Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-am zis ca vin. :laugh:

 

 

Campingul e curat si din toate datile nu am nici o amintire cum ca nu ne-au lasat sa facem ceva dar posibil cand e inchiriat tot sa nu aiba pretentii de liniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yuppy! :D Acu' nu stiu daca s-a precizat sau nu, asadar scuze daca ma repet... Cat e camparea pe noapte? Adica mie cred ca mi-ar conveni sa vin cu cortu', daca n'o fi prea frig. :)

Toate bune, si daca mai apar noutati, chip in taci! :laugh:

 

deci se pare ca putem veni si in august...am primit unda verde :D

 

PS. Voi cum aveti chef sa veniti cu corturi sau inchiriati casute? Sa stim si noi cum ne orientam.

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si a fost SUPER MARFA ! :) iar de plouat a plouat foarte putin . eu am ajuns acolo pe la 19:15 si cred ca a mai picat cam 15-20 de min. ; dar la ce admosfera a fost ce mai conteaza cateva picaturi acolo . despre riders pot spune ca sunt super profi si un pic dusi cu pluta la ce stunt-uri au facut pe ploaie :D

P.S. show-ul a tinut cam o ora si nu am apucat sa mai fac si poze sau sa mai filmez pt ca am ramas pur si simplu cu gura cascata si ochii bulbucati la nebunii aia care efectiv zburau de colo-colo :D

 

mersi pt feedback arycy... imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu cred ca a fost super tare...

 

Daca mai auziti de evenimete de genu acesta postati si voi din timp :D , eu unu ma misc mai greu cateodata cu cititul posturilor :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se pare ca putem veni si in august...am primit unda verde :laugh:

 

PS. Voi cum aveti chef sa veniti cu corturi sau inchiriati casute? Sa stim si noi cum ne orientam.

 

Eu prefer cortul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Trece-ma si pe mine pe lista ta rog + prietena.

La casuta am vrea si noi...

 

Andrei.

0729.012.862

 

Bafta!

buuun, deci asta este lista pana la ora actuala.

1. MetalWarrior + prietena - iulie\august

2. rookie22

3. serbi

4. george05 - iulie\august

5. arlequin

6. danny_nt + prietena - iulie, posibil august

7. cristigh - doar august

8. stel_ice + sotia

9. catamenia + prietena pot si in iulie si in august

10. candea_cipri + sotia

11. Stephon

12. cappac44 + prietena

13.grigu & pitica ??

14. hornet_basic + prietena - august, nu cred ca mai putem ajunge in iulie sad.gif

15. thea + prieten - august

16. Orcul - august

17. indispus + prietena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buuun, deci asta este lista pana la ora actuala.

1. MetalWarrior + prietena - iulie\august

2. rookie22

3. serbi

4. george05 - iulie\august

5. arlequin

6. danny_nt + prietena - iulie, posibil august

7. cristigh - doar august

8. stel_ice + sotia

9. catamenia + prietena pot si in iulie si in august

10. candea_cipri + sotia

11. Stephon

12. cappac44 + prietena

13.grigu & pitica ??

14. hornet_basic + prietena - august, nu cred ca mai putem ajunge in iulie sad.gif

15. thea + prieten - august

16. Orcul - august

17. indispus + prietena

18. darkbay + prietena

 

hihi, suntem multi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buuun, deci asta este lista pana la ora actuala.

1. MetalWarrior + prietena - iulie\august

2. rookie22

3. serbi

4. george05 - iulie\august

5. arlequin

6. danny_nt + prietena - iulie, posibil august

7. cristigh - doar august

8. stel_ice + sotia

9. catamenia + prietena pot si in iulie si in august

10. candea_cipri + sotia

11. Stephon

12. cappac44 + prietena

13.grigu & pitica ??

14. hornet_basic + prietena - august, nu cred ca mai putem ajunge in iulie sad.gif

15. thea + prieten - august

16. Orcul - august

17. indispus + prietena

18. darkbay + prietena

 

hihi, suntem multi :blink:

 

 

si inca :

 

19.sorin128 + sotia (cort)

20.Daniel_S (maddog14dan) + prietena (cort)

21.Cristi_G (cort)

 

Desi ultimii doi vor veni cu altceva decat viespi (CB500+SV650) vor admira vedetele (Hornet-urile) noastre :laugh: .

 

@cristigh : hihi, suntem SI MAI multi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene ! io nu ma mai joc.... :P exact pe 8 eu plec in concediu la greci si daca mai aman inca o data , ca sa pot sa vin cu voi , ma sparge nevasta-mea :D

P.S. cine merge la EAST EUROPEAN MOTOR SHOW ? :D :blink: :laugh:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene ! io nu ma mai joc.... :P exact pe 8 eu plec in concediu la greci si daca mai aman inca o data , ca sa pot sa vin cu voi , ma sparge nevasta-mea :D

P.S. cine merge la EAST EUROPEAN MOTOR SHOW ? :D :blink: :laugh:

 

 

Man...fix problema asta o am si eu...pe 8 plec tot in grecia...si sa nu ma puna dracu sa suflu acasa ceva de o amanare ca dorm cu horneta afara pana in octombrie. Cat despre galagia de la 3 brazi...i'm in!!! Am crezut ca o sa ne strangem mai multi...sa plecam o gramada organizata...cat de cat....dar se pare ca o sa fim fff imprastiati!:P Macar acolo sa reusim sa ne gasim...si tot ar fi ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man...fix problema asta o am si eu...pe 8 plec tot in grecia...si sa nu ma puna dracu sa suflu acasa ceva de o amanare ca dorm cu horneta afara pana in octombrie. Cat despre galagia de la 3 brazi...i'm in!!! Am crezut ca o sa ne strangem mai multi...sa plecam o gramada organizata...cat de cat....dar se pare ca o sa fim fff imprastiati!:laugh: Macar acolo sa reusim sa ne gasim...si tot ar fi ceva.

 

 

Mai vorbim si maine seara la intrunire despre plecarea la Predeal, si eu sunt "in" daca se pleaca vineri dupa ora pranzului.

Cat despre 8-10 august la Brasov, pentru mine sunt "norisori", am nunta celui mai bun prieten si nu pot lipsi... imi pare rau.. sa ma taiati de pe lista :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva chef de o plimbare maine pana la Valea Doftanei? O sa plec dimineata si o sa ma intorc seara. Acolo am cativa prieteni...deci avem unde sa "parcam". Bem o cafea...mancam o masa buna...stam cateva ore la povesti si plecam inapoi spre bucuresti....sa ajungem aici pana in ora 20.00 pentru intalnirea de la Constitutiei. So?...se baga cineva? ID de mess "mihaiblu"....pt cine vrea sa dea un add.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vorbim si maine seara la intrunire despre plecarea la Predeal, si eu sunt "in" daca se pleaca vineri dupa ora pranzului.

Cat despre 8-10 august la Brasov, pentru mine sunt "norisori", am nunta celui mai bun prieten si nu pot lipsi... imi pare rau.. sa ma taiati de pe lista :D

 

ptiu....sper sa nu se rupa gasca :blink: .....tot mai ramane ceva lume,nu?si de acolo de la brasov nu tenteaza pe nimeni o plecare spre mare cu sedere cateva zile?ca eu cred ca tot iau concediu atunci :laugh:

 

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...