fi bine sa faci un topic separat cu pozele si povestile ca e prea mult scandal aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si a inceput...DAY1 .

 

Asa cum ti-am spus si atunci cand ne-am intalnit prima oara, Mihai, multumesc ca existi. Oameni ca tine fac lumea mai frumoasa. Probabil ca m-as trezi mai des in creierii noptii ca sa urez drum bun unui om care isi traieste visul daca oamenii ca tine ar fi mai multi.

 

Drum bun si Doamne-Ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu Âştiu ce trebuie să zic,"te aÂşteptăm înapoi" - doar ca să Âştim că te-ai întors Âşi eÂşti bine sau "un drum cât mai lung" - ca să auzim o poveste cât mai frumoasă ,care continuă continuă continuă,Âşi parcă nu se mai termină.nici nu cred că aÂş vrea să se termine

 

până atunci ....drum bun Âşi fii sigur că prin călătoria,povestea Âşi pozele tale,mulți trăiesc un vis pe care ei singuri nu ar fi avut curajul necesar să Âşi-l împlinească!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...