Sari la conținut

Tatuaje


sacal
 Share

Postări Recomandate

Asta l-am facut in August, la intrunirea moto de pe Valea Nandrului :)

 

Mare meserias artistu'...i-am zis cam ce vreau, el s-a apucat de desenat, si cam asta a iesit :P

Sincer, daca stateam sa caut poze dupa care sa mi-l fac, nu gaseam sa-mi placa asa mult.

 

post-36624-1257764065_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 645
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da asta niste raspunsuri de te doare bila.

man,tu vrei sa si faci bani cu tatuajele astea sau te-ai gindit sa ne aduci la cunostinta ca mai e unu ce face tattoo-uri?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti , ce n-ati inteles ? Omu' face tatuaje. La domiciliu . De la 50 ron.

De la 50 ron ce , metru patrat , hectolitru , nodul ? Dar tatuajele sint invizibile , altfel punea si el niste lucrari , sa vada si ochii nostri pe ce dam banul si pielea (ca astea nu sa mai sterg).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti , ce n-ati inteles ? Omu' face tatuaje. La domiciliu . De la 50 ron.

De la 50 ron ce , metru patrat , hectolitru , nodul ? Dar tatuajele sint invizibile , altfel punea si el niste lucrari , sa vada si ochii nostri pe ce dam banul si pielea (ca astea nu sa mai sterg).

hectolitru :o):D):D):D) cea mai tare pe ziua de azi ...da si asta cu tatuajele ii belea :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti , ce n-ati inteles ? Omu' face tatuaje. La domiciliu . De la 50 ron.

De la 50 ron ce , metru patrat , hectolitru , nodul ? Dar tatuajele sint invizibile , altfel punea si el niste lucrari , sa vada si ochii nostri pe ce dam banul si pielea (ca astea nu sa mai sterg).

 

si cica e fata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cica e fata..

 

Dap... Mihaela...

Puteai lasa si tu mai multe detalii... unde ce si cum... date de contact... un portofoliu cu lucrari... experienta...

50 ron dupa ochi sau pe n cm2... ace de unica folosinta... ce tip de culori, ce pigmenti, ce aparat etc... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai chinuiti bre neuronu', intrati pe blogspotcomul ala de mai sus si se lamureste toata problema.

e simplu, in ruseste, intelege toata lumea. :o

mama, te doare mintea !

cat despre domiciliu, e simplu, doar a spus ca e din Bucuresti.

deci, cum intri in Bucuresti, intrebi de unul sau una socolovschi27 de pe motorism.com, care face tauaje.

la domiciliu.

te indruma oricine, probabil e mai popular prin zona decat Mos Craciun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti , ce n-ati inteles ? Omu' face tatuaje. La domiciliu . De la 50 ron.

De la 50 ron ce , metru patrat , hectolitru , nodul ? Dar tatuajele sint invizibile , altfel punea si el niste lucrari , sa vada si ochii nostri pe ce dam banul si pielea (ca astea nu sa mai sterg).

 

de la 50 de ron e minim. adica un tatuaj mic. daca te intereseaza ceva mai detaliat, arata-mi un desen si iti spun cat costa, la ce dimensiune e bine sa-l faci etc.

tatuajele nu sunt invizibile la mine, fapt ce ti-l demonstreaza lucrarile de pe blog, dar se pare ca nu esti destul de atent ca sa citesti tot. :D

Mesaj completat

nu va mai chinuiti bre neuronu', intrati pe blogspotcomul ala de mai sus si se lamureste toata problema.

e simplu, in ruseste, intelege toata lumea. :o

mama, te doare mintea !

cat despre domiciliu, e simplu, doar a spus ca e din Bucuresti.

deci, cum intri in Bucuresti, intrebi de unul sau una socolovschi27 de pe motorism.com, care face tauaje.

la domiciliu.

te indruma oricine, probabil e mai popular prin zona decat Mos Craciun.

