Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu se poate pune topicul asta intr-ul fel in care sa fie mai vizibil??

Cred ca si asta este un motiv pentru care nu au semnat mai multi.Nu toata lumea a intrat sa citeasca topicul. :D

Vad ca este pus la banner dar nu poti da click pe el sa te duca la topicul asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

notat. 120 semnaturi.

 

nu vreau sa carcotesc, dar NUMAI 120 de motociclisti sunt in Bucuresti? sa nu mai zicem de tara, dar acolo se descurca local cei ce s-au oferit. nu pot sa cred. asta e solidaritatea comunitatii moto? asta e oare cu adevarat comunitatea moto?

pt numele lui dumnezeu, oamni buni, a murit un motociclist nevinovat si putem ajuta sa se faca dreptate. cred ca daca reusim, cazurile cu motociclisti se vor solutiona cu adevarat pe viitor. putem crea un precedent.

haideti mai, ca nu-i foc. chiar nu suntem capabili sa ajutam familia lui ALEX?

 

 

SCANDALOS, nu uitati si cazul Teo Peter. Lizu-ka ti-am trimis datele pe private.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rabdare, nici Dumnezeu nu a facut lumea intr-o zi!

Stiu ca toti am vrea sa facem ceva repede dar cateodata graba strica treaba.

Au trecut aproape doi ani si nu s-au miscat prea multe, putina organizare si rapdare nu strica.

Si poate acum multi vor intelege ca numai o comunitate organizata se poate lupta cu o alta comunitate (politisti in cazul acesta).

In cazul acesta pana acum s-a luptat pentru dreptate numai familia lui Alex impotriva politistilor.Pentru ca politistii ce au facut, au facut front comun cu demirel!De ce?Pentru ca si lor li se putea intimpla sa loveasca pe cineva si nu vor sa fie trasi la raspundere.Au reactionat ca o comunitate care indiferent de parerile personale, in cazuri de forta majora fac front comun.

Sper ca macar in cazul acesta comunitatea moto sa faca corp comun si sa duca pana la capat aceasta lupta.

Si inca o treaba :Nu trebuie sa semneze numai motociclisti ci si orice om care vrea sa se faca dreptate in cazul acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate emisiunea nu am vazut-o. Dar aseara Duminica 05.03.2006 a fost o emisiune pe OTV invitat fiind Florin Calinescu. Am sunat la aceasta emisiune si am vrut sa intru in direct, dar nu s-a putut asa ca am formulat o intrebare pt. el si Diaconescu, despre emisiunea de vineri de pe OTV si despre cazul Teo Peter.

Stiti care a fost raspunsul lui. "In cazul motociclistului nu stiu nimic, iar in cazul Teo ca strada pe care se afla ambasada SUA ar trebui sa i se schimbe numele in Teo Peter". Raspunsul a fost sumar.

Deci in concluzie fratilor atrageti presa de partea noastra altfel nu stiu care vor fi sansele. Oricum azi o sa incerc si eu sa dau niste tel. Eu nu fac parte de mult din aceasta comunitate, nici acum nu stiu daca chiar fac parte. Am auzit multe povesti, acum puteti sa le dovediti (dovedim) ca suntem o familie mai mult decit o comunitate. Stiti vorba aia la rau nu la bine se vad prietenii. :cheers:

 

BAFTA si astfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al 4-lea :

Dospinescu Radu XC 178091

sunt in bucuresti acum dar nu am timp sa ajung sa semnez, asa ca poate sa semneze altcineva in locu meu, eu imi dau acordul si sunt in totalitate alaturi de cauza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact unde trebuia a ajuns discutia si pe viitor trebuie discutat:

 

Cand ai de pus in balanta viteza peste limita legala si neacordarea de prioritate, care atarna mai greu in balanta ? Cine e mai mult sau mai putin vinovat in cazul unui accident in care unul are viteza si celalalt ii taie fatza ?

 

 

Odihneasca-se in pace! Pacat :cheers:

 

Am semnat dar e de pus si intrebarea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul de fata important e ca legea sa-si spuna cuvantul. Atat !

Din pacate partea de "daca si cu parca" nu ajuta la nimic, pentru ca nu-l aduce pe Alex inapoi. Oricum, din cate am inteles in acest caz depasirea vitezei legale e discutabila, in timp ce neacordarea de prioritate este clara. Atitudinea generala a politistului fata de motociclisti, ilustrata de interventiile celor ce au avut de a face cu el, ridica si alte semne de intrebare.

Motivul pentru care ma simt si eu alaturi de actiune este ca in tara asta exista o patura din ce in ce mai groasa a societatii imuna la lege. Si mi-a cam ajuns. La noi cu siguranta nu o sa auzi ceea ce am auzit in TopGear aseara, ca pana si ministrul britanic al transporturilor si securitatii rutiere, adica seful celor cu radarele, are puncte pe carnet pentru depasirea vitezei legale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ODIHNESTE-TE IN PACE ALEX!:cheers: :D :baldy:

AM VAZUT EMISIUNEA SI NU-MI VENEA SA CRED, POLITAIUL ALA TREBUIA SUSPENDAT DE MULT DIN FUNCTIE!!!!

ALEX DIMA EXPLICA-MI TE ROG CUM S-A INTIMPLAT, CAND AI FOST ATACAT IN PROPIA CURTE.ERA IN MASINA CU INSEMNE DE POLITIE?ERA IMBRACAT IN POLITAI?DETALII!

 

Anghel Bogdan Nicolae RR 174878

trec pe la service AZI sa semnez si mai propun si alte lucruri, o sa discutam!

 

P.S: Abia azi am intrat pe net , si am mai anuntat si alti rideri, asa ca treaba de-abia acum o sa se "incalzeasca".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IANCU SORIN DAN KV-095955

 

Nu stiu cum sa fac cu semnatul,poate merge si fara.Eu trebuie sa ajung pe joi la Otopeni(Henri Coanda),dar e cam tarziu,dar cine stie poate ca ne intalnim.

 

Bafta multa! Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca voi avea casca pana cand se stabileste data protestului vin si eu ! BORATII JEGOSI tre sa o ia in boturile alea , ai dreacu... cat fura si nu le mai ajunge deja au inceput sa vrea mai mult !!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...