Sari la conținut

Magazin suruburi


Postări Recomandate

Stie cineva un magazin care sa aiba intreaga gama de suruburi ? Am nevoie de diverse, cel mai important fiind un M12x70 cu pas marunt, preferabil din fier si nu am gasit decat cu pas mare (Hornbach).

Thx.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costinFB, thx.

 

switch, am scris ca la Hornbach nu au ce caut eu. Iar Praktiker nu detine nici macar 20% din varietatea celor de la H, am verificat deja :)

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia nitel si netul la periat. Nu te trimit direct la Rocast (SEA, ...) dar e posibil sa gasesti mai usor surubul pe care ti-l doresti la unii d-astia specializati pe surubele, piulite, .......tractorase, decit la magazine de constructii/bricolaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia nitel si netul la periat. Nu te trimit direct la Rocast (SEA, ...) dar e posibil sa gasesti mai usor surubul pe care ti-l doresti la unii d-astia specializati pe surubele, piulite, .......tractorase, decit la magazine de constructii/bricolaj.

Aia de la SEA dau numai la persoane juridice si numai la cutie !!

 

Pe la Obor(colentina)este un targ zilnic unde gasesti toate draciile !!

"la sina"i se zice prin partea locului .

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... sa gasesti in targ un surub "tratat", cu pas marunt si de o anumita lungime ... sanse exista, dar sunt infime ...

 

PS - De curand am cumparat ceva dubluri/ancore... la magazinul de constructii mi-a explicat ca au 2 feluri, identice ca marime, dar unele de 3 ori mai scumpe ... functie de rezistenta si domeniul de utilizare

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am inercat sa gasesc suruburi, chiar si la magazinele de specialitate. NU aveau aÂşa ceva, in primul rând pentru că sunt destul de rare modelele pe pas mic, si in al doilea rand pentru ca -chiar de ar avea pas mic - ar fi pur noroc sa aiba si lungimea necesara, ca sa nu mai zic de duritatea celui original.

 

iti recomand sa incerci pe ebay.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

salutare . si eu am nevoie de un surub urgent si am gasit topicul asta. mai e un magazin cu f multe produse suruburi piulite Badi pe Laminorului nr 97 . daca nu gasesc la ei ma duc la strung. numai bine . asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai completa colectie de suruburi in stok sau livrabile in max cateva zile este Fabory pe Bd Preciziei vis a vis de Valrom dupa ce se trece de Coca Cola. Suruburi cu pas normal sau marunt din otel sau inox cu toate capetele posibile, inclusiv cu pasi englezesti sau americanesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau:

http://storeinc.ro/

Sunt ok si de treaba oamenii,mi-au facut azi un surub cu pas mai ciudat,pe strung.

Bafta smile.gif

Subscriu, si eu m-am lovit de problema unor suruburi si cei de la Store Exim mi le-au facut la comanda, grupa de rezistenta necesara, galvanizate etc.

 

Magazinul si atelierul se afla undeva vis-a-vis de spitalul Floreasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Buna ziua,

sunt reprezentant STORE EXIM si doresc in primul rand sa va multumesc pentru ca ati amintit de magazinul nostru. Confirm de asemenea ca va putem ajuta cu suruburi de diferite tipuri, dimensiuni, grupe de rezistenta, galvanizate sau natur. Totodata, dotarea companiei noastre face posibila modificarea pieselor ori executarea acestora, avand strunguri, freze etc.

Pentru orice fel de informatie, nu ezitati sa ne contactati!

Editat de StoreINC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

sunt reprezentant STORE EXIM si doresc in primul rand sa va multumesc pentru ca ati amintit de magazinul nostru. Confirm de asemenea ca va putem ajuta cu suruburi de diferite tipuri, dimensiuni, grupe de rezistenta, galvanizate sau natur. Totodata, dotarea companiei noastre face posibila modificarea pieselor ori executarea acestora, avand strunguri, freze etc.

Pentru orice fel de informatie, nu ezitati sa ne contactati!

concret:

Am nevoie de suruburile din lista de mai jos toate cap imbus si din inox

bolts.doc

Trimiteti in tara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Da, trimitem si in tara. Voi inmana lista dvs. colegului meu de la aprovizionare si ofertare si vom reveni cu un raspuns!



@rommel: va rog sa-mi confirmati daca suruburile de inox pe care le doriti au forma precum cel de mai jos (surub DIN 912). Am nevoie de informatia aceasta pentru a va putea face oferta corecta.

imbus.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Da, trimitem si in tara. Voi inmana lista dvs. colegului meu de la aprovizionare si ofertare si vom reveni cu un raspuns!

 

@rommel: va rog sa-mi confirmati daca suruburile de inox pe care le doriti au forma precum cel de mai jos (surub DIN 912). Am nevoie de informatia aceasta pentru a va putea face oferta corecta.

imbus.jpg

Incercati sa trimiteti mesaj privat, e mai simplu si eficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati sa trimiteti mesaj privat, e mai simplu si eficient.

Aveti dreptate, multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Da, trimitem si in tara. Voi inmana lista dvs. colegului meu de la aprovizionare si ofertare si vom reveni cu un raspuns!

 

@rommel: va rog sa-mi confirmati daca suruburile de inox pe care le doriti au forma precum cel de mai jos (surub DIN 912). Am nevoie de informatia aceasta pentru a va putea face oferta corecta.

imbus.jpg

aveti pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...