Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BINE AI REVENIT, CAVALERE !

 

MIHAI, ai izbutit !

 

Ai demonstrat - in primul rand pentru tine -

ca in lumea moto, un suflet de adevarat cavaler ratacitor

isi datoreaza - macar o data in viata - o asemenea victorie,

o astfel de calatorie memorabila.

 

Dumnezeu sa te ajute si pe mai departe !

 

Cu stima,

Dan Nastase

 

post-882-1257249088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate candva sa pui imaginea asta in format mai mare(1280x1024) ar fi perfect(pentru wallpaper, ii prea superba imaginea sa nu fie folosita si credema ca o sa ramana mult timp):

 

untitled_2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate candva sa pui imaginea asta in format mai mare(1280x1024) ar fi perfect(pentru wallpaper, ii prea superba imaginea sa nu fie folosita si credema ca o sa ramana mult timp):

...sau sa pui undeva pozele din calatoria asta la rezolutia lor maxima , ar fi ideal pt toti ,cred ca jumatate din motociclism.ro ar avea o poza cu tine pe dextop. Calatoria ta Mihai ma marcat pe viata. Respectele Mele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`

 

OffTopic, da' nu ma pot abtine, scuze:

Cat de IEFTIN sa fii incat sa postezi o virgula pe un topic cu trafic mare numai ca sa-ti vada lumea jumatatea de pagina de reclame din semnatura ? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acusica se face si fan club Mihai, Doyle & Marcel B) )

 

sanatate frumoasa tura am o mica rugaminte cand vei avea timp vreau daca se poate cateva imformati lecgate de drum as vrea sa ajung poate la anul la magadan Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am terminat de citit si ultima scrisoare... am ramas fara cuvinte.. nu pot sa spun decat : JOS PALARIA!

 

Am avut o saptamana in care, la birou, am trait aventura prin cuvintele si pozele tale, ce sa mai , am visat cu ochii deschisi. B)

 

O aventura asa cum nu mi-a fost dat sa mai citesc de foarte multa vreme. Cinste tie, lui Doyle si lui Marcel! M-ati facut sa-mi aduc aminte sa nu mai uit... Astazi, prin aventura ta, ma simt un om schimbat, un om mai bun. Tot respectul!

 

PS: Daca va fi se ne intalnim vreodata pe drumurile astea, ai o bere de la mine. :friends: Multumesc.

Editat de dancri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand BINE TE-AI INTORS ACASA! caci dupa cum am citit dorul de locurile astea a fost imens.

In al doilea rand MULTUMESC pentru o atat de captivanta poveste. Marturisesc ca la momentul in care am inceput citirea site-ului mongolia.ro tu erai deja departe de casa.. insa intr-o noapte intreaga .. te-am ajuns :) si de atunci te-am urmarit constant.

 

Bravo si felicitari!

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca te-ai intors bine, sanatos. Am urmarit si eu calatoria si peripetiile prin care ai trecut, nu putine. Am ascultat interviul si acum inteleg cum de ai reusit. Din timbrul vocii si din cele povestite, mi-am dat seama ca nu poti fi decat un om calculat, calm si modest. As adauga vointa, curaj plus ceva bani, nu putini, cam asta ar fi reteta. E foarte greu sa faci ceea ce ai facut tu si meriti toata stima. Sa stii ca nu ai fost singur, multi visatori au fost alaturi de tine in aceasta calatorie. Unora le lipseste timpul, altora banii, poate unii nu au curaj iar altii motocicleta, dar sunt convins ca in viitor si alti iti vor calca pe urme. Cu voia sau fara voia ta esti un ambasador al motociclismului si un motiv in plus pentru viitori motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine a ratat interviul este aici http://www.europafm.ro/europa-fm/emisiuni/...n-mongolia.html

Super interviu ! :) Mi-a placut mult explicatia data despre acea " forta " acel " ceva " care il ajuta in momentele grele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit acasa Mihai.....

A fost cea mai captivanta "carte" citita in ultima perioada. Am trait alaturi de tine fiecare emotie, fiecare teama, fiecare bucurie. Esti un erou.

Ma bucur ca exista printre noi asemenea oameni care au curajul sa-si duca visul la indeplinire.

 

Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite-asa se tzese o panza de vise noi...

cred ca fiecare dintre cei care au citit topicul asta si www.mongolia.ro isi face acum, macar ipotetic, mental, spiritual! o treaseu lung pentru vara viitoare. aventura continua! ...ride on :)

 

Mihai nu e un erou, parerea mea, este dovada vie ca oricare dintre noi poate, daca vrea cu adevarat.

 

Te imbratisez, Mihai! cu voia dumitale :P

Mesaj completat

uite-asa se tzese o panza de vise noi...

cred ca fiecare dintre cei care au citit topicul asta si www.mongolia.ro isi face acum, macar ipotetic, mental, spiritual! o treaseu lung pentru vara viitoare. aventura continua! ...ride on :(

 

Mihai nu e un erou, parerea mea, este dovada vie ca oricare dintre noi poate, daca vrea cu adevarat.

 

Te imbratisez, Mihai! cu voia dumitale :kiss:

 

P.S. iata ca m-am luat iar cu ...visele si am uitat ca ieri a fost o zi mare, de Sfinti. Te rog iarta-mi reactia intarziata (ramolita!) si primeste felicitarile mele de ziua numelui tau, Mihai! La multi ani! si cu multi km inainte! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca te-ai intors acasa fara probleme si ai reusit sa treci peste diversele piedici peste care ai dat. Insa, in alt fel, nu ma bucur ca aventura ta s-a terminat. Ma obisnuisem ca odata la 2-3 seri sa deschid mongolia(site-ul la propriu, dar si la figurat pentru ca uneori ma simteam ca si cum as fi fost acolo). Aseara m-am trezit ca deschid fereastra instinctiv, cu toate ca stiam ca nu mai este nimic nou.

 

Felicitari pentru ceea ce ai reusit! Tu esti unul dintre motociclistii care-i determina si pe altii sa descopere cat de frumos este sa calatoresti in modul asta.

 

PS: Pozele o sa apara vreodata pe undeva la rezolutii mai mari si mai multe ca numar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...