 

pe blog am pus cateva din tatuajele mele,care cred ca sunt mai reprezentative decat orice alte explicatii. blog-ul e in rusa din motive personale. sau pentru tine ce e mai convingator, povestiri despre desene sau tatuajele in sine?

cat despre adresa, nu am de gand sa mi-o fac publica pe forum. am id de mess, poti sa-mi ceri nr de telefon daca te intereseaza cu adevarat ceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cica e fata..

 

si asta ar trebui sa fie o scuza? vreun sindrom cu nume infricosator de englezoi care l-o descoperit as fi inteles sa dea o explicatie... dar un cromozom?

 

de la 50 de ron e minim. adica un tatuaj mic. daca te intereseaza ceva mai detaliat, arata-mi un desen si iti spun cat costa, la ce dimensiune e bine sa-l faci etc.

tatuajele nu sunt invizibile la mine, fapt ce ti-l demonstreaza lucrarile de pe blog, dar se pare ca nu esti destul de atent ca sa citesti tot. :o

Mesaj completat

 

 

pe blog am pus cateva din tatuajele mele,care cred ca sunt mai reprezentative decat orice alte explicatii. blog-ul e in rusa din motive personale. sau pentru tine ce e mai convingator, povestiri despre desene sau tatuajele in sine?

cat despre adresa, nu am de gand sa mi-o fac publica pe forum. am id de mess, poti sa-mi ceri nr de telefon daca te intereseaza cu adevarat ceva :D

 

are you for real? inca mai sper ca glumesti si de fapt esti in Dorohoi dar ti-e rusine sa o recunosti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai dar ce iti mai e si pe forumul asta pur si simplu citesc de la zi la zi si s`a umplut de desteptzi chiar nu se mai poate sa citeasca omul o parere, o impresie ca iti sare lumea in cap

care te crezi cu musca pe caciula nu imi saritzi si mie ca nu va pot tine pe totzi :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
si asta ar trebui sa fie o scuza? vreun sindrom cu nume infricosator de englezoi care l-o descoperit as fi inteles sa dea o explicatie... dar un cromozom?

 

 

 

are you for real? inca mai sper ca glumesti si de fapt esti in Dorohoi dar ti-e rusine sa o recunosti.

La ce te astepti de la o pustoaica de 19 ani??? Si-a pus adresa de mess la profil. Cat de greu e sa deschizi un hi5 si sa dai un search dupa adresa?

Iti dau eu detalii daca iti e greu sa cauti (are 6 poze la profil si nici una cu "propria creatie"):

Age

19

Location

bucuresti, Romania

Birthday

September 27

Hometown

chisinau

link aici (ma indoiesc ca e vre-o problema sa-i vizualizam profilul atata vreme cat nu e trecut la privat :o )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce te astepti de la o pustoaica de 19 ani??? Si-a pus adresa de mess la profil. Cat de greu e sa deschizi un hi5 si sa dai un search dupa adresa?

Iti dau eu detalii daca iti e greu sa cauti (are 6 poze la profil si nici una cu "propria creatie"):

Age

19

Location

bucuresti, Romania

Birthday

September 27

Hometown

chisinau

link aici (ma indoiesc ca e vre-o problema sa-i vizualizam profilul atata vreme cat nu e trecut la privat :o )

 

auzi dragutzo daca tu crezi ca rahatul ala de hi5 e cel mai potrivit loc ca sa-ti expui munca atunci te inseli. daca vrei sa-mi vezi lucrarile dai un click pe blog-ul de pe primul topic si e mai simplu decat sa faci pe cercetasul pe hi5! se pare ca n ai altceva mai bun de facut in viata asta decat sa ti pierzi vremea cautand biografii pe hi5! saraca de tine! te asigur ca e mai bine sa fii "o pustoaica de 19 ani" si sa faci ceva cu folos! te pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tatuaj nu vreau deocamdata dar vreau sa invat rusa :o How Much ?:D

 

... blog-ul e in rusa din motive personale. ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...