Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In Romania nu stiu ce se intampla exact sau macar daca exista rechemarea respectiva.

 

In US/Australia se schimba gratuit indiferent daca e nou/vechi sau la al n-lea proprietar cat timp esti afectat (se ia dupa VIN cica, din pacate nu s-au publicat seriile afectate).

Editat de eaglex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate ce spui (sa fie topic separat).

 

le-a luat ceva timp sa isi dea seama, dar pana la urma si corodarea asta ia ceva timp :grinbandit:

 

ps. daca nu esti primul proprietar, te poti duce sa iti schimbe pe-acolo una-alta?

 

1. poti sa fii al c.oishpelea proprietar.

2. se face la orice reprezentanta oficiala suzuki, deci si in ro.

3. franele nu-s facute de suzuki. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))) M'a pus dracu si am postat stirea pe o comunitate locala din CT . Mancia'k'as cum au sarit ca arsi enoriasii ... "da dar vezi ca si Aprilia a facut recall " . Si s'a ajuns intr'acolo incat sa se aduca in discutie ca Aprilia a luat campionatul anul trecut ca a condus Max Biaggi ...si sa nu compar motorul meu cu ala de 60k cu care s'a castigat SBK. Si pana la urma de ce Aprilia nu alearga in Moto GP .... WHAT THE FUCK IS THE CONNECTION ca eu postasem stirea pt satra de Gixere care bantuie pe strazi...

Lume complexata mai avem pe mioriticele plaiuri .... cacalau maria ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice dealer autorizat este obligat sa se supuna deciziei celor de la suzuki..pana la urma dealerul nu pierde nici un ban.Nu va lasat prostiti de scuze gen..noi nu stim nimic,noi nu facem treaba asta.Pentru inceput puteti suna aici

SUZUKI ROMÂNIA


Adresa: Bulevardul Mircea Vodă, Nr. 24, CP 030667, Sector 3, București
Telefon: 021.302.36.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da normal ca si la noi trebuie schimbate,da ce,noi avem bube in cap?

Exact,nu va lasati imbarligati de vrajeli gen noi nu stim nimic,etc,campania incepe de pe 4nov din cate am citit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incepator in ale motociclismului (desi am A-ul din 2009) si am gasit sa-mi iau un gsx r 600 din 2003 de la o firma Moto Mus din Cluj.. a auzit cineva de ei? Ceva pareri despre ei? Spun ca dau si garantie 1 an ... ce-ar trebui sa verific la motocicleta in special? Ce parere aveti (din poze) de motor ? Din ce-am vazut pe net, Telefonica Movistar s-au fabricat in 2002 .. ei zic ca motorul e din 2003 .. banuiesc ca nu e Telefonica originala si ca e sticker-ita..

 

http://www.motomus.ro/Pages/Details.php?id=817

 

Merci de ajutor ..

Editat de Scarto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incepator in ale motociclismului (desi am A-ul din 2009) si am gasit sa-mi iau un gsx r 600 din 2003 de la o firma Moto Mus din Cluj.. a auzit cineva de ei? Ceva pareri despre ei? Spun ca dau si garantie 1 an ... ce-ar trebui sa verific la motocicleta in special? Ce parere aveti (din poze) de motor ? Din ce-am vazut pe net, Telefonica Movistar s-au fabricat in 2002 .. ei zic ca motorul e din 2003 .. banuiesc ca nu e Telefonica originala si ca e sticker-ita..

 

http://www.motomus.ro/Pages/Details.php?id=817

 

Merci de ajutor ..

Ea arata destul de bine si nu numai asta ..toate pe care le aduc baietii astea arata destul de bine insa cred ca stii ca nu sunt inmatriculate si ca te mai ajunge 200 de euro inscrisul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre "recall" ,Ivas Moto -Suzuki Galati:

"Sincer va zic ca nu am fost anuntati de asa ceva de catre importator in momentul de fata sunt rechemari la cu totul altceva si la alte modele de motociclete .
Pana acum nu am fost anuntati pentru acest tip de operatiune ".


200 euro cu tot cu rca, nu?

da. cu totul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legat de sudurile de la suzuki :D. ...acum nu stiu daca s-a intamplat din cauza ca s-a oprit roata spate intr-un stalp

Aduce cu un K6 - K7 cumva ?

Sunt pe aproape ?

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ulei (si cati litri) si ce filtru (filtre eventual, si de aer, benzina) se foloseste la un k3 de 600? Pot face eu schimbul sau trebuie sa merg in service? E primul motor..

 

Merci

Editat de Scarto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ulei (si cati litri) si ce filtru (filtre eventual, si de aer, benzina) se foloseste la un k3 de 600? Pot face eu schimbul sau trebuie sa merg in service? E primul motor..

 

Merci

Salut ,

Daca este primul tau motor si nu ai mai lucrat niciodata la un motor de motocicleta,ar fi indicat sa faci asta intr-un service sau cu cineva care cunoaste.In felul acesta o sa intelegi daca capacitatile tale mecanice sunt suficiente pentru viitor la aceasta operatie.

Este pacat sa incepi experienta moto cu probleme gen filet distrus la baie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...