Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Ieri am verificat ceva la roata spate si am fortat axul la montare,drept urmare s-a phutut filetul

Acum caut axul rotii spate cu tot cu piulita,astept oferte pe om,neavand chef sa baf catli sau alte tampenii ca sa pot strange piulita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri am verificat ceva la roata spate si am fortat axul la montare,drept urmare s-a phutut filetul

Acum caut axul rotii spate cu tot cu piulita,astept oferte pe om,neavand chef sa baf catli sau alte tampenii ca sa pot strange piulita

 

Refa filetul si pune-i alta piulita...nu trebuie sa cumperi tot axul din cauza asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde tre' sa ma duc

La orice nea` de la tine din oras care au seturi de taroduri si filiere .... sau la un alt nea` care lucreaza la strung ... iti va face filetul acolo, eventual are el material pentru a fabrica o piulita ...

 

E usor, numai ca iti trebe persoana care sa te ajute.

 

Multa bafta in rezolvarea problemei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Partea frumoasa e ca nu cunosc nici un mester,il stiu doar pe sirius da' nu pot sa lipsesc de la scarbici ca imi i-a juma de zii sa ajung la el si retur, si nu am unde sa las mobra pe stander,deaia vreau sa cumpar ax

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Salut,

 

Pe unde gasesc un senzor de vitezomentru pentru un gixxer 2001? tot bordul si luminile merg numai ca la viteza imi arata 0...

 

Stima.

Am da' nu vand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

serios? asta e ideea ta de gluma sau bagat in seama? ce ar fi sa iti vezi de treaba daca nu ai nimic productiv de spus...

Imi pare rau daca ai inceput ziua prost dispus.am un motor complect de schimb fara capace si stator

 

Te puteam ajuta(imprumut) sa vezi daca e intreadevar senzorul si nu o probleme electrica...da vad ca ca ai probleme si te las in plata domnului

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Deci, după cum ai văzut, tot tu ai probleme :D

Nu eu dau tarcoale la casele celor cu care ma cert pe net....din punctul asta de vedere ma simt neimplinit...ca nu pot sa lovesc si sa stramb discurile de frana ,,la'' ,,dusmanii'' internauti

 

Aveam un amic caruia nu ii indica viteza...senzorul de la mobra lui era intradevar muci dar nici cu al meu nu l-a ajutat.avea o problema pe instalatia electrica

 

da ce sa le faci adevaratilor ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Mai baiatule, ai rămas setat pe aceleasi texte paranoice. Blestemele te lovesc periodic...

Te rog, nu te mai băga in seama cu mine.

Multă sănătate!

Am ramas marcat de prostia unui om care la 30 ani e un inadaptat social si da tarcoale in jurul casei celor cu care se ceata pe net si le loveste motocicleta

 

Anul treacut am avut discurile de frana strambe si nu din cauze naturale(au fost lovite de un oligofren).Anul asta dupa ce am adus mobra in bucale am discul stang stramb(lovit de acelasi oligofren),suruburile de prindere ale aripi fata pe stanga si cel de la ram si laterala stanga luate ca suvenir de un om bolnav

 

Numai un om neadaptat care il pupa pe popa sub sutana crede in blesteme.La cati oameni am lasat in pace si nu am vrut sa le fac rau de a lungul timpului,dupa filozofia ta trebuia sa am o vila mare.Vila nu am dar sunt fericit cand ca ma urasc oligofrenii

 

Poate incetzi cu practicile infantile

Daca vreodata am confirmarea 100% ca tu ai lovit discurile motoretei,nici nevasta ta nu te mai scapa din mainile mele...acum sunt doar banuieli oarecum intemeiate de purtarea ta infantila

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,

 

Apelez si eu la experienta voastra in cautarea unei solutii pentru GSX-R-ul meu SRAD din '97, 600 CMC. A inceput sa vibreze mai puternic in ultima perioada, se simte si la ghidon la viteze mai mari.

Pe langa asta, motorul clancane in frana de motor intre 2500-3500 RPM. Aveti idee de la ce ar putea aparea aceste tipuri de probleme ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...