Sari la conținut

Adunarea Pt Miting Legal


Prof
 Share

  

426 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

nu pot sa spun decat MILIOANE DE MULTUMIRI DIN SUFLET. a fost minunat ce am facut in acest week-end, si chiar daca unora li se pare ca mitingul nu si-a atins scopul, eu va garantez ca s-a intamplat acest lucru. presa ne-a sustinut, iar reprezentantii Politiei au fost impresionati de numarul mare de participanti si de disciplina de care s-a dat dovada.

 

nu mai stiu ce sa va spun decat MULTUMESC DIN SUFLET

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 427
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-ar strica organizat an de an. Mesajul unei astfel de coloane e clar adresat: "Suntem aici, pe sosea, in trafic! Atentie la motociclisti! Respecta motociclistul si respecta traficul!"

 

Acesta a fost mesajul insa sa nu uitam motivul. Si dupa cum s-a subliniat, nu odata in acest topic, ar fi bine sa fie la fel de multi ci cu alte ocazii, mai fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca serverul de la 4tuning merge cam greutz, banuiesc si din cauza ca trag o gramada, ne-am permis sa-l copiem si sa-l punem si aici la dispozitie, cu multumirile de rigoare celor care au filmat

 

Copyright 4tuning -> M O N T A J

 

De asemenea, cine poate, ca sa descongestionam totusi traficul imens, puneti si pe DC++ (hubul moto) sa poata lua lumea.

 

Incercati sa le pastrati denumirile originale ca sa iasa usor in evidenta la un eventual Search

post-2950-1145258891_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca serverul de la 4tuning merge cam greutz, banuiesc si din cauza ca trag o gramada, ne-am permis sa-l copiem si sa-l punem si aici la dispozitie, cu multumirile de rigoare celor care au filmat

 

 

Da,la mine s-a intrerupt a 4-a oara... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas impresionat de solidaritatea de care au dat dovada atatia OAMENI si de felul in care a decurs mitingul! Organizarea dar si cei ce au participat au fost excelente! Dar totusi...prea linistit! In schimb...media...cu toate ca au fost in nr. foarte mare, nu a acordat importanta cuvenita! La stiri, pe toate canalele, au fost date reportaje muuuuult mai putin importante ca acest miting. Acesta si-a gasit loc pe la sfarsitul stirilor! Pacat

 

Oricum...totul a fost cu mult peste asteptarile tuturor!

 

R.I.P. Alexx :angryfire:

 

 

P.S. Am fost foarte impresionat de Politie si Jandarmerie care pe langa ca au ajutat la buna desfasurare a mitingului...au fost implicati mult mai mult prin politistii ''calare''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt curioasa ce anume s-a dat la televizor si daca a fost perceput ca un miting si nu o parada.

Astept cine poate sa puna aici filmultele.

 

F multi au fost prezenti si s-a mers decent. Am ramas in chimb socata de solitaritatea hog-ilor care ne manau pe toti s anu cumva sa se intercaleze cineva in grupulor :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar impresionant.......atat numeric, cat si calitativ......

Chiar daca multi (ma refer la privitori)

nu au inteles exact legatura dintre mars, poza lui Alex, accidente,

macar parte din ei si-au schimbat parerile preconcepute despre motociclisti

(cum bine a spus Adelin Petrisor - grupuri de golani, nespalati, galagiosi)..

Felicitari Lizuka.......si lasa carcotasii sa vorbeasca......

 

Bag si eu cateva poze......

Familia otomana la atac...

..........post-7020-1145279415_thumb.jpg

 

Politia e cu noi...

post-7020-1145279848_thumb.jpg

 

Irascibilule.......n-ai invatat ca nu-i frumos sa scoti limba???

post-7020-1145280837_thumb.jpg

 

