Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

hmmm...mie nu-mi place. vreau si eu aripa dar cred ca o sa ma indur de niste bani si o sa iau una de genul asta http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-CB-600-F-HORNET-Rear-Fender-Mudguard-/250809573518

Aripă d`aia are marius vararu pe hornet Âşi e doar de design. Pe ploaie baga mizerie pe amortizor la greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aripă d`aia are marius vararu pe hornet Âşi e doar de design. Pe ploaie baga mizerie pe amortizor la greu.

Pai si asta de la CBR la fel :P , se vede si in poze. E mai mult un moft pentru jucarii decat utilitate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: mama cate viespi am vazut astazi in bucuresti eu nu credeam ca sunt asa multe in toata tara :bounce: ma gandesc cum ar fi daca am putea sa le strangem pe toate intr-un loc macar odata pentru 2-3 poze :) gandul mi-a ramas la o viespe alba cu nr. de buc si daca este printre noi si citeste acest forum vreau sa ii transmit ca dupa a mea a lui e cea mai frumoasa :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: mama cate viespi am vazut astazi in bucuresti eu nu credeam ca sunt asa multe in toata tara :bounce: ma gandesc cum ar fi daca am putea sa le strangem pe toate intr-un loc macar odata pentru 2-3 poze :) gandul mi-a ramas la o viespe alba cu nr. de buc si daca este printre noi si citeste acest forum vreau sa ii transmit ca dupa a mea a lui e cea mai frumoasa :lol:

 

Motoreta aia alba facea galagie mare sau era "cuminte" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta aia alba facea galagie mare sau era "cuminte" ?

si una si alta bre,ca doar viespea ta e si cea mai frumoasa ALBA din stup si cea care aproape face cea mai mare galagie(evident dupa a mea :banana: )....da mai traiesti sau e doar fantoma ta? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta aia alba facea galagie mare sau era "cuminte" ?

 

avea toba stock iar viesparul avea casca alba :) aha deci sunt multe viespi frumoase in capitala din toamna vin si eu sa concurez cu voi :D pana atunci doar in week

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Are cineva surubelul acela care regleaza cablul de ambreiaj, de vanzare ? (cel care intra in suportul manetei).Al meu s-a cam retezat intr-un contact cu muchia portierei unui taximetrist.:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Are cineva surubelul acela care regleaza cablul de ambreiaj, de vanzare ? (cel care intra in suportul manetei).Al meu s-a cam retezat intr-un contact cu muchia portierei unui taximetrist.:(

 

Cauta si de la alte motociclete,pentru ca acea piesa este standard. In cel mai rau caz se poate face pe strung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si una si alta bre,ca doar viespea ta e si cea mai frumoasa ALBA din stup si cea care aproape face cea mai mare galagie(evident dupa a mea )....da mai traiesti sau e doar fantoma ta?

 

Salutare tinere !!! m-am renascut as putea zice dupa ca am intrat in concediu :rock: ..... Galagie fac amandoua destul de tare acum nu stiu care face mai tare ca nu te auzeam de toba mea :lol: App am auzit ca te-ai "insurat" cu o noua "mandra" :burnout: :D asa faci ... ne inseli .... cand ne vorbim la o bere ? :cheers:

 

avea toba stock iar viesparul avea casca alba aha deci sunt multe viespi frumoase in capitala din toamna vin si eu sa concurez cu voi pana atunci doar in week

 

Te asteptam sa intri in stupul din Bucuresti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tinere !!! m-am renascut as putea zice dupa ca am intrat in concediu :rock: ..... Galagie fac amandoua destul de tare acum nu stiu care face mai tare ca nu te auzeam de toba mea App am auzit ca te-ai "insurat" cu o noua "mandra" :burnout: asa faci ... ne inseli .... cand ne vorbim la o bere ?

 

nu m-am luat cu "ALTA".....pe viitor va fi doar inca un moto in garaj,pe langa Viespe. :bounce: cand vine pe zona dau de veste :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Pe unde mai iesiti in weekend,ca poaate vin si eu asa singur nu prea merge.Multumesc.

post-58886-0-89124700-1308381688_thumb.jpg

 

eu plec acum in 30 de min cu un prieten cu un sv650 spre sibiu si ne intoarcem pana deseara 0767117180 daca vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai spune nimeni nimc ?C es spuneti de sistemul Wathwr injection ? creste forta motoretei si scade consumul.Cel putin asa spun uni pe forumuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca cauti pe yutube ai sa vezi uni vind si kituri.si la noi se gasesc.wather injection

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma care e faza cu asta? Nu are hornetul destui CP sau consuma prea mult? Eu unul nu cred ca i-am folosit vreodata pe toti iar in ce priveste consumul e mai mult decat ok. Deci nu vad de ce s-ar justifica investitia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...