Sari la conținut

Poze Arc 5 Aprilie 2006 - Tariceanu


Postări Recomandate

Azi in jurul orei 19:30 la arkul de triumf a venit ... nimeni altul decat premierul Tariceanu.

Dupa ce a stat de vorba cu baietzii shi bineintzeles cu presa, a urkat pe motor shi a plecat. Cred ca este una din datzile in care chiar s-a tzinut de cuvant, dat fiind faptul ca a promis de saptamana trecuta ca va veni. Sunt curios daca vine shi pe 15 la marsh. ar fi chiar frumos din partea lui sa conduka motorul sau printre cei care impart aceeashi pasiune cu el.

 

 

 

By the way...

La ora 22, pe N24 shi la 22:30 pe Nationaltv vetzi vedea shtirea cu el in park.

Asfalt uskat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo lui c-a venit, ura si la gara :angryfire: Un motociclist care s-a tinut de cuvant. Ma bucur ca nu s-a ajuns la politica, ca mi se lua

 

Motor ? Un Harley pozat si ras-pozat :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca are un Triumph.

apropos, stirea care o sa intre pe NationalTV e gata si intra in cateva minute pe post.:goodposting:

sper ca am pus cat mai multi motociclisti, daca e cineva care nu se vede imi pare rau. :-D

 

toate bune, teo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca are un Triumph.

apropos, stirea care o sa intre pe NationalTV e gata si intra in cateva minute pe post.:goodposting:

sper ca am pus cat mai multi motociclisti, daca e cineva care nu se vede imi pare rau. :-D

 

toate bune, teo.

 

ERA UN HARLEY CAT CASA!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"se pare ca motociclistii se intilnesc la arc de mai multi ani......"

 

DA, CHIAR ASA ESTE. (parca s-a ascuns cineva pina acum)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze, bizoo_n.

Bravo lui ca a venit, dupa cum a promis.

 

Da' si ditai animalu' era acel Harley! :lol:

 

PS: Acu 10 minute a fost si material pe Antena 1. Ce sa zis acolo: Ca tinandu-se de promisiune, bla bla bla, Tariceanu a venit la Arc, calare. Saluturi, discutii (il arata stand de vorba cu Dan Nastase, cu altii), ceva cadre cu Harley-ul, motoare turate cu rateuri si flacari (o specificat crainica ca -> "salutul motociclistilor de rigoare" :blbl: ) si el apoi plecand cu motociclisti dupa el. Cam scurtutz dar cuprinzator si obiectiv.

 

Hm, da bine pentru imaginea motociclistilor, asta daca nu cumva or comenta babele, mosii si cei cu minti inguste: "ia uite maica, o ajuns si Tariceanu pe doua roti ca motociclistii aia satanisti!" :goodposting: :angryfire:

Just jokin' :box:

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da, un om normal, fara coloana oficiala. EXCELENT

+, sa nu uitam, nota 10 pt pasager :angryfire: adica doamna..........

 

ieeee si Zidu rapidi!!!

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da, un om normal, fara coloana oficiala. EXCELENT

+, sa nu uitam, nota 10 pt pasager :box: adica doamna..........

Man,trebuia sa faci inaintea mea o precizare legata de doamna ! :lol:

Oricum a promis ,a venit ,cinste lui !! :blbl: Fara coloana sau alte de astea...

Mai devreme,pe la ora 17,gaborii de circulatie au tinut toata circulatia in loc vreo 15 min ca sa vina o coloana. :angryfire: Nu puteau sa o opreasca cu 5 min inainte ?

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost la Arc, multe motoare, pus pariuri daca premierul vine cu motorul, venit Tariceanu, castigat pariuri, facut poze, schimbat impresii, multe motoare, facut noapte, plecat. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...