PS. Slabutzu....da-mi un PM, sa-mi spui unde sa-ti trimit pozele cu

"mica motociclista"post-7020-1145279901_thumb.jpg

post-7020-1145279378_thumb.jpg

post-7020-1145279438_thumb.jpg

post-7020-1145279551_thumb.jpg

post-7020-1145279591_thumb.jpg

post-7020-1145279658_thumb.jpg

post-7020-1145279685_thumb.jpg

post-7020-1145279782_thumb.jpg

post-7020-1145279954_thumb.jpg

post-7020-1145279990_thumb.jpg

post-7020-1145280549_thumb.jpg

post-7020-1145280721_thumb.jpg

post-7020-1145281001_thumb.jpg

Editat de CARMELLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, vorbiti cu cei de la 4 tuning sa puna acel montaj pe Google Video si pe youtube.com . Un link merge pasat si dat mai departe mai repede decat un film de 15 mb. Mai ales pe serviciile de messenger...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, vorbiti cu cei de la 4 tuning sa puna acel montaj pe Google Video si pe youtube.com . Un link merge pasat si dat mai departe mai repede decat un film de 15 mb. Mai ales pe serviciile de messenger...

 

 

DA... e o idee buna! mai ales ca apar si eu cu o juma' de roata pe acolo! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si cativa din Brasov la acest protest, am ajuns in Bucuresti de vineri si am stat pana duminica.

ceva poze....

 

post-5192-1145298308_thumb.jpgpost-5192-1145298171_thumb.jpgpost-5192-1145298357_thumb.jpg

post-5192-1145298404_thumb.jpgpost-5192-1145298249_thumb.jpgpost-5192-1145298703_thumb.jpg

 

 

post-5192-1145298834_thumb.jpgpost-5192-1145298878_thumb.jpgpost-5192-1145298970_thumb.jpg

post-5192-1145298924_thumb.jpgpost-5192-1145299021_thumb.jpg

 

Sper ca mesajul sa fie analizat si inteles de cei carora le-a fost adresat.

Ma bucur sa vad ca am fost priviti ca o comunitate care impune respect prin solidaritate, nu prin violenta/bani/pile/etc....

Cinste voua, motociclistilor !

R.I.P. Alex :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel putzin ea e, spre deosebire de tac-su :angryfire: :angryfire: :hurt: :eek: :lol:

alte poze:

 

HA HA Ha. Ce glumet. Dar ai dreptate...... momentan. Da mai am putin si nu o sa mai ai ce zice. Atunci sa te vad si eu dc ai si tu in sfarsit curajul sa te mai urci si tu pe un MOTOR ca ludix-ul ala il conduce si un pusti :lol: :moto: :( :( (apropo', merge super :crack:).

Editat de slabutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, vorbiti cu cei de la 4 tuning sa puna acel montaj pe Google Video si pe youtube.com . Un link merge pasat si dat mai departe mai repede decat un film de 15 mb. Mai ales pe serviciile de messenger...

 

Acel montaj e pus si aici pe server, e pus de asemenea si pe hub-ul moto la dispozitia oricui. (vezi paginile anterioare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misule tu erai ma la TV ?

 

da eu am fost la Național TV!!

 

Am fost intervievat 5-6 minute Âşi la montaj au dat 4-5 secunde :angryfire: . Mama ei de sclemberistă :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tine de ea, ci de editorul buletinului de stiri.

Daca in sedinta de sumar au stabilit ca au putin spatiu pentru a baga si acel subiect (nu uita ca sambata, subiectul inundatiilor a tinut capul de afis) au incercat si ei sa comprime cum au putut esentialul si/sau chestiile interesante/informative.

 

Si pe mine m-a deranjat ca s-a tratat de presa in mod prea compact acest subiect. A fost si ghinionul inundatiilor, ca toate televiziunile s-au axat in principal pe ele.

 

Oricum, bine ca a iesit bine, ce sa zic... :angryfire:

 

PS: Totusi... nici o urma de Realitatea TV, nimic de la Pro TV. De Prima TV stiti ceva?

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, sa nu fim carcotasi. nu putem impaca pe toata lumea. unele televiziuni pur si implu nu ne-au bagat in seama si asta e optiunea lor.

important e ca cei ce ne-au vazut au inteles ca nu suntem chiar "motociclistii pletosi si batausi din filme" si este un pas spre mai bine.

nu putem sa spunem deca bravo noua, participantilor pt ca am dovedit ca suntem o comunitate demna de luat in seama.

sper sa fie cat mai multe manifestari de acest nivel, dar cu un scop mai putin trist.

 

inca o data milioane de multumiri din suflet si sa ne revedem pe strazi cu bine

Editat de Lizu-ka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...